Warunki przedłużenia współpracy na kolejny rok.

Państwa wizerunki były wybierane i weryfikowane na castingach w całej Polsce i zależy nam na możliwości dalszego ich promowania w katalogu Galeria Twarzy?
Jako profesjonaliści dbamy o interesy naszych klientów i pracujemy na ich sukces. Rozumiemy, że na swoją szansę czasami trzeba poczekać dłużej niż rok, jednym udaje się zaistnieć w show-biznesie w krótkim czasie a inni czekają dłużej lecz na każdego uczestnika Galerii Twarzy przychodzi czas sukcesu.
Każdy może zostać GWIAZDĄ!!! Osoby wybierane do zleceń są weryfikowane przez reżyserów castingowych i producentów reklam i filmów, a osiągnięcie sukcesu jest zależne od jego osobistych cech, zdolności, umiejętności a także od zapotrzebowania istniejącego na reklamowym i filmowym rynku pracy.
Zapraszamy!


Osoby zainteresowane przedłużeniem współpracy prosimy miesiąc przed zakończeniem karty kariery  o  wpłatę 100 zł wyłącznie na konto:

ATV Group Centrum Filmowe ATV Film - Jerzy Dworczyk
ul. Piotrkowska 68 lok.32 , 90-105 Łódź
Nr. konta PKO ul. Piotrkowska 68 lok.32 Łódź 90-105,
98 1020 3352 0000 1102 0012 7282
Tytuł wpłaty: przedłużenie współpracy na kolejny rok ( kod klienta użytkownika)

UWAGA!

Wpłaty dokonane na numer rachunku innego podmiotu niż Usługodawca ATV Group Centrum Filmowe ATV Film - Jerzy Dworczyk nie będą honorowane i tym samym karta kariery wygaśnie . W przypadku wygaśnięcia współpracy podmiotem uprawnionym do zawarcia nowej karty kariery jest włącznie Usługodawca ATV Group Centrum Filmowe ATV Film - Jerzy Dworczyk. Usługodawca zastrzega, że nie ponosi żadnej odpowiedzialności za fakt dokonania wpłaty na inny rachunek bankowy, w tym podmiotu dotychczas realizującego usługę.

KONTAKT

Sylwia Klonowska
e-mail: atv@atvfilm.pl
Tel: 796 500 201 (09:00-17:00).