icon

Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystywania Waszych opinii do celów komunikacji marketingowej.

FABUŁA - TRWAŁOŚĆ OBIEKTU - 1 ST

W maju pracowałem jako statysta w filmie ,,Object Permanence''. Polecam ATV Group. Wszystko było super. Na planie czułem się zaopiekowany i zawsze mogłem telefonicznie skontaktować się z opiekunem. - Jacek (1st)

Jacek - kod (1st)
FABUŁA - TRWAŁOŚĆ OBIEKTU - 2 ST

Na planie Filmu - TRWAŁOŚĆ OBIEKTU - wszystko przebiegło w miłej atmosferze. Profesjonalna opieka zapewniła nam ciepłe posiłki, a czas oczekiwania na zdjęcia umilił Pan Wiktor. Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam, Dariusz (2st)

Dariusz
SCHWEPPES - Michał K – 270add

W związku z udziałem w kampanii reklamowej SCHWEPPES – marka napojów gazowanych w dniach 5, 7, 9, 10, 11, 12.03.2022 która miała miejsce w Warszawie, wystawiam opinie bardzo dobrą we wszystkich wiadomych aspektach zawartych w umowie. Mimo , że na plan jechałem z Łodzi dzięki serdeczne – opłacało się . Michał K – 270add

Michał K – 270add
TRAUMON - Daniel D. EQQBS

Opinia z planu TRAUMON - Daniel D. EQQBS -Bardzo dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w Castingu Reklamy Traumon. Daniel ostatecznie był jako back-up ale chyba decyzja była aż do ostatniej chwili niepodjęta w tej kwestii. Mamy nadzieje, że to dopiero początek przygody Daniela ponieważ jesteśmy u Państwa od końca sierpnia. Atmosfera na planie była bardzo przyjemna i przyjazna, czuliśmy się tam dobrze przyglądając się zespołowi pracujących na tam profesjonalistów. Jesteśmy również bardzo zadowoleni ze współpracy i bardzo dobrego kontaktu z Agencją ATV Centrum Filmowe. Za każdym razem przy kontakcie z ATV Centrum Filmowe czujemy się potraktowani indywidualnie czy to przed pierwszym castingiem kiedy nie wiedzieliśmy jak to będzie, czy już przed pójściem na plan. Dziękujemy -Mama Daniela, Zuzanna

Daniel D. EQQBS
TRAUMON

Opinia z planu reklamy TRAUMON, Nela M. (mvwax): Jestem pod wrażeniem, ile osób było zaangażowanych w to, żeby Nela-mała aktorka dobrze czuła się na planie. Bardzo przyjemna atmosfera sprawiła, że Nela świetnie się bawiła. Współpraca z ATV Centrum Filmowe jest profesjonalna. Pozdrawiam -mama Neli ( Justyna)

Nela
KOMISARZ ALEX XVI SEZON

Komisarz Alex 16 sezon Anita O. - Miła atmosfera, sprawny przebieg planu zdjęciowego. Komfortowe warunki gastronomiczne.

ANITA
KOMISARZ ALEX XVI SEZON

KOMISARZ ALEX XVI SEZON Dariusz R. -Dzisiejszy plan zdjęciowy przebiegał pewnie, bez opóźnień i przeszkód. Full Ok!

Dariusz R.
T-MOBILE

Opinia Andrzej G.(125add) z planu T-MOBILE: Współpraca bardzo miła z naszą agencją, wrażenia z planu bardzo dobre. Super przeżycie brać udział jako aktor w reklamie najlepszego piłkarza świata RL9. Poproszę więcej takich wspomnień. Życzę innym również wielu sukcesów i niezapomnianych reklam.

Andrzej G
Opinia z planu Media Expert - TELEFONY

Agata D. (unarv) Reklama produktów dla Media Expert - TELEFONY: Praca na planie była ciekawą alternatywą dla codziennych zajęć. Zespół pracowników był dla mnie bardzo życzliwy i pomocny. Wszystkie moje zadania były dobrze opisane i ich realizacja przebiegała lekko i sprawnie. Polecam.

Agata D - kod unarv
Preparat na potencje

Mój kolejny casting online a tu nagle taka niespodzianka przed świętami i okazuje się, że mam występ w reklamie pewnego produktu. Szybka decyzja i jadę. Na planie mega atmosfera. Cała ekipa życzliwa i bardzo pomocna. Zdjęcia miały trwać 12h ale tak to sprawnie wszystko szło, że dla większości z nas skończyły się dużo wcześniej. Współpracę z ATV Group oceniam jako super zadowalającą. Wszystko jasno i rzeczowo wytłumaczone. Szczerze polecam zarówno początkującym jak i tym bardziej zaawansowanym aktorom. A całej ekipie życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2021.

Krzysztof B
Opinia z planu KOMISARZ ALEX - XV SEZON- DYSKOTEKA- Roman S.

Świetny plan Pierwszy raz od nie pamiętam kiedy, tak się fajnie bawiłem Taniec na planie, prawdziwy - nie udawany.... Zero "sztuczności" 😏 oczywiście kierownik planu pilnował nas i, wydaje mi się, że "młodszych" zdejmował co jakiś czas ale... Ogólnie super. Fakt, że sceny - duble - ujęcia czy ustawianie trwało.... "Dziewczyny z Albatrosa" chyba bite piętnaście minut tańczyliśmy ☺️ Miła atmosfera ogólnie panowała. Pozdrawiam serdecznie Roman S.

Roman S.
Opinia z planu KOMISARZ ALEX - XV SEZON- PARK - kod 5ca

Bardzo miła atmosfera i współpraca zarówno przed planem jak i na planie. Kontakt z opiekunem bardzo przejrzysty i sympatyczny. Małgorzata - kod klienta (5ca)

Opinia z castingu SZWECJA -Mia 17adm

Pierwszy raz byłam z córką na castingu i nie spodziewałam się, że tak to wygląda. Dzieci jak mróweczek, rodzice przepychający się jeden za drugim, nerwy matek na szybko uczących się tekstu dzieci...
Było ponad setka dzieciaczków ale tylko za Mia (17adm) wyszła Pani reżyser i zapytała czy bierzemy udział w castingach. Gdy w odpowiedzi usłyszała, że to nasz pierwszy, nie mogła uwierzyć i wydała wspaniałą dla Nas rodziców opinie, że Mia (17adm) jest NIEMOŻLIWIE ZDOLNA ITP, ...
Nie wiem jaki będzie finał tego castingu ale po takiej opinii i wyróżnieniu na pewno i z ogromną chęcią weźmiemy udział w kolejnych castingach. Miło jest patrzeć jak córka jest w swoim żywiole i im więcej świateł i zdjęć tym jest szczęśliwsza.
Pozdrawiam serdecznie i czekamy na kolejne castingowe wyzwania.
Emilia

Opinia z planu KOMISARZ ALEX - XV SEZON- SZPITAL -Patryk M.

Mimo długiego czasu oczekiwania na udział w planie filmowym, było to bardzo ciekawe doświadczenie i świetna przygoda. Bardzo wszystkim polecam. Patryk M.

Opinia dla ATV- DAFI - ffwbg ,wvegv

Dzień dobry, zacznę trochę tłumacząc się - gdyż ostatnio pisałam o dużej dezorganizacji i szybkim tempie, tudzież o braku informacji na temat prowadzonej kampanii dafi i kwestii formalnych. Było to nasze pierwsze doświadczenie i wymagało ode mnie nie lada wysiłku. Dlatego już po na spokojnie mogę powiedzieć, że - finał był super. 1. Dopiero na planie porozmawiałam kilka razy z producentką (Pani Asia) i już teraz wszystko jest dla mnie (mam nadzieję) jasne i jestem z tym ok. 2. Wynagrodzenie (o ile dobrze to policzyłam już sobie) pokryje nam wydatki poniesione na badania. 3. Będę już na następny raz wiedziała, że trzeba zrobić badania - tu moje pytanie, czy trzeba je robić za każdym razem? Czy może na dłużej wystarczą te, które mam - jaki jest termin ich ważności? 4. Było to dla nas wszystkich bardzo ciekawe doświadczenie, a dziewczynki świetnie się bawiły! 5. Mimo długiego dnia - bo dziewczynki były na planie już o 7:30, a wszystko trwało 10h - nie żałujemy. Było zapewnione też jedzenie, więc dzieci były odżywione :-) No i oczywiście - dziękuję Państwu za wytypowanie nas do tego castingu. Na początku nie sądziłam, że dziewczynki odnajdą się tak dobrze w nowych rolach, ale - było warto :-) Jak będzie miała Pani już pełne informacje od producenta - proszę podesłać umowę, to podpiszemy. I jeszcze raz dziękuję za sprawne załatwienie tych badań. Wiem, że to nie jest Pani wina, że nie dostałam wcześniej informacji na ten temat. A jednak udało nam się to wszystko dopiąć. Serdecznie pozdrawiam, Alicja W. - mama Wandzi i Helenki- kody uczestniczek ffwbg ,wvegv .

Opinia dla ATV- RAPORT PILECKIEGO - LPRQY

Dzień dobry Podaję KOD dziecka - LPRQY Oliwia Wrona W dniu 11 października br. Oliwia - LPRQY wykonała zlecenie dla ATV w Łodzi biorąc udział w nagraniach na planie filmowym do filmu "Raport Pileckiego. Za zdjęcia otrzymała wynagrodzenie. Zdjęcia odbywały się w plenerze na ulicy która przypominała rok 1945. Akcja filmu przedstawiała codzienne życie w Warszawie. Na planie filmowym było dwoje dzieci chłopiec i dziewczynka - Oliwia. Oliwia była córką rodziny która robiła zakupy na ulicy przed sklepem przy straganie. Według mojej opinii zdjęcia filmowe przebiegły bardzo sprawnie. Nagrania były powtarzane kilkakrotnie w różnych ujęciach. Dzieci były radosne i zadowolone z nagrań. Z wyrazami szacunku Małgorzata - babcia Oliwi

Opinia dla ATV- WEDEL - bxlec

Mama Frania (kod klienta: bxlec) tak wspomina przygodę syna na planie reklamy Wedel: "Zarówno atmosfera, opieka oraz warunki jakie zapewniły osoby na planie bez zarzutu. Zrozumienie i chęć współpracy bardzo pomocne przy nakręcaniu zdjęć. Wyżywienie i organizacja na bardzo wysokim poziomie".

Opinia dla ATV- RAPORT PILECKIEGO - antgx

Dzień dobry, Chciałbym w imieniu własnym i syna Antka podziękować za udział mojego syna w produkcji filmu -Raport Pileckiego-. Praca na planie była czystą przyjemnością. Super ekipa filmowa. Atmosfera na planie była rewelacyjna a ludzie niesamowici. Wszyscy sympatyczni, życzliwi a atmosfera naprawdę rodzinna. Antek rewelacyjnie sprawdził się w swej roli. Antoś był bardzo zadowolony pomimo, że był zmęczony po całym dniu pracy, to wspomnienia jakie zachowa z pierwszego w życiu doświadczenia na planie filmowym będą bezcenne. Wszystko, to dzięki przecudnej ekipie filmowej no i oczywiście Państwu, bo gdyby nie Wy nie byłoby tego cennego doświadczenia. Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam Iza

Opinia z planu - MRÓWKA -nbtfu

Mama Julii (kod klienta: nbtfu) tak wspomina przygodę córki na planie reklamy Mrówka: "Wszystko przebiegało zgodnie z planem w miłej atmosferze (...). Aktorzy byli bardzo pomocni dla Julii w jej roli. Świetna obsługa produkcji na planie i opieka"

Opinia z planu - T-MOBILE -psxpj

Mama Emilki, kod klienta: psxpj, tak wspomina przygodę córki na planie reklamy T-mobile: Wspaniała atmosfera. Bardzo życzliwe osoby, otaczające szczególną opieką małych aktorów.

