Galeria Twarzy - yfjscGaleria Twarzy - vmtbzoGaleria Twarzy - klyrzGaleria Twarzy - zxnffGaleria Twarzy - yanhkGaleria Twarzy - hjnzx
Galeria Twarzy - uzljpGaleria Twarzy - mnsyqGaleria Twarzy - chxpvGaleria Twarzy - kfkxmGaleria Twarzy - xkyuroGaleria Twarzy - ctrsf
Galeria Twarzy - uasbrGaleria Twarzy - tcwyaGaleria Twarzy - qjxfyGaleria Twarzy - thxkpGaleria Twarzy - 0121kGaleria Twarzy - 394n
Galeria Twarzy - 343nGaleria Twarzy - wrdzqGaleria Twarzy - ppp1254Galeria Twarzy - fzsecGaleria Twarzy - 120kGaleria Twarzy - ppp1304
Centrum Filmowe ATV Film® & ATV Group® Copyright © ATV Film® Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nawiąż współpracę>>
GALERIA TWARZY

Komentarz

Klaudia (221ab) - 2008-11-16

Nazywam się Klaudia (221ab), mam 14 lat. Od niedawna współpracuję z Państwa Agencją: ATV Film w Łodzi a już udało
mi się statystować w filmie w reżyserii Pana Mariusza Grzegorzka: "Jestem twój".
12 września miałam okazję, pierwszą w życiu zobaczyć jak wygląda praca na planie. Wszyscy byli dla mnie uprzejmi i wyrozumiali.
Bardzo mi pomagał aktor Pan Mariusz Ostrowski, którego podziwiam za wspaniałą grę aktorską. Był bardzo dobrze ucharakteryzowany.
Słuchałam poleceń reżysera z uwagą. Uważam, że dobrze mnie wybrali do tej "roli", ponieważ w życiu prywatnym zachowałabym się dokładnie tak samo, gdyby ktoś mnie nieproszony zaczepił. Nie zdawałam sobie sprawy z tego jak dużo osób musi być zaangażowanych w pracę na planie filmowym. Wszyscy dbali o mnie i zapamiętam ten dzień jako jeden z milszych.
Składam wyrazy szacunku i podziękowania dla całej ekipy, z którą udało mi się choć przez chwilę pracować. Mam nadzieję, że kiedyś ponownie uda mi się wystąpić w tym gronie.
Nie żałuję, że współpracuję z ATV Film w Łodzi, ponieważ nie miałabym okazji przeżyć tej niezapomnianej przygody.
Klaudia

powrót>>

Zapraszamy wszystkich uczestników Galerii Twarzy®, ich bliskich i znajomych do udziału w konkursie sms-owym Twarz Galerii miesiąca kwietnia 2008 Wystarczy tylko wysłać sms w treści wpisując:
*atv[kod klienta]* na numer *7168*, na przykład: atv001fx (treść sms-a nie może zawierać przerw - spacji) koszt jednego sms-a wynosi 1 zł netto (1,22 z VAT).

Nie zwlekaj, daj szansę sobie i osobie którą wybierasz!!!

Big Production
Queen of the year
Rzetelna Firma ATV Film®
AQUA PARK
Twoja wyszukiwarka
Copyright © ATV Film®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design medialab.pl rollup.com.pl
Ilość osób obecnie w serwisie: 97 Liczba odwiedzin: 9334343