Galeria Twarzy - crkknaGaleria Twarzy - rznkdaGaleria Twarzy - fcxbqGaleria Twarzy - ebrbnGaleria Twarzy - dezcsGaleria Twarzy - jmkwx
Galeria Twarzy - pegalGaleria Twarzy - pkultGaleria Twarzy - dklbeGaleria Twarzy - kfkxmGaleria Twarzy - dytlbGaleria Twarzy - luklx
Galeria Twarzy - asnfdGaleria Twarzy - rmgnrGaleria Twarzy - 21mmGaleria Twarzy - ppp712Galeria Twarzy - dunfqGaleria Twarzy - 203n
Galeria Twarzy - 16gtGaleria Twarzy - hxseuoGaleria Twarzy - ppp1343Galeria Twarzy - 11mmGaleria Twarzy - ldmcwGaleria Twarzy - 12mm
Centrum Filmowe ATV Film® & ATV Group® Copyright © ATV Film® Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nawiąż współpracę>>
GALERIA TWARZY

Komentarz

Marcin - 510sa - 2008-04-17

W ubiegły czwartek (10 kwietnia) miałem okazję zadebiutować na planie - reklama BZ WBK pt.: "Leo". Postaram się pokrótce opisać rzeczy, na które zwróciłem uwagę.

Zdjęcia odbywały się wcześnie rano (7:30). Pomimo tej pory, gdy dotarłem na miejsce, plan był już niemalże gotowy. Od razu zostałem namierzony przez osobę z ekipy. Wiedziałem gdzie iść i co robić. Duży plus za organizację.

Szybka charakteryzacja i na plan. Zdjęcia zaczęły się z niewielkim opóźnieniem, jednak biorąc pod uwagę konieczność adaptacji przestrzeni na potrzeby kilkudziesięciu osób, można powiedzieć, że było niemal punktualnie. Kolejny plus.

Oprócz tego muszę pochwalić także całą ekipę - reżyserów, operatorów itd. Reżyser świetnie sobie radził z opanowaniem sytuacji na planie - krótkie i jasno wyrażone oczekiwania wobec aktorów, cenne wskazówki i do tego kultura. Pełen profesjonalizm. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie i zdjęcia skończyliśmy szybciej, niż można było przypuszczać. Poszanowanie aktorów i czasu - to kolejny pozytyw. I jeszcze słówko o cateringu - super.

To moja pierwsza reklama w barwach ATV. Mam nadzieję, że to dobry wstęp do dalszej, owocnej współpracy.
Marcin

powrót>>

Zapraszamy wszystkich uczestników Galerii Twarzy®, ich bliskich i znajomych do udziału w konkursie sms-owym Twarz Galerii miesiąca kwietnia 2008 Wystarczy tylko wysłać sms w treści wpisując:
*atv[kod klienta]* na numer *7168*, na przykład: atv001fx (treść sms-a nie może zawierać przerw - spacji) koszt jednego sms-a wynosi 1 zł netto (1,22 z VAT).

Nie zwlekaj, daj szansę sobie i osobie którą wybierasz!!!

Big Production
Queen of the year
Rzetelna Firma ATV Film®
AQUA PARK
Twoja wyszukiwarka
Copyright © ATV Film®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design medialab.pl rollup.com.pl
Ilość osób obecnie w serwisie: 85 Liczba odwiedzin: 9454916