Opinia z planu - SYROP NA KASZEL -mvlwq

Mama Kai, kod klienta: mvlwq, tak wspomina przygodę córki na planie reklamy syropu na kaszel: "miła atmosfera, wszyscy serdeczni, przyjaźni i chętni do udzielenia cennych rad. Czułam się jak wśród starych znajomych

Opinia z planu -BEECHAMS- bqhjh

Mama Nama (kod klienta: bqhjh) tak wspomina przygodę syna na planie reklamy Beechams: "Przyjazna atmosfera, mili pracownicy"

Opinia z planu -PROVIDENT- bocad

Mama Kacpra (kod klienta: bocad) tak wspomina przygodę syna na planie reklamy Provident: "Serdeczna atmosfera, dobrze zorganizowany czas i opieka nad małoletnim aktorem, duże poczucie bezpieczeństwa.

Opinia z planu -CYFROWY POLSAT- ekuzl

Mama Dominiki, kod klienta: ekuzl, tak wspomina przygodę córki na planie reklamy Cyfrowy Polsat: "Na planie panowała miła atmosfera. Wszyscy sobie pomagali, wszystko było dostosowane do naszych potrzeb. Nie było czasu na nudę."

Opinia z planu -CYFROWY POLSAT- tgeur

Mama Zuzi, kod klienta:tgeur, tak wspomina przygodę córki na planie reklamy Cyfrowy Polsat: "Była miła atmosfera. Osoby pracujące na planie były miłe. Plan był zorganizowany profesjonalnie, a przy okazji nie czułam presji ze strony reżysera i ekipy filmowej. To była świetna przygoda."

Opinia z planu -CARREFOUR- uuzun

Tata Marii, kod klienta: uuzun, tak wspomina przygodę córki na planie reklamy Carrefour : "Miła atmosfera, udogodnienia, profesjonalna obsługa (wizaż, cafe-ring). Świetny serwis".

Opinia z planu -PLUS UKRAINA- gaawd

Tata Zlaty, kod klienta: gaawd, tak wspomina przygodę córki na planie reklamy Plus Ukraina : "Córka chętnie wzięła udział w zdjęciach do reklamy. Zespół załogi był uprzejmy, pomocny i przyjemny"

Opinia z planu -PAYPAL- tzvwd

Mama Marty, kod klienta: tzvwd, tak wspomina przygodę córki na planie reklamy PayPal: "Bardzo sympatyczna atmosfera, świetny kontakt z przedstawicielem ATV jak również producenta. Produkcja przebiegła bezstresowo i z dużą dbałością o potrzeby występującej w reklamie córki".

Opinia z planu -VISION EXPRESS- staju

Mama Juliana, kod klienta: staju, tak wspomina przygodę syna na planie reklamy Vision Express: "Bardzo się cieszymy i dziękujemy za współpracę. Współpracę oceniamy na bardzo udaną, ludzie bardzo mili z super podejściem do dzieci. Dziecko grało swoją pierwszą rolę i jest zachwycone. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję razem pracować."

Opinia z planu - T-MOBILE - vsrjj

Tata Dawida, kod klienta: vsrjj, tak wspomina swoją przygodę na planie reklamy T-mobile: "Bardzo dobra atmosfera na planie. Było świetnie!"

Opinia z planu - T-MOBILE - kgkut

Mama Kamila, kod klienta kgkut, tak wspomina przygodę syna na planie reklamowy T-mobile: "Bardzo dobra współpraca z reżyserem. Bardzo życzliwe wsparcie małego aktora. Bardzo smaczne posiłki i zapewnienie napojów (nie wykluczając opiekunów).

Opinia z planu "OPEL" - kod użytkownika -qcccj

Mama Martina, kod klienta -qcccj , tak wspomina przygodę syna na planie reklamy Opel: "Wszystko ok. Sprawnie, dobra komunikacja, kreatywność. Jesteśmy zadowoleni"

Opinia z planu - M JAK MIŁOŚĆ - msqwj

Mama Tomka z naszego katalogu pisze: Dziękujemy za zaproszenie na plan filmowy M JAK MIŁOŚĆ . Mogliśmy przekonać się jak ciężka jest praca aktora jak wygląda prawdziwy plan filmowy Poznaliśmy wspaniałych ludźmi. M JAK MIŁOŚĆ - msqwj

Opinia z planu "BOBOVITA" - kod użytkownika -ddxhu

Mama Matyldy, kod klienta: ddxhu, tak wspomina przygodę córki na planie reklamy Bobovita: "Było fajnie"

Opinia z planu "VITRUM D3" - kod użytkownika -mexdf

Mama Zuzi, kod klienta: mexdf, tak wspomina przygodę córki na planie reklamy Vitrum D3: " Bardzo przyjemna atmosfera, sympatyczni ludzie. Córka miło spędziła czas na planie zdjęciowym"

Opinia z planu "MC DONALD" - kod użytkownika -pdaue

Kasia, kod klienta:pdaue, tak wspomina przygodę na planie reklamy dla Mc Donald: "Wszystko było w porządku. Ekipa pomocna, napoje, przepyszne jedzenie oraz transport. Jestem pod wielkim wrażeniem, bardzo profesjonalnie i miło."

Opinia z planu "RUTINOSCORBIN" - kod użytkownika -brelu

"Tata Łukasza, kod klienta, brelu tak wspomina udział syna w projekcie Rutinoscorbin: sympatyczne przeprowadzane castingi. Dziecko chętnie szło na castingi jak również wychodziło zadowolone."

Opinia z planu "CARREFOUR" - kod użytkownika -wwtwcw

Mama Nikodema, kod klienta: wwtwcw, tak wspomina przygodę syna na planie reklamy Carrefour: "Nagranie odbyło się bardzo szybko i sprawnie. Wszyscy bardzo życzliwi, pomocni, otwarci. Reżyser wprowadzał super atmosferę - bezstresową i na luzie. A co najważniejsze wszyscy zważali na dobro maluszka. Praca w takim gronie to sama przyjemność."

Opinia z planu "IBUFEN" - kod użytkownika kbkhr

Mama Weroniki, kod klienta: kbkhr, tak wspomina przygodę córki na planie reklamy Ibufen: "przyjazne otoczenie pracy, komfortowe warunki do przebywania także z małym dzieckiem. Dobra komunikacja".

Opinia z planu "IKEA" - kod użytkownika yeb2v

Mama Kajetana, kod klienta: yeb2v, tak wspomina przygodę syna na planie reklamy IKEA: Agencja poinformowała o wszystkim, wyjaśniła punkty w umowie, cały czas w kontakcie telefonicznym, pomocna, jeśli czegoś się nie rozumiało

Opinia z planu "NAPISAN" - kod użytkownika epjwe

Mama Marcela, kod klienta epjwe, tak wspomina udział dziecka w projekcie reklamy Napisan: "Było bardzo fajnie. Dziecko bawiło się wyśmienicie. Super doświadczenie. Marcel do tej pory wszystkim opowiada, że jest aktorem, bo występował na planie".

Opinia z planu"mBank" - kod użytkownika lmbdz

Tata Amelii i Natalii (kod klienta: lmbdz) tak wspomina przygodę córek na planie reklamy mBank: Miło i sympatycznie. Pełen profesjonalizm.

Opinia z planu"APAP EXTRA" - kod użytkownika kgkut

Tata Pauliny, kod klienta: pabro, tak wspomina przygodę córki na planie reklamy Apap Extra: "Plan przygotowany profesjonalnie; wszystko dopięte na ostatni guzik. Mamy nadzieję, że jeszcze będzie okazja się spotkać"

Opinia z planu"NOKIA CINEMA" - kod użytkownika kgkut

Mama Kamila, kod klienta kgkut, tak wspomina przygodę syna na planie reklamowym Nokia Cinema:
"Bardzo dobra:) godziny zdjęć dostosowane do naszych możliwości czasowych. Zapewniono nam maksymalne warunki, podczas oczekiwania na zdjęcia. Przemiła atmosfera, wypływająca z życzliwego i ciepłego podejścia do dziecka. Kamil czuł się swobodnie i komfortowo. Był bardzo zadowolony z udziału w tym projekcie i ze współpracy z osobami spotkanymi na planie. Wszyscy uśmiechnięci, pomocni i wspierający. Chętnie pozowali do pamiątkowych zdjęć:)"

Opinia z planu"MEM INTERNETOWY" - kod użytkownika nyfer

Damian, kod klienta nyfer, tak wspomina swoją przygodę na planie memu internetowego na Prima Aprillis: "Bardzo dobra organizacja na planie. Przyjazna atmosfera. Profesjonalni i sympatyczni ludzie na czele z reżyserem. Udany dzień na planie".

Opinia z planu"AFLOFARM" - kod użytkownika qcjax

Mama Olka, kod klienta qcjax, tak wspomina przygodę syna na planie kampanii Aflofarm: "Po raz pierwszy syn brał udział w takim projekcie, bardzo miłe doświadczenie. Czas na planie przebiegał w sympatycznej atmosferze. Pełen profesjonalizm całej ekipy. Wszystko było dobrze zorganizowane

Opinia z planu"AGATA - kod użytkownika trzak

Mama Karoliny, kod klienta trzak, tak wspomina przygodę córki na planie reklamowym Agata: "Mimo wczesnej godziny pracy, dziecko miało czas na odpoczynek, jedzenie i sen. Pracownicy projektu byli sympatyczni.

Opinia z planu"IPLA" - kod użytkownika wacha

Aneta, kod klienta wacha, tak wspomina swoją przygodę na planie reklamy IPLA: super zgrana, miła i sympatyczna atmosfera.

Opinia z planu"IPLA" - kod użytkownika wunfd

Norbert, kod klienta wunfd, tak wspomina swoją przygodę na planie reklamy IPLA: atmosfera na planie była przyjazna i swobodna. Ekipa filmowa do swojej pracy podchodziła z pełnym profesjonalizmem, praca w takim towarzystwie zleciała szybko, mimo że kręcenie tej kilkusekundowej reklamy trwało kilka godzin.

Opinia z planu"DR. WITT" - kod użytkownika pmqrb

Mama Natalii, kod klienta pmqrb, tak wspomina przygodę córki na planie reklamy dr. Witt: Na planie była ciepła i sympatyczna atmosfera. Wszyscy byli mili i uśmiechnięci. Dzieci fajnie się bawiły. Reżyser i inni realizatorzy mieli super podejście do dzieci.

Opinia z planu"KAUFLAND" - kod użytkownika sfflh

Tata Marty, kod klienta sfflh, tak wspomina przygodę córki na planie reklamy Kaufland: "Organizacja zdjęć super, podejście ludzi przy planie zdjęciowym - ok. Miło i fajnie spędzony dzień. Dziecko miało pełno wrażeń miło to wspomina".

Opinia z planu"REKLAMA KUBUŚ WATERRR" - kod użytkownika zrtag

Mama Adama, kod klienta zrtag, tak wspomina przygodę syna na planie reklamy Kubuś Waterrr: "Atmosfera była bardzo przyjazna, ekipa z planu pomocna i fachowa. Bardzo miło wspominam udział w nagraniu".

Opinia z planu"BANKI ŻYWNOŚCI" - kod użytkownika njpwd

Mama Julii, kod klienta njpwd, tak wspomina przygodę córki na planie reklamy Banki Żywności: "Współpraca przechodziła sprawnie i bez problemów. Julii podobało się".

