Galeria Twarzy - crkknaGaleria Twarzy - rznkdaGaleria Twarzy - ebrbnGaleria Twarzy - fcxbqGaleria Twarzy - dezcsGaleria Twarzy - jmkwx
Galeria Twarzy - pegalGaleria Twarzy - pkultGaleria Twarzy - dklbeGaleria Twarzy - kfkxmGaleria Twarzy - dytlbGaleria Twarzy - luklx
Galeria Twarzy - asnfdGaleria Twarzy - rmgnrGaleria Twarzy - ppp712Galeria Twarzy - 21mmGaleria Twarzy - dunfqGaleria Twarzy - 203n
Galeria Twarzy - hxseuoGaleria Twarzy - 16gtGaleria Twarzy - ppp1343Galeria Twarzy - 11mmGaleria Twarzy - ldmcwGaleria Twarzy - 12mm
Centrum Filmowe ATV Film® & ATV Group® Copyright © ATV Film® Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nawiąż współpracę>>
GALERIA TWARZY

Komentarz

Klaudia (221ab) - 2008-11-16

Nazywam się Klaudia (221ab), mam 14 lat. Od niedawna współpracuję z Państwa Agencją: ATV Film w Łodzi a już udało
mi się statystować w filmie w reżyserii Pana Mariusza Grzegorzka: "Jestem twój".
12 września miałam okazję, pierwszą w życiu zobaczyć jak wygląda praca na planie. Wszyscy byli dla mnie uprzejmi i wyrozumiali.
Bardzo mi pomagał aktor Pan Mariusz Ostrowski, którego podziwiam za wspaniałą grę aktorską. Był bardzo dobrze ucharakteryzowany.
Słuchałam poleceń reżysera z uwagą. Uważam, że dobrze mnie wybrali do tej "roli", ponieważ w życiu prywatnym zachowałabym się dokładnie tak samo, gdyby ktoś mnie nieproszony zaczepił. Nie zdawałam sobie sprawy z tego jak dużo osób musi być zaangażowanych w pracę na planie filmowym. Wszyscy dbali o mnie i zapamiętam ten dzień jako jeden z milszych.
Składam wyrazy szacunku i podziękowania dla całej ekipy, z którą udało mi się choć przez chwilę pracować. Mam nadzieję, że kiedyś ponownie uda mi się wystąpić w tym gronie.
Nie żałuję, że współpracuję z ATV Film w Łodzi, ponieważ nie miałabym okazji przeżyć tej niezapomnianej przygody.
Klaudia

powrót>>

Zapraszamy wszystkich uczestników Galerii Twarzy®, ich bliskich i znajomych do udziału w konkursie sms-owym Twarz Galerii miesiąca kwietnia 2008 Wystarczy tylko wysłać sms w treści wpisując:
*atv[kod klienta]* na numer *7168*, na przykład: atv001fx (treść sms-a nie może zawierać przerw - spacji) koszt jednego sms-a wynosi 1 zł netto (1,22 z VAT).

Nie zwlekaj, daj szansę sobie i osobie którą wybierasz!!!

Big Production
Queen of the year
Rzetelna Firma ATV Film®
AQUA PARK
Twoja wyszukiwarka
Copyright © ATV Film®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design medialab.pl rollup.com.pl
Ilość osób obecnie w serwisie: 98 Liczba odwiedzin: 9452561