Znajdź zdjęcie na podstawie identyfikatora


Wyszukiwarka


Znajdź zdjęcie na podstawie identyfikatora

W celu wyszukania zdjęcia należy wpisać w okienku kod klienta (np. 34324gh) bądź same literki (ghjir). Prosimy pamiętać o tym, aby najpierw wpisywać cyfry, a potem litery.

 

Dla Użytkowników

Wyszukiwarka przeznaczona jest dla użytkowników Galerii Twarzy, którzy tworząc własny profil, automatycznie wyrażają zgodę na umieszczenie wizerunku w elektronicznym katalogu. Tym samym wyrażają chęć otrzymywania propozycji oraz uczestnictwa w projektach realizowanych przez Centrum Filmowe ATV Film oraz przez partnerów i kontrahentów współpracujących z Centrum.

Identyfikator jest nadawany automatycznie po wniesieniu opłaty abonamentowej w kwocie 80 PLN, obejmującej koszty rocznej współpracy. Opłata aktywacyjna została zniesiona ! Udział użytkowników Galerii Twarzy w rekomendowanych castingach jest bezpłatny.

Jak odnaleźć zdjęcie na podstawie identyfikatora?
W celu wyszukania konkretnego zdjęcia należy wpisać w okienku kod identyfikatora (ciąg cyfr i liter np. "123456ab" lub same litery np. "abcde"). Należy pamiętać, aby najpierw wpisywać cyfry, w dalszej kolejności litery.

Dla Partnerów

Ta część serwisu dedykowana jest Partnerom współpracującym z Centrum Filmowym ATV m.in.: reżyserom i producentom filmowym i telewizyjnym, producentom reklam, agencjom reklamowym, firmom z branży medialno-artystycznej, a także organizatorom targów, imprez artystycznych oraz eventów firmowych.

Najprostszymi drogami nawiązania z nami współpracy są:

  • skorzystanie z Wyszukiwarki. Tutaj mogą Państwo samodzielnie wyszukać osobę odpowiadającą zakładanym przez Państwa kryteriom. W tym celu została stworzona funkcja "Szukaj". Po odnalezieniu odpowiedniej osoby należy zapisać jej numer katalogowy, a następnie przesłać go razem z tytułem zlecenia na adres: marketing@atvfilm.pl. Błyskawicznie skontaktujemy się z wybranymi przez Państwa osobami, umawiając spotkanie castingowe.
  • kontakt telefoniczny lub mailowy z działem marketingu, tel. 534012730, marketing@atvfilm.pl lub galeria@atvfilm.pl. Pod wskazane adresy mogą Państwo przesłać brief castingowy. Skontaktujemy się zwrotnie w celu omówienia szczegółów zlecenia.

 

INFORMACJA

UWAGA!!! Jeśli Uczestnik chce przedłużyć kartę karier o kolejne 12 miesięcy zobowiązany jest miesiąc  przed datą wygaśnięcia aktualnej karty karier dokonać wpłaty opłaty manipulacyjnej w wysokości 100 PLN na konto firmowe NR. KONTA PKO BP  98102033520000110200127282 wpisując  kod klienta. Karta karier ulega automatycznemu przedłużeniu w momencie zaksięgowania wpłaty.

Wszelkie informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu 796500201