Opinia z planu"SAINT GOBAIN" - kod użytkownika eerhf

Mama Sebastiana, kod klienta eerhf, tak wspomina przygodę syna na planie reklamy Saint Gobain: "Syn był bardzo zadowolony z planu filmowego, z ludzi i z ich podejścia do niego"

Opinia z planu"Bioprazol" - kod użytkownika bfdxo

Mama Eryka, kod klienta bfdxo, tak wspomina przygodę syna na planie reklamy Bioprazol: "Super doświadczona ekipa. Polecam współpracę z ATV. Bardzo fajna współpraca!!!"

Opinia z planu"ETOPIRYNA" - kod użytkownika WFQET

Tata Olka, kod klienta wfqet, tak wspomina przygodę syna na planie reklamy Etopiryny: "Z czystym sumieniem polecam współpracę z ATV. Wszystko dobrze zorganizowane. Miła i profesjonalna ekipa.

Opinia z planu"Media Expert" - kod użytkownika 280a i 281a

Pani Krystyna, kod klienta 280a i Pan Mirosław, kod klienta 281a, tak wspominają swoją przygodę na planie sesji fotograficznej dla Media Expert: Na planie zdjęciowym była świetna atmosfera. Profesjonalna sesja zdjęciowa pełna humoru i swobody. Pani fotograf wspaniała osoba i pan z produkcji, który ustawiał nas do zdjeć. Wszystko było super. Dziękujemy

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu Coconut -gddjp

Mama Antosia, kod klienta gddjp , tak wspomina przygodę dziecka na planie reklamy Coconut: "Szybka realizacja, miła atmosfera, dobre podejście do dziecka".

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu Relikt dla AMA - SZKOŁA FILMOWA -kod klienta eqlsl

Łukasz, kod klienta eqlsl, tak wspomina swój udział w projekcie Relikt dla Ama Academy: rodzinna atmosfera, mili ludzie :)

Opinia dla Centrum Filmowego ATV Film z planu Teriston Films od Rafała - kod 25b

Rafał, kod klienta 25b , tak wspomina przygodę na planie reklamowym dla Teriston Films: Na planie zdjęciowym byłem pierwszy raz, ale odniosłem pozytywne doświadczenie i wrażenia. Dużym plusem było zapewnienie ciepłego posiłku i napoi, gdyż pracowaliśmy od 20 do 3 rano.

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu - FISHER PRICE - jpqve

Fisher Price, Kuba Stachowiak, data opinii 11.05.2017 r., jpqve (kod klienta) współpraca bardzo dobra z osobami, które były przy produkcji

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "MAŚLANKA MRĄGOWSKA" -kod klienta xcydc

Mama Krzysia, kod klienta xcydc, tak wspomina przygodę syna na planie reklamowym Maślanki Mrągowskiej: Współpraca przebiegła bardzo pozytywnie. Dziecko na planie czuło się bardzo dobrze i swobodnie, co pozostawiło pozytywne wrażenie. Świetne podejście do małych aktorów.

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "MAŚLANKA MRĄGOWSKA" -kod klienta 55b

Mama Mai, kod klienta 55b , tak wspomina przygodę córki na planie reklamowym Maślanki Mrągowskiej: Polecam współpracę z ATV Film. Atmosfera na planie zdjęciowym jak i filmowym przesympatyczna .

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "MAŚLANKA MRĄGOWSKA" -kod klienta uutlq

Mama Mai, kod klienta uutlq tak wspomina przygodę córki na planie reklamowym Maślanki Mrągowskiej: na planie panowała przyjazna atmosfera, co sprzyjało obupólnej współpracy.

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "MAŚLANKA MRĄGOWSKA" -kod klienta wleyk

Mama Wiktorii, kod klienta wleyk , tak wspomina przygodę córki na planie reklamowym Maślanki Mrągowskiej: Sprawna organizacja, zapewnienie napojów i posiłku. Dopilnowany czas (6 godz) pracy dzieci na planie

Opinia z planu- FLORACTIN - bmequ

Współpraca na planie była super, reżyser i cała ekipa była bardzo miła i życzliwa. Polecam współpracę z ATV. Mama Milenki.

Opinia z planu- FLORACTIN - xyndk

Mama Jacka, kod klienta xyndk, tak wspomina pracę na planie zdjęciowym reklamy Floractin: "Na planie była niania do pomocy nad dzieckiem, również profesjonalna ekipa, która starała się jak najszybciej zrobić zdjęcia dzieciom. Był przeznaczony specjalny kocyk dla maluchów gdzie mogły odpocząć i się pobawić.

Opinie MINISERIAL HBO

Mieliśmy okazję wraz z ponad 50 (!) naszych statystów pojechać do Warszawy na plan miniserialu realizowanego dla HBO !
Przeżyliśmy niesamowity plan... najlepiej będzie jak przeczytacie co mówią nasi statyści :
-Jerzy " Tam było jak na bogatej imprezie, w dodatku z udziałem gwiazd filmu. A technicznie rzecz biorąc była to praca. Tak pracować to ja mógłbym zawsze!”
-Magdalena " Na planie bawiłam się świetnie, miło było współpracować z takimi aktorami jak Robert W. , który okazał się być bardzo zabawnym człowiekiem. Podobało mi się także, że niektóre uwagi pochodziły bezpośrednio od samego reżysera, który przyszedł porozmawiać z nami na żywo. To był naprawdę dobry dzień i dobre nagranie, w którym chciałabym ponownie uczestniczyć”
- Sylwia " Miałam przyjemność po raz kolejny współpracować z agencją Atv tym razem w projekcie "X" Jakuba Ż.. Niesamowita przygoda , poznanie nowych ludzi dających z siebie wszystko aby każda scena została dopięta na ostatni guzik . Ekipa pracująca na planie której nie widać na ekranie dawała z siebie więcej niż 100%. Jestem pełna podziwu zaangażowania , tych wszystkich osób. Prócz ekipy która wszystkiego pilnowała i pracowała na najwyższych obrotach. (...)
Opisując w kilku słowach bo było by można napisać książkę czułam się jak w jednej wielkiej rodzinie jakbym znała każdego. Oby więcej takich wspaniałych produkcji. Dziękuję wszystkim za plan i agencji ATV za szanse ta jak i poprzednie że mogłam uczestniczyć w projekcie. Zarówno podziękowania należą się Pani Magdalenie za odpowiedź na każde pytanie , na planie , przed planem ale przede wszystkim za poprowadzenie przez tą przygodę."
-Milena "Nie spodziewałam się, że atmosfera będzie tak wspaniała. Bawiłam się świetnie i chętnie powtórzyłabym to jeszcze raz !”
WSZYSTKIM NALEŻĄ SIĘ WIELKIE GRATULACJE ZA WYTRWAŁOŚĆ I ZA JAK TO OPISAŁ REŻYSER "SPEKTAKULARNY EFEKT", KTÓRY UDAŁO NAM SIĘ UZYSKAĆ ! BRAWO !

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm - Plan reklamowy stacji narciarskiej KiczeraSki

Agencja: Fotoacc
Zlecenie: Plan reklamowy stacji narciarskiej KiczeraSki
Opinia z planu: Polecam współpracęz ATV Film. Aktorzy sumiennie wykonywali swoje obowiązki na planie, dostosowując się do wskazówek reżysera. Współpracę zarówno z aktorami jak i działem marketingu uważam za owocną, nie mam zastrzeżeń.

Opinia od Michała z planu reklamy ALIOR BANKU

„ Wszystko na planie mi się podobało, kamery, dużo ludzi wokół, współpraca z „filmowymi” rodzicami, stroje, w które mnie ubierano. Pan Janek i pani Marzenka bardzo byli dla mnie mili. Rano przyjechała po mnie taksówka, dostałem obiadek i herbatkę. Ogólnie super!”
Michał http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/vxtfq_2.jpg

Opinia z planu filmu " BIKINI BLIE" -Michał z Łodzi

„ Warunki na planie mieliśmy bardzo dobre. Wszystko odbyło się sprawnie i bez zbędnego przewlekania a także kulturalnie. W garderobie udało się dobrać nawet przyzwoite buty do kostiumu, z czym zazwyczaj były problemy. ”
Michał z Łodzi

Opinia z planu filmu " BIKINI BLIE" - Pani Karolina z córką Nadią

„ Bardzo dobrze zorganizowanie. Ludzie rzetelni, sprawnie działający. Polecam z czystym sumieniem i polecam współpracę z ATV Film”
Pani Karolina z córką Nadią

Opinia z planu filmu " BIKINI BLIE" - kod klienta 64s

„ Bardzo miła atmosfera, obsługa garderoby i wizażu. Udostępniony pokój dla statystów, woda, herbata, kawa do dyspozycji. Nie byłam zmęczona w czasie oczekiwania”
Halina z Łodzi (64s)
http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/64s_3.jpg

Opinia z planu filmu " BIKINI BLIE" - Kasia z Łodzi

„ Mieliśmy zapewnioną świetną opiekę ze strony Pani Agnieszki oraz pozostałych członków ekipy. Na planie panowała miła atmosfera, pomimo późnej pory i zimna ( dostaliśmy nawet koce) „
Kasia z Łodzi

Opinia z planu filmu " BIKINI BLIE" - 91a-Edward

„Polecam współpracę z ATV Film - jestem pod ogromnym wrażeniem wysiłku, ogromu pracy całego sztabu osób realizujących film. Sposobność zobaczenia warsztatu pracy reżysera oraz przemiła atmosfera na planie sprawiły, że była to dla mnie wspaniała zabawa, niezapomniane przeżycie, mogłem poczuc sie jak bym był w tamtych czasach ”
91a-Edward

Opinia z planu filmu " BIKINI BLIE" - Edyta z Łodzi

„ Profesjonalne podejście do aktora, sprawne i prawidłowe dobranie kostiumów, dobra opieka i współpraca. Polecam ATV Film.” Edyta z Łodzi

Opinia z planu filmu " BIKINI BLIE" - Aleksandra z Łodzi

" Miła atmosfera, dobra współpraca - polecam współpracę z ATV Film"
Aleksandra z Łodzi

Opinia z planu filmu " BIKINI BLIE" - Artur z Łodzi

„ Polecam ATV Film. Bardzo sympatyczna ekipa. Czas na planie, który spędziłem uważam za bardzo udany”
Artur z Łodzi

Opinia z planu filmu " 60kg NICZEGO" - Krzysztof z Łodzi

„ Polecam współpracę z ATV Film - miła i profesjonalna obsługa. Catering na 102. Godziny spędzone na planie to niezapomniane przeżycie. ”
Krzysztof z Łodzi

Opinia z planu filmu " BIKINI BLIE" - Damian z Bełchatowa

Współpraca z tą agencją, to czyta przyjemność. Na planie panuje zawsze miła i przyjazna atmosfera. Jak najbardziej polecam! Damian z Bełchatowa

Opinia z planu filmu " BIKINI BLIE" - Wioleta z Łodzi

Wrażenia pozytywne, dobra komunikacja z ekipą filmową, dobra organizacja, miła i przyjemna atmosfera na planie. Polecam współpracę z ATV Film Wioleta z Łodzi

Opinia z planu filmowego - BIKINI BLUE

Pełny profesjonalizm i praca w sympatycznej atmosferze. Będę dobrze wspominał współpracę z całą ekipą, szczególnie z Tomaszem Kotem. Polecam współpracę z Galerią Twarzy Jakub http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/115pp_2.jpg

Opinia z planu filmowego - BIKINI BLUE

Polecam współpracę z ATV Film - jestem pod ogromnym wrażeniem wysiłku, ogromu pracy całego sztabu osób realizujących film. Sposobność zobaczenia warsztatu pracy reżysera oraz przemiła atmosfera na planie sprawiły, że było to dla mnie cudowne, niezapomniane przeżycie http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/80a_2.jpg

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm ZESPÓŁ PROND

Współpraca z Panią Idalią oraz aktorami była bardzo profesjonalna. Aktorzy niezwykle otwarci. Mieliśmy wrażenie, że bardzo doświadczeni pracą aktorską. Podczas zdjęć była też możliwość na improwizowanie - aktorzy wykonali to zadanie rewelacyjnie. Jesteśmy im ogromnie wdzięczni. Wzbogacili swoją interpretacją nasz projekt. Bardzo dziękujemy za współpracę. Pozdrowienia dla P.Hanny, P.Sławomira oraz oczywiście organizatorce naszych aktorów P. Idalii Z serdecznymi pozdrowieniami! Kierownik Produkcji

Opinia od p. Ewy - kod klienta 314w - KONFERENCJA BIZNESOWA

Bardzo sympatyczna i miła atmosfera. Ekipa- pełny profesjonalizm. Bardzo dobrze się czułam wykonując swoją rolę. Modelki, przy okazji zdobywając nowe doświadczenia. Serdecznie polecam współpracę z ATVFilm - Ewa (314w) http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/314w_4.jpg Dziękujemy Pani Ewie za podzielenie się swoimi wrażeniami z planu sesji zdjęciowej, na którą otrzymała od nas zaproszenie.

