Kompleks Aquapark Health Resort & Medical Spa Panorama Morska All inclusive

Kompleks Aquapark Health Resort & Medical Spa Panorama Morska All inclusive położony jest zaledwie 350 m od pięknej klifowej plaży w Jarosławcu.
Na Gości czeka tu m.in. pełen emocji wypoczynek w Aquaparku składającym się aż z pięciu basenów każdy z podgrzewaną wodą, nowoczesne spa & wellness, zabiegi lecznicze, bogate zaplecze sportowe i rekreacyjne : fitness-siłownia, kort tenisowy, boiska do piłki siatkowej, ping-pong.
Dla dzieci profesjonalne place zabaw , kluby dziecięce oraz animacje.
Przytulne i stylowo urządzone pokoje w budynkach lub domkach, wyposażone w telewizor LCD, telefon, TV sat., czajnik bezprzewodowy, lodówkę.
Wybrane pokoje z klimatyzacją (za dopłatą) i sejfem (za dopłatą).Wszystkie łazienki wyposażone są w prysznic, suszarkę do włosów, ręczniki kąpielowe i basenowe, szlafrok.
Nasze propozycje pobytów zawierają opcję All inclusive. Na miejscu 3 klimatyzowane restauracje , w których serwowane są urozmaicone dania kuchni polskiej i światowej wraz z napojami i małymi deserami.
Posiłki wydawane są w formie bogatego bufetu szwedzkiego.
All inclusive zawiera :śniadanie, obiad, kolację oraz: przez cały pobyt w Restauracji Tropicoco bezpłatnie: w godz. 10:00-24:00 bufet z napojami ciepłymi i zimnymi- wybrane soki, woda gazowana, Pepsi, Mirinda, 7-up,kawa,herbata, bufet z wybranymi alkoholami-wino, piwo Żywiec, drinki, wódka biała, whisky, w godzinach 12:00-18.00: bufet sałatkowy Fresh, bufet Snack Bar-np. frytki, tosty, hot-dogi, hamburgery, bufet deserowy Candy- np. lody włoskie, gofry, popcorn, ciasteczka, cukierki, lizaki.
Codzienne imprezy dla dorosłych i dzieci wg programu Resortu.
Bezpłatne Wi-Fi
Mówimy w Twoim języku!

Galeria Twarzy - 1

Galeria Twarzy - 2

Galeria Twarzy - 3

Galeria Twarzy - 4

Galeria Twarzy - 5Galeria Twarzy - 6

Galeria Twarzy - 7

Galeria Twarzy - 8

Galeria Twarzy - 9

Galeria Twarzy - 10

Galeria Twarzy - 13

Galeria Twarzy - 14Galeria Twarzy - 15

Galeria Twarzy - 16

 

Rodzaj

SPA

Miejscowość

Strona
Zgłoszenie prosimy przesyłać na adres

z dopiskiem Obiekty Filmowe

galeria@atvfilm.pl
Masz pytania? Zadzwoń

Artur Jerzy Dworczyk (od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 - 18:00).

tel. 605 400 250