Galeria Twarzy - yfjscGaleria Twarzy - vmtbzoGaleria Twarzy - klyrzGaleria Twarzy - zxnffGaleria Twarzy - yanhkGaleria Twarzy - hjnzx
Galeria Twarzy - uzljpGaleria Twarzy - mnsyqGaleria Twarzy - chxpvGaleria Twarzy - kfkxmGaleria Twarzy - ctrsfGaleria Twarzy - xkyuro
Galeria Twarzy - tcwyaGaleria Twarzy - uasbrGaleria Twarzy - qjxfyGaleria Twarzy - thxkpGaleria Twarzy - 0121kGaleria Twarzy - 394n
Galeria Twarzy - 343nGaleria Twarzy - wrdzqGaleria Twarzy - ppp1254Galeria Twarzy - fzsecGaleria Twarzy - 120kGaleria Twarzy - ppp1304
Centrum Filmowe ATV Film® & ATV Group® Copyright © ATV Film® Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nawiąż współpracę>>
GALERIA TWARZY

Komentarz

Opinie MINISERIAL HBO - 2017-01-14

Mieliśmy okazję wraz z ponad 50 (!) naszych statystów pojechać do Warszawy na plan miniserialu realizowanego dla HBO !

Przeżyliśmy niesamowity plan... najlepiej będzie jak przeczytacie co mówią nasi statyści :

-Jerzy " Tam było jak na bogatej imprezie, w dodatku z udziałem gwiazd filmu. A technicznie rzecz biorąc była to praca. Tak pracować to ja mógłbym zawsze!”

-Magdalena " Na planie bawiłam się świetnie, miło było współpracować z takimi aktorami jak Robert W. , który okazał się być bardzo zabawnym człowiekiem. Podobało mi się także, że niektóre uwagi pochodziły bezpośrednio od samego reżysera, który przyszedł porozmawiać z nami na żywo. To był naprawdę dobry dzień i dobre nagranie, w którym chciałabym ponownie uczestniczyć”

- Sylwia " Miałam przyjemność po raz kolejny współpracować z agencją Atv tym razem w projekcie "X" Jakuba Ż.. Niesamowita przygoda , poznanie nowych ludzi dających z siebie wszystko aby każda scena została dopięta na ostatni guzik . Ekipa pracująca na planie której nie widać na ekranie dawała z siebie więcej niż 100%. Jestem pełna podziwu zaangażowania , tych wszystkich osób. Prócz ekipy która wszystkiego pilnowała i pracowała na najwyższych obrotach. (...)
Opisując w kilku słowach bo było by można napisać książkę czułam się jak w jednej wielkiej rodzinie jakbym znała każdego. Oby więcej takich wspaniałych produkcji. Dziękuję wszystkim za plan i agencji ATV za szanse ta jak i poprzednie że mogłam uczestniczyć w projekcie. Zarówno podziękowania należą się Pani Magdalenie za odpowiedź na każde pytanie , na planie , przed planem ale przede wszystkim za poprowadzenie przez tą przygodę."

-Milena "Nie spodziewałam się, że atmosfera będzie tak wspaniała. Bawiłam się świetnie i chętnie powtórzyłabym to jeszcze raz !”

WSZYSTKIM NALEŻĄ SIĘ WIELKIE GRATULACJE ZA WYTRWAŁOŚĆ I ZA JAK TO OPISAŁ REŻYSER "SPEKTAKULARNY EFEKT", KTÓRY UDAŁO NAM SIĘ UZYSKAĆ ! BRAWO !

powrót>>

Zapraszamy wszystkich uczestników Galerii Twarzy®, ich bliskich i znajomych do udziału w konkursie sms-owym Twarz Galerii miesiąca kwietnia 2008 Wystarczy tylko wysłać sms w treści wpisując:
*atv[kod klienta]* na numer *7168*, na przykład: atv001fx (treść sms-a nie może zawierać przerw - spacji) koszt jednego sms-a wynosi 1 zł netto (1,22 z VAT).

Nie zwlekaj, daj szansę sobie i osobie którą wybierasz!!!

Big Production
Queen of the year
Rzetelna Firma ATV Film®
AQUA PARK
Twoja wyszukiwarka
Copyright © ATV Film®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design medialab.pl rollup.com.pl
Ilość osób obecnie w serwisie: 94 Liczba odwiedzin: 9334192