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu - PAST LIFE

Praca na planie filmowym była profesjonalna oraz przyjemna. Z dużą uwagą i zainteresowaniem dbano o osoby zatrudnione do filmu. Uważam, że jeśliby trafiła mi się kolejna współpraca z ATV Film z pewnością zgodziłbym w nowej produkcji filmowej Wojciech z Łodzi

Dekoria - Opinia dla ATV Film -217w

Polecam współpracę z Galerią Twarzy - na planie panowała bardzo przyjazna atmosfera. Ekipa spisała się profesjonalnie. Bawiłam się świetnie zdobywając nowe doświadczenie Elżbieta

Dekoria - Opinia dla ATV Film - kpjdl

Atmosfera na planie bardzo dobra, warunki również bardzo dobre. Wszyscy starali się, aby dzieci czuły się swobodnie. Pełny profesjonalizm. Polecam współpracę z Galerią Twarzy Jagoda ( kpjdl )

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu Powidoki w reż. A.Wajdy

Organizacja przy realizacji zdjęć do filmu Powidoki w reż. A. Wajdy nie budzi zastrzeżeń. Na wstępnie, tuż po przybyciu na plan filmowy, zostały udzielone wskazówki i pełny instruktaż organizacyjny pod adresem statystów. Praca przebiegała zgodnie z wytycznymi koordynatora po stronie ekipy filmowej. Polecam współpracę Kornel z Bełchatowa

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu Powidoki w reż. A.Wajdy

Dziękuję za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w nagraniach. ATV Film jest to prężnie działające Centrum Filmowe, przedstawia wiele ofert i indywidualnie dobiera propozycje. Profesjonalna opieka koordynatorów- częste kontakty. Weronika (0216e)

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu Powidoki w reż. A.Wajdy

Praca na planie obu tych filmów była nie tylko przyjemnością, dała mi też możliwość zobaczenia pracy artystów, aktorów i ekipy filmowej. Organizacja pracy ze strony ATV była bardzo dobra! Pani Jolanta(185w)

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu Powidoki w reż. A.Wajdy

Praca na planie, którą wykonywaliśmy całą rodziną była bardzo fajnym przeżyciem, nowym doświadczeniem. Atmosfera była bardzo przyjemna, organizacja bardzo dobra oraz catering mógł zaspokoić bardzo wybrednych. Polecam z całego serca innym osobom współpracę z Centrum Filmowym ATV Film & Galeria Twarzy. 88w

Opinia - Firma Franc Textil

Współpraca z portalem Galeria Twarzy przebiegła pomyślnie. Wszyscy zaangażowani do projektu aktorzy stawili się na planie punktualnie i wykazywali wyraźną i szczerą chęć współdziałania. Aktorzy z Galerii Twarzy wykazywali się pozytywnym usposobieniem i wykonywali powierzone im zadania na wysokim poziomie. Dziękuję i liczę na równie owocną, wspólną pracę w przyszłości. Firma Franc Textil

Opinia z planu AUDYCJI TELEWIZYJNEJ - 13s

Bardzo przyjemna atmosfera i miło. Ciekawie spędzony czas. Dobra zabawa, którą bardzo chętnie powtórzę. Polecam współpracę z Galerią Twarzy! http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/13s_2.jpg Dziękujemy Pani Darii (13s) za nadesłanie kilku zdań swoich odczuć z uczestnictwa w projekcie przez nas zaproponowanym.

Opinia z planu AUDYCJI TELEWIZYJNEJ - Damian - hytku

Jak zawsze była super zabawa. Nie było nudy. Wspaniali ludzie oraz wspaniała atmosfera. POLECAM współpracę z ATV Film. Damian (hytku) http://galeriatwarzy.pl/galeria/foto-twarze/hytku_1.jpg

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "Eugeniusz Bodo" - 185w

Spotkaliśmy się z wielką życzliwością i profesjonalizmem ze strony pracowników ATV. Czuliśmy się bardzo komfortowo, można powiedzieć, jak Gwiazdy. Nikt nam nie dał odczuć, że jesteśmy tylko statystami. Bardzo polecam i cenię sobie współpracę z Galerią Twarzy. Dziękujemy za nadesłanie swojej opinii z planu Pani Jolancie(185w)

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "Eugeniusz Bodo" - Karolina - 5b

Polecam współpracę z ATV Film: na planie panowała przyjazna atmosfera, fachowa pomoc, dbanie o szczegóły. Bardzo dobra opieka nad statystami. Karolina(5b)

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "Eugeniusz Bodo" - Hania - 362w

Polecam współpracę z ATV Film, dzięki niej miałam okazję być na planie kręconego w Łodzi serialu Bodo i wzięłam udział w scenach kręconych w pięknym klubie Spadkobierców. Siedziałam w restauracji obok bohaterów umówionych z wielkim Bodo i gdyby nie odwołał spotkania byłabym jego świadkiem. W stroju, fryzurze, makijażu z czasów międzywojennych poczułam tamten klimat, wczułam się z wielką przyjemnością w świat przedwojennego show-biznesu. Z przyjemnością oglądałam łódzkiego aktora w roli starszego Bodo, Tomasza Schuchardta, młodego, Antka Królikowskiego, Patrycję Kazadi, Romę Gąsiorowską i wielu innych. Będzie to na pewno hit TVP 1. Pozdrawiam, Hania (362w)

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu z FRIDAY FLASH- 400w

Dzięki ATV Film po raz kolejny miałam wielką przyjemność uczestniczyć w planie zdjęciowym do teledysku zespołu Friday Flash. Ekipa jak i zespół spisali się profesjonalnie. Razem z innymi uczestnikami miałam okazję świetnie się bawić i zdobywać kolejne doświadczenia. Wielkie Dziękuję dla całego zespołu ATV Group i zespołu Friday Flash. Aleksandra ( 400w )

Opinia dla Centrum Filmowego z planu Audycja Telewizyjna -Martyna (juzlg )

Bardzo dobra opieka nad uczestnikami planu. Spokojna atmosfera. Przyjemna praca. Polecam współpracę z ATV Film. Martyna (juzlg )

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z FRIDAY FLASH - TELEDYSK - Andrzej ( 216sw)

Bardzo dobra organizacja planu, ciekawy scenariusz, miła atmosfera. Wysoki profesjonalizm całej ekipy. Polecam współpracę z ATV Film

Opinia dla Centrum Filmowego z planu Audycja Telewizyjna - Pani Magdalena, mama Maksa (bspfr )

Pod koniec stycznia Centrum Filmowe Atv Film zaprosiło mojego syna do udziału w programie. Przywitała nas bardzo miła ekipa. Zadaniem dzieci na planie była zabawa. Czuły się więc zrelaksowane. Beż żadnych zastrzeżeń wykonywały polecenia. Pani Magdalena, mama Maksa (bspfr )

Opinia dla Centrum Filmowego z planu Audycja Telewizyjna - Karolina -ghjkw

Bardzo profesjonalne podejście. Na planie miłe, sympatyczne i z poczuciem humoru osoby. Pozytywna, optymistyczna atmosfera. Polecam współpracę z Galerią Twarzy. Karolina (ghjkw)

Opinia dla Centrum Filmowego z planu Audycja Telewizyjna - Magdalena ( Mama Kevina bspfr )

27 stycznia 2015r Centrum Filmowe ATV Film wysłało mojego syna Kevina do udziału w programie. Ma 7 lat, a ekipa szybko okiełznała sobie go. Nic się nie bał. Bardzo mu się podobało. Czas zleciał szybko i przyjemnie. Magdalena ( Mama Kevina bspfr )

Opinia dla Centrum Filmowego z planu Audycja Telewizyjna - Damian ( hytku )

Jak najbardziej pozytywnie. Bardzo miła atmosfera. Życzliwi, fajni ludzie oraz zero stresu. Smaczne posiłki na planie. Mam nadzieję jeszcze nie raz wziąć udział w tego typu produkcji. Polecam współpracę z ATV film. Damian ( hytku )

Opinia z planu - Uzdolnione dzieci - Gabrysia - kod hdzme

Zgodnie z obietnicą, Gabrysia z Galerii Twarzy wysłała nam swoją opinię z planu. Doskonała atmosfera, świetna zabawa, profesjonalna kadra! Moja córka była bardzo zadowolona po zakończeniu spotkania, ma bardzo dobre wspomnienia. Jest chętna , aby ponownie wziąć udział w takim nagraniu. Polecam współpracę z Galerią Twarzy. Gabrysia z Mamą Agnieszką

Opinia z planu zdjęciowy - program KORPORACJA - Ania - 203sw

Opinia z planu zdjęciowy - program KORPORACJA Praca na planie była fantastyczną przygodą. Granie przed kamerą sprawiło mi dużą satysfakcję. Statystowałam po raz pierwszy. Reżyser i cała ekipa była bardzo miła, dzięki czemu panowała pozytywna atmosfera. Polecam współpracę z Galerią Twarzy. Ania - 203sw

Opinia z planu reklamowego soku KUBUŚ - Magdalena Ż

Praca na planie była fantastyczną przygodą. Reżyser i cała ekipa filmowa była bardzo miła. Granie przed kamerą sprawiło mi wielką frajdę, bardzo bym chciała to jeszcze kiedyś powtórzyć. Wszystkim polecam spróbować ! Polecam współpracę z Galerią Twarzy. Magdalena Ż, zwyciężczyni castingu (juzhm ) http://galeriatwarzy.pl/galeria/?niu=juzhm

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu reklamowego- MLEKO - Paulina

Plan zdjęciowy był doskonale dostosowany do potrzeb dzieci. Pani Aleksandra stale nadzorowała przebieg pracy i służyła pomocą. Polecamy ATV Film & Galeria Twarzy jako rzetelną i dbającą o młodego aktora firmę Paulina ( Mama Antosi )

Opinia z koncertu DISCO FEST - Joanna

Dzięki Centrum Filmowemu ATV Film, pracowałam jako hostessa na koncercie Disco Fest. Osoby zajmujące się wydarzeniem dołożyły wszelkich starań, aby impreza przebiegła pomyślnie. Osoby nadzorujące przekazały mi obowiązki w sposób zrozumiały. Praca nie sprawiała trudności w jej wykonywaniu. Na przyszłość chciałabym brać udział w takich, czy podobnych imprezach. Bardzo mi się podobało. Joanna

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "Komisarz Alex" -Magdalena K.

