Galeria Twarzy - rdnqfGaleria Twarzy - evjakGaleria Twarzy - newqxGaleria Twarzy - sdvxuGaleria Twarzy - endgjGaleria Twarzy - dumpc
Galeria Twarzy - axczdGaleria Twarzy - rvxwrGaleria Twarzy - qvrccGaleria Twarzy - zgzwvGaleria Twarzy - xnnroGaleria Twarzy - nslfl
Galeria Twarzy - fuvjwGaleria Twarzy - flnktGaleria Twarzy - 73gtGaleria Twarzy - ghjjaGaleria Twarzy - crzbdGaleria Twarzy - lhvkv
Galeria Twarzy - ppp14511Galeria Twarzy - 77gtGaleria Twarzy - 71mmGaleria Twarzy - ppp14630Galeria Twarzy - ppp1472Galeria Twarzy - ppp14531
Centrum Filmowe ATV Film® & ATV Group® Copyright © ATV Film® Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nawiąż współpracę>>
GALERIA TWARZY

Komentarz

Magdalena - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego -2011-10-10

Witam serdecznie we wrześniu i na początku października otrzymałam zlecenie od Centrum Filmowego ATV do brania udziału jako statystka w serialu kryminalnym "Komisarz Aleks"
Ponieważ wcześniej byłam również statystką w innych przedsięwzięciach filmowych za pośrednictwem innych agencji tak więc porównując moje wcześniejsze doświadczenia mogę przyznać ,że agencja ATV Centrum Filmowego bardzo dobrze zadbała o swoich statystów.
Pierwszym bardzo pozytywnym wrażeniem było dla mnie zaplecze kulinarne, dotychczas sama musiałam sobie zapewniać prowiant na cały dzień łącznie z piciem. Tutaj organizatorzy zadbali żeby można było skorzystać z kawy i herbaty oraz obiadu co jest wielkim plusem!
Atmosfera była niezwykle przyjazna, w oczekiwaniu na wejście na plan ,które trwało w zależności od kręcenia scen indywidualnych z aktorami (czasem była to tylko chwila , innym razem dość długo oczekiwaliśmy) mogłam bliżej poznać innych statystów, którzy okazali się niezwykle interesującymi ludźmi o różnych pasjach i sukcesach.
Ujęcia na planie filmowym były przeprowadzane sprawnie i z pełnym profesjonalizmem, to też statystowanie było bardzo przyjemne.Mogłam przyjrzeć się pracy aktorów, poznać ich osobiście jak również mieć takie poczucie ,że działamy w jednej drużynie i nie ma granic między aktorami a statystami, po prostu tworzymy coś razem. Z tego wydarzenia również jako pasjonatka fotografii mam niezwykle klimatyczne fotografie, które zachowam na pamiątkę.
Już od skończenia statystowania myślami jestem kiedy będzie ten kolejny raz! i już nie mogę się doczekać!


Pozdrawiam,
Magdalena

powrót>>

Zapraszamy wszystkich uczestników Galerii Twarzy®, ich bliskich i znajomych do udziału w konkursie sms-owym Twarz Galerii miesiąca kwietnia 2008 Wystarczy tylko wysłać sms w treści wpisując:
*atv[kod klienta]* na numer *7168*, na przykład: atv001fx (treść sms-a nie może zawierać przerw - spacji) koszt jednego sms-a wynosi 1 zł netto (1,22 z VAT).

Nie zwlekaj, daj szansę sobie i osobie którą wybierasz!!!

Big Production
Queen of the year
Rzetelna Firma ATV Film®
AQUA PARK
Twoja wyszukiwarka
Copyright © ATV Film®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design medialab.pl rollup.com.pl
Ilość osób obecnie w serwisie: 71 Liczba odwiedzin: 9729570