Decyduj sam o wyborze swoich kandydatów do katalogu GALERIA TWARZY®

* GŁOSUJ * WYBIERAJ * WYGRYWAJ *

W związku z wysyłaniem przez państwa licznych zgłoszeń castingowych wraz z prywatnymi zdjęciami w celu podjęcia współpracy postanowiliśmy uruchomić nowy projekt konkursowy p.t. "NEW FACE". W/w wybory polegają na prostym sposobie wysyłania sms-ów na wizerunki swoich kandydatów na które przez okres 60 dni można oddawać głosy liczone od daty przysłania zgłoszenia. Głosujemy na osoby, które Państwa zdaniem są najciekawsze, najpiękniejsze, medialne i powinny znaleźć się w katalogu Galeria Twarzy®. Zwycięzcy w ramach nagrody otrzymają: zaproszenie od Centrum Filmowego ATV Film® na wykonanie bezpłatnej profesjonalnej sesji zdjęciowej (wraz z prawami autorskimi) , podpisanie karty kariery - płatne 80 zł po stronie użytkownika w otrzymywaniu ciekawych zleceń reklamowo-medialnych. Laureaci konkursu "NEW FACE" m-ca otrzymają wyróżnienie  w wyszukiwarkach GaleriiTwarzy® z umieszczeniem wizerunku w zakładce ZWCIĘZCY - New Face.

Podobasz się innym? Sprawdź to wysyłając swoje zdjęcia wypełniając formularz w dziale zgłoszeń . Może to właśnie Ty zostaniesz Naszą Gwiazdą konkursu???? Wygrasz i dołączysz do największego w Polsce katalogu Galeria Twarzy®!!!!!!!

Wystarczy tylko wysłać sms-y na nr 72068 o treści np. ATV00001 osoby którą wybieramy!!! Po otrzymaniu 200 pkt. przez głosujących w/w osoba otrzyma zaproszenie po odbiór nagrody ufundowanej przez Centrum Filmowe ATV Film® (Koszt sms-a 2 pln + VAT)