Pobyt na planie filmu " Komisarz Alex" był dla mnie bardzo ciekawy i pouczający. Najbardziej podobało mi się spotkanie z Alexem oraz z reżyserem i Panią Magdą, która wytłumaczyła mi, co mam robić. Podobała mi się również rola, którą miałam zagrać. Zobaczyłam kamery, mikrofon i cały sprzęt filmowy.Bardzo ciekawie spędziłam tam czas. Magdalena , lat 8

Opinia dla Centrum Filmowego ATV Film z planu "Komisarz Alex" - Daniel

Współpracę z planu Komisarza Alexa oceniam na 5 +. Atmosfera niesamowita, ludzie pomocni. Jednym słowem POLECAM ATV Film. Daniel

Opinia dla Centrum Filmowego z planu "Komisarz Alex" - Karolina

Na planie Komisarza Alexa była miła i serdeczna atmosfera. Interesujący ludzie. Serdeczna opieka nad statystami. Polecam współpracę z Galerią Twarzy. Karolina ( 5b )

Opinia z planu" Komisarz Alex" - Anna

Statystowałam w Komisarzu Alexie - był to mój pierwszy kontakt z pracą na planie filmowym i wspominam go pozytywnie jako dobrą zabawę. Polecam współpracę z ATV Film. Anna

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "Komisarz Alex" - Bogdan (145pz)

Statystowałem w VII sezonie serialu " Komisarz Alex"- na planie jak zawsze odpowiednia opieka nad statystami. Polecam współpracę z ATV Film. Bogdan (145pz)

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "Komisarz Alex" - Mariusz

To już VII sezon serialu "Komisarz Alex" i ponad 2 lata mojego udziału w tym projekcie. Atmosfera jak zwykle niesamowita.Kolejne okazje do poznania ciekawych osób na planie. Każdy kolejny dzień zdjęciowy to nowe doświadczenia. Polecam współpracę z ATV Film. Mariusz

Opinia dla Centrum Filmowego ATV Film z planu "Komisarz Alex" -J an

Polecam ATV Film ! Dzięki tej współpracy miałem epizod na planie serialu " Komisarz Alex". Na planie była przyjamna atmosfera. Bliski kontakt z aktorami i wymiana doświadczeń. Poznawanie nowych ludzi. Kontakt z nowoczesną metodą kręcenia zdjęć z powietrza - latająca kamera ! Jan

Opinia z planu" Komisarz Alex" - Sylwia

Praca na planie Komisarza Alexa jest bardzo przyjemna =) Atmosfera jest miła. Ludzie pomocni i uśmiechnięci. Idalia zawsze wszystko wyjaśnia dokładnie, więc każdy wie, co ma robić. Polecam współpracę z Galerią Twarzy. Sylwia

Opinia dla Centrum Filmowego ATV Film z planu "Komisarz Alex" - Mateusz

Statystowałem na planie VII sezonu serialu Komisarza Alexa.Polecam współpracę z ATV Film - bardzo pozytywne oraz profesjonalne podejście do realizowanego obrazu jak i do wszystkich statystów. Ciekawe i niezapomniane doświadczenie. Marzenia się spełniają ! Mateusz z Łodzi ( 131sw )

Opinia dla Centrum Filmowego ATV Film z planu "Komisarz Alex" - Adam

Miła atmosfera na planie filmowym Komisarza Aleksa. Sprawne zarządzanie na planie, zapewniony posiłek, ciepłe napoje. Bardzo dobre podejście do statystów/ epizodystów. Dziękuję za zaproszenie do epizodu. To moja kolejna przygoda z serialem i myślę, że nie ostatnia. Polecam współpracę z ATV Film & Galeria Twarzy. Adam z Łodzi

Opinia z planu" Komisarz Alex" - Aleksandra

Statystowałam w serialu " Komisarz Alex" sezon VII. Atmosfera na planie była bardzo miła.Pani Idalia wyjaśniła mi dokładnie, na czym będzie polegać moje zadanie. Przed planowanym dniem produkcji byłyśmy w stałym kontakcie, jeśli idzie o zmianę miejsca, czy godziny kręcenia danej sceny. POLECAM współpracę z ATV Film. Aleksandra

Opinia dla Centrum Filmowego ATV Film z planu "Komisarz Alex" - Zdzisław

Na planie serialu " Komisarza Alexa" organizacja ujęć zdjęciowych w pełni profesjonalna, bardzo sprawna. Atmosfera stwarzana przez ekipę i aktorów jest bardzo sympatyczna, naznaczona poszanowaniem dla pracy wzajemnej i dla statystów. Wyczuwa się dużą cierpliwość i pogodę ducha. Polecam współpracę z ATV Film. Zdzisław z Łodzi

Opinia z planu reklamowego - Meteor-Andrzej z Łodzi

Bardzo sprawne zarządzanie całością. Bez zbędnych, niepotrzebnych chwil oczekiwań. Pracownik ATV był ze mną w ciągłym kontakcie. Ułatwiał, dogadywał terminy, ewentualne zmiany, miary kostiumów i przesunięcia godzin rozpoczęcia pracy na planie. Polecam współpracę z ATV Film.

Opinia z planu "Komisarz Alex" -Malwina z Łodzi

Po raz kolejny miałam okazję znaleźć się n a planie serialu " Komisarz Alex" i spróbować swoich sił w roli statystki. Jak za każdym razem miło wspominam ten dzień. Poznałam rewelacyjnych ludzi na planie. Bardzo dziękuję całej ekipie serialu, jak i wszystkim pozostałym, z którymi spędziłam te chwile. Szczególnie dziękuję Idalii, dzięki której znów mogłam przeżyć taką przygodę. Polecam współpracę z ATV Film & Galeria Twarzy. Malwina z Łodzi

Opinia z planu "Komisarz Alex" - Sylwia

Dzięki Centrum Filmowemu ATV Film mogłam gościć na planie serialu " Komisarz Aleks". Byłam pozytywnie zaskoczona profesjonalizmem, miłą atmosferą na planie. Była to wspaniała przygoda, nauka i możliwość zdobycia doświadczenia. Oprócz zorganizowanej ekipy filmowej, które dbała o każdy szczegół, był też wspaniały catering, który podawał posiłki na ciepło. Gorąco polecam współpracę z ATV Film ! Sylwia

Opinia z planu" Dzwony wojny" -Piotr

Statystowanie w serialu " Dzwony wojny" dzięki Centrum Filmowemu ATV Film. Świetni ludzie, przemiła ekipa i genialna atmosfera. Możliwość poznania takich aktorów to też niemałe coś. Piotr

Opinia z planu" Dzwony wojny" - Adam

Sympatyczna atmosfera i zaangażowanie w naszą sytuację - to cechy, jakimi kierują się pani Idalia i pan Adrian z łódzkiego Centrum Filmowego ATV Film. Dziękuję Adam - statysta na planie serialu " Dzwony wojny "

Opinia z planu" Dzwony wojny" - Gaweł

Miła i przyjazna atmosfera, zapewniony posiłek oraz pomoc ze strony ATV Film - profesjonalne podejście. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy ! Gaweł

Opinia z planu "Komisarz Alex"

Byłem na planie serialu " Komisarz Aleks" jako statysta z ATV Film: Oczekiwanie na swoją kolej na planie jeszcze nigdy nie było przyjemniejsze! Świetni ludzie, miła atmosfera. Piotr

Opinia z eventu w Krakowie - Targi innowacji - Daria

Polecam współpracę z ATV Film - byłam dzięki firmie na evencie w Krakowie, który promował targi innowacji. Niesamowita atmosfera - przyjaźnie nastwienie organizatorzy Targów Innowacji. Praca przyjemna, satysfakcjonująca. Podobało mi się absolutnie wszystko i nawet nie wiem kiedy zleciało osiem godzin. Daria

Opinia z planu "Komisarz Alex" - Ewa

Współpraca z ATV Film to sama przyjemność. W szczególności dzięki Idalii, dzięki której każdy plan, nawet ten najcięższy i najdłuższy staje się do przeżycia! Ekipa filmowa serialu " Komisarz Aleks" jest niebywale sympatyczna. Zdjęcia noce, gdzie jesteśmy już zmęczeni, czasem mamy dość, są do przebrnięcia bo jak odmówić komuś, kto zwykłym słowem " dziękuję" potrafi ująć za serce. Ewa

Opinia z planu "Komisarz Alex" - Piotr

Witam! Po raz kolejny miałem zaszczyt gościć na planie Komisarza Aleksa. Nie było zaskoczenia, bo jak zwykle czas spędzony wśród kamer i w towarzystwie aktorów, ekipy i statystów spędziłem miło. Pogoda również dopisała, więc nic dodać nic ująć. Mam nadzieję, że współpraca z ATV będzie się nadal rozwijać i trafię jeszcze na niejeden plan, czego sobie i innym statystom szczerze życzę. Pozdrawiam, Piotr

Opinia z planu" Dzwony wojny" - Mikołaj

Serdecznie polecam współpracę z ATV Film, na planie była bardzo dobra współpraca z angielską ekipą. Na miejscy zapewniony był ciepły posiłek, kanapki i napoje. Dla mnie organizacja wzorcowa. Dziękuję za zaproszenie do statystowania. Mikołaj

Opinia z planu" Dzwony wojny" - Andrzej

Statystowałem na planie serialu " Dzwony wojny"- atmosfera na planie była rodzinna, wszyscy względem siebie bardzo mili. Podejście do statystów bardzo dobre, nie zostali zostawieni sami sobie. Bardzo polecam ATV Film. Andrzej

Opinia z planu" Dzwony wojny" - Natalia

Statystowałam w serialu " Dzwony wojny" dzięki ATV Film - atmosfera na planie była bardzo pozytywna. Wszyscy byli życzliwie nastawieni i odpowiadali na ewentualne pytania. Opieka nad statystami była zapewniona, więc nikt nie czul się pozostawiony sam sobie. Natalia

Opinia z planu" Dzwony wojny" i "Komisarz Alex" - Bartosz

Witam! Miałem przyjemność wystąpić w dwóch Państwa produkcjach : " Komisarz Aleks" jak i " Dzwony wojny" - w oby produkcjach byłem bardzo mile zaskoczony profesjonalizmem jak i atmosferą panującą wokół ludzi. Poznałem bardzo ciekawe osoby, gwiazdy filmowe. Na samym planie pracowało mi się dobrze, wszystko było dopracowane. Catering też na plus, mogliśmy w każdej chwili coś zjeść, napić się, były też posiłki na ciepło. Ogólnie jak dla mnie było "super". Miłe przeżycie, coś nowego, oby więcej takich rzeczy, Polecam każdemu. Bartosz

Opinia z planu" Dzwony wojny" i "Komisarz Alex" -1b - Kajetan

Dzień spędzony na planie należy do jednego z ciekawszych. Poza możliwością poznania od podszewki pracy ekipy filmowej, mieliśmy okazję wiele się dowiedzieć o charakterze pracy filmowców. Ekipa z Centrum Filmowego ATV Film dbała o to by nic nam nie brakowało i żebyśmy na bieżąco byli informowani, co będzie się działo dalej podczas dnia zdjęciowego. Michał ( tata Kajetana) Epizodysta w serialu " Komisarz Aleks" oraz " Dzwony wojny". Kajetan ( 1 b )

Opinia z planu" Dzwony wojny" - Emilia

Wraz z moimi dziećmi dzięki Centrum Filmowemu ATV Film byłam na planie serialu " Dzwony wojny" Dzięki przyjemnej atmosferze i współpracy z naszymi opiekunami dni mijały ciekawie. Polecam współpracę z ATV Film. Emilia

Opinia z planu" Dzwony wojny" - Ania - 145ppp

Byłam statystyką na planie serialu : " Dzwony wojny". Firma ATV oferuje wysokie standardy współpracy oraz pełen profesjonalizm. Życzliwi pracownicy chętnie udzielają przydatnych porad i służą pomocą. Na planie filmowym firma zapewniła bardzo dobrą organizację i pełną opiekę nad statystami. ATV budzi zaufanie bez żadnych wątpliwości. Anna (145ppp)

Opinia z planu" Dzwony wojny" - Mariusz -

Polecam współpracę z ATV Film ponieważ na planie, gdzie statystowałem do " Dzwonów wojny" była świetna atmosfera, zdobyłem też dodatkowe doświadczenie. Cieszyłbym się gdybym miał umowę na stałe jeżeli chodzi o plan filmowy. Ogólnie polecam współpracę z ATV Film za całokształt. Mariusz

Opinia z planu - Preparat witaminowy - Ewa - mama Mousima (rcszy)

Zabawa była przednia, syn zdobył zupełnie nowe doświadczenie, świetnie się przy tym bawiąc. Było trochę zamieszania organizacyjnego, ale generalnie było bardzo fajnie. Polecam ! Ewa - mama Mousima (rcszy)

Opinia z planu filmu "Mennesker bliver spist" reż. E. Clausen - Bogdan

Statystowałem na planie duńskiego filmu fabularnego. Bardzo dobra organizacja, odpowiednie zaangażowanie przedstawiciela ( opiekuna ) z ATV Film.Bogdan (145pz)

Opinia z planu filmu "Mennesker bliver spist" reż. E. Clausen - Jan

Statystowałem w filmie "Mennesker bliver spist" Polecam współpracę z ATV Film & Galeria Twarzy :Dobra organizacja. Na planie zawsze jest opiekun grupy. Zapewniony jest posiłek, ciepłe i zimne napoje. Do komunikowania się grupą był przydzielony tłumacz mówiący biegle w naszym języku. Jan

Opinia z planu filmu "Mennesker bliver spist" reż. E. Clausen - Irena

Dziękuje ATV Film za zaproszenie do statystowania w zagranicznej produkcji filmowej. Jest to dla mnie kolejne, nowe doświadczenie. Duńska ekipa bardzo miła, uśmiechnięta. Pogoda była deszczowa, wiał zimny wiatr, ale pomyślano o rozgrzewającej herbacie lub kawie. Czułam się jak prawdziwa aktorka. Pozdrawiam Naszą opiekunkę Idalię, przy Niej my statyści czujemy się bardzo bezpieczni. Irena

Opinia z planu filmu "Mennesker bliver spist" reż. E. Clausen - Aneta - 267 s

Bardzo dobra współpraca z ATV Film podczas statystowania na planie filmu, mili ludzie, dobra organizacja. Aneta ( 267s )

Opinia z planu filmu "Mennesker bliver spist" reż. E. Clausen - Rafał

Statystowałem na planie filmu "Mennesker bliver spist" 10 kwietnia- atmosfera była bardzo pozytywna, zarówno od strony ATV Film i innych statystów. Logistycznie wszystko doskonale zrealizowane. Rafał (409w)

Opinia z planu filmu "Mennesker bliver spist" reż. E. Clausen - Aleksandra

Pragnę gorąco podziękować ATV Film za możliwość udziału w kolejnym projekcie jakim był plan zdjęciowy do filmu produkcji duńskiej :"Mennesker bliver spist" reż. E. Clausen. Z ekipą polską jak i duńską pracowało się naprawdę wspaniale. I choć wcześniej bywałam już na planach filmowych to dzięki ATV mogłam zobaczyć jak wygląda paca na planie filmu zagranicznego. Polecam serdecznie współpracę z ATV Film i jeszcze raz bardzo gorąco dziękuje!! Aleksandra 400w

Opinia dla Galerii Twarzy z reklamy Preparat Witaminowy - Marysia

Polecam współpracę z ATV Film & Galeria Twarzy : Dziękuję bardzo za wspaniałą przygodę, za opiekę Pani Agnieszki. Na planie było bardzo miło i wszyscy starali się mi pomóc, abym nie czuła się zdenerwowana. ATV Film zadbało o wszystko i razem z mamą wspominamy WAS wszystkich ciepło i z uśmiechem na twarzy. Marysia 3083pt

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "Komisarz Alex" - Sylwia

Z góry polecam współpracę z Galerią twarzy . Jedna z porządnych firm która pomaga i pokazuje normalnym ludziom takim jak my jak wygląda ciężka praca przy powstawaniu serialu Komisarz Alex. Mam przyjemność statystować od trzech sezonów a nawet w zeszłym sezonie dzięki Idalii Sierockiej miałam możliwość wykazać się w epizodzie , praca nie należy do łatwych . Dzięki bliższemu przyjrzeniu się pracy ekipy i aktorów możemy zauważyć jak dużo pracy i poświęcenia wkładają w swoją prace żeby każdy element był dopięty na ostatni guzik , nam sie tylko wydaje oglądając serial w telewizji ze to chwila sekunda jakiejś sceny , w praktyce wygląda to inaczej każdy szczegół musi być dopracowany jak i przez aktorów i również przez statystów my też czasami kilkakrotnie albo nawet i kilkanaście razy poprawiamy tą samą czynność . Ale nawet ta ciężka praca nie jest w stanie popsuć tej miłej atmosfery która panuje na planie i każdy jest życzliwy dla siebie jak tylko może pomimo czasem ciężkiej pogody upałów jak i mrozów czy różnych przeszkód które także bardzo często psują kolejność planu. Ale nikt się nie poddaje i zawsze dajemy rade bo naprawdę warto przeżyć taka przygodę nie zważając na pieniądze zarobione czy na godziny spędzone liczy się ciepło od strony ekipy i aktorów dla takich zwykłych tak naprawdę ludzi jak my :) Sylwia

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "Komisarz Alex" - Karolina

Na planie serialu " Komisarz Aleks" byłam jeden raz. Wprawdzie spędziłam tam około 10 godzin, jednak było to ciekawe i nowe doświadczenie. Osoba opiekująca się statystami była miła, chętnie opowiadała o pracy na planie i do samego końca została z nami. Umowy podpisywane od ręki, pieniądze wypłacone w czasie- polecam współpracę z ATV Film & Galeria Twarzy. Karolina

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "Komisarz Alex" - Nadia

Byłam na planie Komisarza Aleksa dzięki Centrum Filmowemu ATV Film - bardzo dobrze wspominam możliwość brania udziału w nagraniach serialu. Poznanie planu filmowego "od kuchni", zobaczenie jak wygląda wszystko od drugiej strony kamery oraz znalezienie się wśród wspaniałej ekipy filmowej sprawia, że przeżyłam doskonałą przygodę. Cieszę się, że brałam udział w takim przedsięwzięciu w moim mieście i mam nadzieję, że nie była to ostatnia taka okazja. Nadia

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "Komisarz Alex" - Sylwia

Dzięki Centrum Filmowemu ATV Film zagrałam epizod w serialu " Komisarz Aleks". Na planie panuje bardzo dużo pozytywnej energii. Wszyscy są bardzo mili, z przyjemnością udzielają rad. Wszystkie instrukcje, rady są zrozumiałe, nie ma niedomówień. Widać, że na planie pracuje zgrana ekipa ludzi. Sylwia

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "Komisarz Alex" - Sylwia

Statystowałam na planie " Komisarza Aleksa". Praca na planie należy do przyjemniejszych, jest miło i przyjaźnie. Praca na planie jako statysta jest bardzo interesującym doświadczeniem. ATV Film & Galeria Twarzy dobrze organizuje plan dla statystów. Sylwia

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "Komisarz Alex" - Anna Klamut

Polecam współpracę z Galerią Twarzy. Miałam możliwość wiele razy statystować w serialu " Komisarz Aleks". Na planie panuje bardzo ciepła atmosfera. Towarzyszy nam zawsze opiekun, który pomaga nam w adaptacji na planie i wejściu w filmowy świat. Każdy, kto przyszedł na plan po raz pierwszy może liczyć na pomoc bardziej doświadczonych statystów. Tworzymy zgraną, punktualnie stawiającą się na wezwanie, uporządkowaną grupę. Szanujemy swój cenny czas i siebie wzajemnie, jeśli pracujemy - to razem zespołem i wspólnymi siłami. Lubię spędzać wolny czas w barobusie przy herbacie i wymienić kilka zdań, relacji z innych planów. Podsumowując czas na planie nie jest czasem straconym, lecz miłą odskocznią od życia codziennego. Anna Klamut

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "Komisarz Alex" - Jan

Polecam współpracę z ATV Film - mogłem dzięki nim statystować w serialu " Komisarz Aleks". Na planie zawsze jest z nami opiekun grupy. Panuje miła atmosfera. Można liczyć na pomoc bardziej doświadczonych kolegów. Jest możliwość spokojnego spożycia posiłku, a także wypicia kawy czy herbaty w barobusie. Na dalsze plany filmowe zagwarantowany jest dojazd i powrót. Zawsze miło wspominam moją przygodę z filmem. To okazja do spotkania starych i nowych znajomych, a także do wymiany doświadczeń. Polecam. To zgrany rodzinny zespół. Jan

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "Komisarz Alex" - Ewelina

Polecam współpracę z ATV Film & Galerią Twarzy - dzięki nim byłam na planie "Komisarza Aleksa" - to było moje pierwsze tego typu doświadczenie., dlatego trudno mi znaleźć jakiekolwiek porównanie, aby wypowiedzieć się na temat profesjonalizmu ekipy i powstawania poszczególnych scen. Ale dla mnie było najważniejsze jednak to, że mogłam znaleźć się wewnątrz tego, co do tej pory widziałam tylko w telewizji, przekonać się, że scena którą my podziwiamy na ekranie przez kilka sekund wymaga długich godzin pracy wszystkich obecnych na planie i nawet my, statyści wielokrotnie powtarzaliśmy tę samą czynność, aby dograć najmniejsze szczegóły , a później ze zdziwieniem odkrywaliśmy,że niejednokrotnie widać na ekranie tylko część naszego ubrania =) Trudno się o tym przekonać, jeśli choć raz nie trafi się w takie miejsce. Poza tym dla mnie, zwykłego człowieka dużym przeżyciem było zobaczenie na żywo aktorów, których wielokrotnie widywałam na szklanym ekranie, przyjrzenie się poszczególnym scenom, które często wyglądają zupełnie inaczej niż w telewizji , a także ujrzenie jednego z najsłynniejszych psów w Polsce :) Ewelina

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "Komisarz Alex" - Urszula

Polecam współpracę z ATV Film - mogłam statystować w serialu " Komisarz Aleks" : na planie była świetna atmosfera, miła i pełna satysfakcji współpraca z całą ekipą, oraz rewelacyjny kontakt z Panią Idalią. Dziękuję ! Uruszla

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "Komisarz Alex" - Ewa

Polecam współpracę z Galeria Twarzy - byłam na planie serialu " Komisarz Aleks": fajna atmosfera, super ekipa nie dająca odczuć, że jest się tylko statystą =) Plan filmowy - wejście w inny świat..., gdzie możemy uciec od samych siebie i na chwilkę stać się kimś innym. Jednym zdaniem : fajna i wciągająca zabawa i oczywiście wielkie dzięki za profesjonalną opiekę dla Idalii. Ewa

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "Komisarz Alex" - Malwina

Polecam współpracę z ATV Film - miałam przyjemność statystowania na planie serialu " Komisarz Aleks" 3 razy. Jestem pod dużym wrażeniem. Miła atmosfera na planie, zgrana ekipa. Bardzo dziękuję za możliwość przeżycia tak fantastycznej przygody ! Malwina

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "Komisarz Alex" - Natalia

Polecam współpracę z ATV Film & Galeria Twarzy: na planie " Komisarza Aleksa" byłam kilkanaście razy. Zawsze panowała przemiła atomosfera, wszyscy są uśmiechnięci i gotowi odpowiedzieć na pytania. Najlepiej wspominam plany, na których było dużo scen ze statystami, bo wtedy dużo się działo i można było robić coś więcej niż tylko obserwować, czasem coś powiedzieć i potem usłyszeć siebie w odcinku emitowanym w telewizji. Serdecznie polecam tym, którzy chcieliby spróbować sił na planie, ale trochę się boją. Naprawdę niezapomniana przygoda := ) Natalia

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "Komisarz Alex" - Sebastian

Statystowałem w serialu Komisarz Aleks: bardzo miła i zgrana ekipa, bardzo mili i sympatyczni ludzie. Polecam każdemu ciekawskiemu, który chciałby zobaczyć film z tej drugiej strony. Wiele miłych wrażeń oraz pozytywnych emocji. Gorąco polecam ATV Film & Galeria Twarzy. Sebatian

Opinia z planu zdjęciowego M jak miłość - mamy Alicji - 0690ra

Jeśli chodzi o wrażenia z planu M jak miłość , to córka jest zachwycona, mówi,że to dla niej wspaniała zabawa. Podchodzi do tego bez żadnego stresu , traktuje to jako rozrywkę i często pyta : kiedy jeszcze? Ja jako matka jestem również zadowolona kiedy widzę jej uśmiechniętą buzię i widzę , że sprawia jej to tyle radości, pozdrawiam, Monika

Opinia z planu leku ziołowego - Labofarm - Ewa

Plan zdjęciowy bardzo profesjonalny i dokładnie zorganizowany, przede wszystkim ciekawy i oryginalny pomysł. Panowała bardzo miła atmosfera. Super zabawa i mile spędzony czas no i kupa śmiechu :) Wspaniały świat TV. Dziękuję za możliwość wzięcia udziału, poznałam ciekawych ludzi z duszą artystyczną. Polecam gorąco i pozdrawiam. Ewa

Opinia z planu do nagrania czołówki programu kulinarnego TTV - Klaudia zxljc

Z nagrania czołówki do programu kulinarnego TTV Bardzo dobre wrażenie ogólne. Wszystko dokładnie i profesjonalnie zorganizowane. Udzielano konkretnych informacji. Nagranie odbyło się sprawnie i bezproblemowo. Atmosfera bardzo przyjemna. Klaudia zxljc

Opinia z planu do nagrania czołówki programu kulinarnego TTV - Marcin - rckeu

Z planu czołówki do programu kulinarnego TTV: Miła atmosfera, super zabawa, mile spędzony czas !

Opinia z planu do nagrania czołówki programu kulinarnego TTV - Anita - 103ppp

Pobyt na planie zaliczam do udanych, świetna atmosfera, cudowni ludzie, możliwość kreatywnego działania, doświadczenie z kamerą, spontaniczność, dobry kontakt z reżyserem- to wszystko sprawiało, że przez chwilę poczułam się jak aktorka na planie filmowym. Polecam się na przyszłość !

Opinia z planu do nagrania czołówki programu kulinarnego TTV - Arkadiusz - mdpht

Bardzo ciekawe doświadczenie, możliwość zobaczenia profesjonalizmu od kuchni tajników tworzenia programów, pracy reżysera, operatorów. Miła atmosfera, wspaniały świat telewizji.

Opinia z planu do nagrania czołówki programu kulinarnego TTV - Mama Konstancji - fwxja

Było to pierwsze dla mojej córki zetknięcie z pracą na planie filmowym. Córka była zachwycona dzięki fantastycznej atmosferze panującej na planie. Powiedziała, że chciałaby to powtórzyć. Spodobała jej się praca pod okiem reżysera, a poznanie Charlsa Daigneaulta dopełniło jej szczęścia. Mama Konstancji - fwxja

Opinia z planu HISZPANKA - 67w

Centrum Filmowe wytypowało mnie do udziału w zdjęciach do filmu "Hiszpanka" w reż. Łukasza Barczyka, w charakterze epizodysty. Zostałem wytypowany przez samego reżysera na podstawie castingu wizerunkowego i "nominowany" przez niego jako "ten pierwszy" spośród trzech innych epizodystów, którzy również wygrali casting do filmu, co z kolei skutkowało niemalże ciągłym przebywaniem mojej osoby na planie filmowym pod okiem kamery. Pozostali epizodyści przebywali na planie doraźnie, bądź wcale. Ponadto zostałem wyróżniony przez reżysera za "odpowiednią" postawę na planie podczas zdjęć. Pozdrawiam, Kornel 67w

Opinia z planu M jak Miłość - Maja - 879ra

Maja była na planie zdjęciowym serialu "M jak Miłość", to jej pierwsza w życiu przygoda z takim otoczeniem. Po przybyciu na miejsce zastanawialiśmy się jak to będzie , kogo spotkamy, kto wprowadzi dzieci w otoczenie. Przed wejściem na plan przedstawiono nam bohaterkę Basię, była obawa jak dziewczyny będą się postrzegać, ale już po chwili Maja rozmawiała z małą bohaterką, po wejściu na plan poczuła się jak na prawdziwych urodzinach. Przyjazna atmosfera spowodowała rozluźnienie i pozytywne wspomnienia, opowiedziała mi co robili na planie i podsumowała że było fajnie. Z miłą chęcią powróciła by na plan filmowy. Pozdrawiam Dariusz

Opinia z planu Komisarz Alex - IV sezon - Aleksandra - 400w

W ciągu tego całego roku dzięki Centrum filmowemu ATV miałam kolejny raz okazje do spędzenia czasu na planie IV sezonu serialu "Komisarz Aleks",który wpisał się w mój stały, najbardziej lubiany i wyczekiwany plan zdjęciowy.Wszystko to dzięki wspaniałej ekipie, aktorom, Idalii i oczywiście pozostałym statystom:-).

Opinia z planu Marynarz w Łodzi - Aleksandra - 400w

Dzięki ATV Film pod koniec roku miałam także okazje być na planie zdjęciowym do filmu "Marynarz w Łodzi". Dzięki ekipie, przemiłemu reżyserowi Marcinowi Latałło oraz wytrwałym statystom dzielnie odgrywającym swoje role udało się przetrwać zimno i późne godziny nocne.Gorąco dziękuje całemu centrum ATV, a w szczególności Idalii Sierockiej za ten czas i z niecierpliwością czekam na spotkanie na rozpoczętym już planie do V sezonu "Komisarza Aleksa". Aleksandra - 400w.

Opinia z planu MARYNARZ W ŁODZI - Rafał - 409w

Dzięki Centrum Filmowemu inną produkcją na jaka trafiłem był film Marynarz w Łodzi. W tym wypadku do udziału skusiła mnie lokalizacja lunapark łódzki oraz zdjęcia kręcone na diabelskim młynie. Pomimo mroźnej pogody dało się wyczuć ekscytacje wśród ekipy na czele z reżyserem Marcinem Latałłą. Zgrana grupka statystów w rożnym wieku wspólnie pomagała sobie przezwyciężyć chłód i wspólnie podtrzymywała się na duchu jednocześnie rozbawiając ekipę. Zdjęcia kręcone nocą miały swój urok dzięki odpowiedniemu naświetleniu lunaparku. Jeśli zaś chodzi o aktorów i ekipę byli bardzo pozytywnie nastawieni zarówno do nas jak i kilku usterek technicznych które nam się przydarzyły. W efekcie, pomimo przedłużających się godzin zdjęć, wszyscy byli zadowoleni z efektów.

Opinia z planu Komisarz Alex - IV sezon - Mariusz - 72s

Dzięki ATV Film na planie "Komisarza Alexa" pierwszy raz miałem okazję zobaczyć jak powstaje serial, który później oglądają miliony widzów. Przede wszystkim super przygoda i okazja do poznania bardzo wielu ciekawych ludzi z branży filmowej

Opinia z Desmoxanu - Mariusz

ATV Film umożliwiło mi obecność podczas nagrania reklamy Desmoxanu zobaczyłem czym się różni praca na planie filmu czy serialu od pracy przy kręceniu reklamy. Wygląda to podobnie, ale wszystko odbywa się dużo dużo szybciej.

Opinia z planu Komisarz Alex - IV sezon - Rafał - 409w

W ostatnim czasie odwiedziłem dwa plany dzięki Centrum Filmowemu ATV Group jako statysta-epizodysta. Jednym z nich był kolejny sezon Komisarza Alexa gdzie odwiedziłem m.in. park technologiczny pełniący rolę komisariatu. Na planie dało się odczuć ekscytację i pozytywna atmosferę pomimo wielu godzin pracy jakie są wymagane w przypadku tego typu produkcji. Podczas samego kręcenia scen zarówno aktorzy, ekipa jak i statyści skrupulatnie wykonywali swoje obowiązki. Odziedziczymy tez inne lokalizacje tak jak np. ul Piotrkowska gdzie kręciliśmy sceny akcji. Pomimo stałej obecności przechodniów ekipa dobrze radziła sobie z płynnym przepływem dnia pracy. Także my, jako statyści, dostawaliśmy wyraźnie instrukcje co i jak mamy robić. Pomiędzy ujęciami można było pozmawiać z aktorami, odpocząć przy kawie czy papierosie albo przyglądać się pracy innych. Moje kilka dni spędzonych na planie wspominam więc bardzo wesoło i przyjemnie.

Opinia z Kampanii - 1% PODATKU NA RZECZ BEZDOMNYCH ZWIERZĄT - 2508ga - Julia

Witam, Serdeczne podziękowania dla całej Ekipy filmowej za fantastyczną atmosferę podczas zdjęć do kampanii społecznej, w której będzie występowała moja córeczka Julia.Julka przeżyła wspaniałą przygodę ! Dzięki przyjaznej atmosferze zapamiętała to przede wszystkim jako dobrą zabawę :) Słowa uznania dla reżysera Pana Bartka i przemiłej Pani, która towarzyszyła Julce przez cały dzień (udało im się nawiązać z dzieckiem bardzo dobry kontakt).

Opinia z planu ATV FILM "Komisarz Alex" - Agnieszka

Praca na planie Komisarz Aleks była przyjemna, Wszystko przebiegało sprawnie i chociaż statystowaniem nie zajmuje sie na co dzień bardzo dobrze sie czułam. Wszyscy mieli do odegrania jakąś konkretna role i reżyser bardzo dobrze tłumaczył, co mamy robić. Fajnie bylo zobaczyć jak zachowują sie profesjonaliści jak Kuba Wesołowski. Było to super przeżycie i mam nadzieje ze jeszcze kiedyś sie tam znajdę dzięki ATV FILM. Agnieszka

Opinia - Galeria Twarzy - z planu "Komisarz Alex" - Nadia

Bardzo dobrze wspominam możliwość brania udziału w nagraniach serialu 'Komisarz Alex' . Poznanie planu filmowego 'od kuchni', zobaczenie jak wygląda wszystko z drugiej strony kamery oraz możliwość znalezienia się wśród wspaniałej ekipy filmowej sprawiła, że przeżyłam doskonałą wakacyjną przygodę. Współpracy z innymi statystami, odgrywanie ról wyznaczonych przez reżysera i oglądanie pracy aktorów na żywo zdecydowanie pozytywnie wpłynęło na moje postrzeganie pracy aktorskiej. Cieszę się bardzo, że brałam udział w takim przedsięwzięciu w moim mieście, mam nadzieję, że to nie ostatnia taka okazja Nadia

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "Komisarz Alex" - Sylwia - 20w

Dzięki Centrum Filmowemu miałam możliwość na przeżycie miłych chwil na planie filmowym . Chciałabym przekazać wszystkim osobom które myślą że aktorzy na planie są niedostępni to są naprawdę w sporym błędzie. Spędziłam tam naprawdę kilka dobrych godzin i dni i z aktorami jest bardzo dobry kontakt , można bez problemu z nimi porozmawiać pośmiać się . Są to osoby które też potrzebują, żeby traktować je jak normalnych ludzi . Spędzenie czasu z całą ekipa jest naprawdę czymś wyjątkowym bez dwóch zdań. Te wspomnienia zostają na zawsze. Na samym początku moja ciekawość była straszna co jak się robi jak powstaje serial...teraz już wiem że jest to ciężka praca i nie jest tak prosto jak się to wydaje. Kilkanaście godzin ciężkiej pracy aktorów którzy wkładają cały swój wysiłek w to co robią. Chciałabym z góry podziękować całej ekipie Serialu Komisarz Aleks za cudowne chwile i Idalii Sylwia 20w

Opinia dla Centrum Filmowego ATVFilm z planu "Komisarz Alex" - Agnieszka

Atmosfera na planie Komisarza Alexa jest bardzo przyjemna i zarazem bardzo wesoła. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Interesująca współpraca i bardzo ciekawe doświadczenie. Jak najbardziej polecam i dziękuję Centrum Filmowemu ATV Film. Chętnie podejmę się dalszej takiej przygodzie i stawię czoła wyzwaniu wcielenia się w statystkę. Agnieszka

Opinia z planu "Komisarz Alex" - Zdzisław

Zawsze lubiłem oglądać polskie seriale z prostej przyczyny, jaką jest odbieranie rzeczywistości, która mnie otacza, i mentalność ludzi żyjących w Polsce. Tym bardziej zainteresowały mnie działania tak wybitnych wszystkich aktorów i Alexa. Prawie wszystko to dzieje się w mojej ukochanej Łodzi, w której mieszkam od pokoleń. To, że mogę statystować w tym filmie, to dla mnie przyjemność, zabawa i możliwość pracy z bardzo sympatycznymi i profesjonalnymi ludźmi. Cała ekipa prezentuj bardzo wysoką kulturę osobistą, szacunek dla partnerów, ich czasu, słabości, radości i nastrojów. Stwarzacie wszyscy wręcz przyjacielską atmosferę. A poza tym kulisy kręcenia filmu są tak specyficzne, że jest to kolejna świetna przygoda w życiu. Nie ma w tych działaniach niczego męczącego, a ta odrobina :) cierpliwości bardzo się przydaje na co dzień. Miejmy nadzieję, że wiele sezonów "Komisarza Alexa" przed nami! Tym bardziej, że nie ma tu tej mroczno-skandynawskiej atmosfery, jak w "Paradoksie" :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Opinia z planu "Komisarz Alex" - Magda Słomińska

Dzięki Centrum Filmowemu ATV Film pobyt na planie filmowym wspominam bardzo milo. W ekipie serialu panuje rodzinna atmosfera. Jest zawsze wesoło, brak stresu i presji. Ludzie tworzący serial z pasja podchodzą do swojej pracy, bo robią to co kochają. Z wielka chęcią wrócę na plan jeszcze nie jeden raz. Pozdrawiam, Magda Słomińska

Opinia dla Centrum Filmowego ATV Film z planu "Komisarz Alex" - Iwona

Przypadek sprawił a właściwie Centrum Filmowe ATV Film ,że miałam okazję statystować w serialu Komisarz Aleks. Opinia dla Centrum Filmowego ATV Film z planu "Komisarz Alex" - Iwona Ale dzięki przypadkom spotykają nas czasem najfajniejsze rzeczy. Jest wesoło . Nie ma podziału , wszyscy są równi . Nie ma nerwów , stresów. Trzeba powtarzać to się powtarza . Jest śmiech. Poznałam wielu fajnych ludzi . Aktorzy pracują jak wszyscy powtarzają sceny i śmieją się . Są tacy jak My tylko bardziej znani Dziękuję Wszystkim . Najwspanialsze rzeczy trafiają nam się przypadkiem sztuką jest je dostrzec . Mnie się udało i tego wszystkim życzę ! Iwona

Opinia - Galeria Twarzy - z planu "Komisarz Alex" - Mariusz

Dzięki Centrum Filmowemu ATV Film spełniło się moje marzenie gdyż miałem okazję przeżyć wspaniałą przygodę na planie "Komisarza Alexa". Poznałem cudownych ludzi z ekipy . Dziękuje wam za to :) Mariusz

Opinia z planu "Komisarz Alex" - Monika

Komisarz Alex...nowy serial w którym jako widzka osobiście się zakochałam. Oglądając odcinki zwariowanej, ale zgranej ekipy rozwiązującej detektywistyczne zagadki, moja ciekawość nie kończyła się tylko na oczekiwaniu na następne historie bohaterów, lecz zawsze zadawałam sobie pytania: jak wygląda nagrywanie odcinków od ,,podszewki"?, jak duży sztab ludzi pracuje przy produkcji?, czy tak popularni aktorzy grymaszą na planie?, skąd biorą się wszystkie stroje aktorów i statystów?, jak i gdzie odbywają się posiłki dla dużej liczby osób, skoro miejsca planów ciągle się zmieniają?... I mogłabym tak wymieniać bez końca. Pewnego dnia moja ciekawość została rozwiana. Dostałam możliwość zagrania w filmie i to był mój najszczęśliwszy dzień pod słońcem. Zobaczyłam jak wygląda plan zdjęciowy, ku mojemu zdziwieniu okazało się że główni bohaterowie serialu, nie są niedostepnymi zamkniętymi gwiazdami telewizyjnymi, koło których wszyscy muszą skakać, kilka razy przeczytałam takie opinie w plotkarskich portach, a więc apeluje! Ten kto nie był na planie, niepowinien się wypowiadać ! Aktorzy z którymi miałam doczynienia na planie zdjeciowym ,,Komisarza Alexa" to zwykli normalni ludzie, z fajny poczuciem humoru, którzy jak my potrzebuja zjeść, wyspać się czy zadzwonić do bliskiej osoby. Różnią się tylko tym, że posiadają świetne umiejętności aktorskie i z tego tytułu mają cztery razy więcej pracy niż przeciętny człowiek. Dość o szczegółach. Chciałabym podziękować wszystkim którzy wkładają w ten serial całe swoje serce, a nie widnieją na ekranie. Mowa tu oczywiście o wspaniałym kucharzu bez którego umarlibyśmy z głodu, charakteryzatorkach, dźwiękowcach, montażystach, oświetleniowcach i wielu innych ważnych osobach bez których nie powstałby ani jeden odcinek. Zapewne chwile jakie spędziłam na planie na długo zostaną w mej pamięci jak i ekscytacja którą ciężko będzie czymkolwiek przebić . Podsumowując powtórzyłabym to setki razy bez chwili znudzenia i zwątpienia, bo takie możliwości zdarzają się nieczęsto. Chyba dowiedzieliście się wszystkiego, a teraz uciekam na serial oczywiście o którym mowa powyżej. Monika

Opinia z planu "Komisarz Alex"- Mariusz

Opinia z planu: Dzięki Centrum Filmowemu ATV miałem okazję przeżyć przygodę na planie "Komisarza Alexa". Ekipa kipiąca pozytywną energią. Super atmosfera i mega sympatyczni ludzie. Dziękuję i gorąco polecam ! Mariusz

Opinia Queen of the Year 2013 - Patrycja

Opinia Queen of the Year 2013 Moje wrażenia związane z konkursem i organizatorami Queen of the Year są bardzo pozytywne, cała ekipa miła i otwarta, był to mój pierwszy tego typu konkurs dlatego też byłam bardzo przejęta i pełna obaw przed sesją zdjęciową oraz na castingach które przeszłam. okazało się jednak, że mój stres nie był potrzebny ponieważ osoby pracujące przy kalendarzu to osoby bardzo przyjacielskie, wyrozumiałe i wesołe, wszyscy szybko zaprzyjaźnili się. Patrycja

Opinia Queen of the Year 2013 - Iwona

Opinia Queen of the Year 2013 Spędziłam z ekipą tylko 2 godziny, ale moje odczucia były bardzo pozytywne. Duży plus dla fryzjera, który w 15 minut potrafi zrobić fajną fryzurę na długich włosach (nie każdemu to wychodzi), również fotograf wykazał się dużym profesjonalizmem, starał się aby każda z nas miała różnorodne i jak najlepsze zdjęcia. Jedyne czego żałuję to to, że nie było mniejszych rozmiarów bielizny (70 A/B) mam wysportowaną sylwetkę a musiałam mieć na sobie zakrywający gorset (mam nadzieję że nie będę go musiała mieć na pokazie, bardzo bym chciała dwu częściową bieliznę, gdyż cały czas pracuję nad sylwetką żeby dobrze wypaść na konkursie :) ) za to Panie, które pracują w tej firmie bieliźnianej są przesympatyczne :) zarażają pozytywną energią i uśmiechem. Słyszałam, że konkurs ma się odbyć podczas festiwalu filmowego, to na pewno podniesie jego prestiż i zapewni niezapomniane chwile :) Bardzo się cieszę, że będę w nim brała udział. Iwona

Opinia z planu "Komisarz Alex"- Aleksandra K - 400w

Dzięki Centrum Filmowemu ATV miałam (i nadal mam) możliwość brania udziału w nagraniach 3 sezonu serialu Komisarz Alex.Poznałam wspaniałą ekipę i miałam możliwość zobaczyć, porozmawiać, ba nawet żartować z aktorami grającymi w serialu. Pierwszego dnia poznałam Annę Przybylską, Kubę Wesołowskiego, w kolejnych Ireneusza Czopa, Magdalenę Walach, a także Piotra Szwedesa i wielu innych. Na planie poznaję bardzo fajnych ludzi, nawiązuję nowe znajomości(spotkałam także kolegę po 6 latach!) Wierzę, że dzięki ATV będę miała jeszcze miała okazję przeżywać tą przygodę. Cieszę się że się zgłosiłam! Polecam tym, którzy jeszcze nie są wśród Nas . Dziękuję bardzo wszystkim z ATV!! Aleksandra K 400w

Opinia z planu "Komisarz Alex"- Mariusz

Witam, Dzięki Centrum Filmowemu miałem okazję przeżyć wspaniałą przygodę na planie zdjęciowym do serialu Telewizji Polskiej pt."Komisarz Aleks". Poznałem wspaniałych ludzi i aktorów, z którymi miałem okazję współpracować. Cieszę się, że jako jeden z wielu zostałem wybrany, a także, że dostałem szansę poznania ekipy filmowej i zobaczyć ,jak od środka wygląda tworzenie serialu. Chciałbym jeszcze raz podziękować Centrum Filmowemu ATV za możliwość współpracy, a także zachęcić osoby, które nie brały udziału, aby zgłaszały się i mogły przeżyć to co ja dostałem szansę przeżyć. Mateusz

HISZPANKA- opinia z planu - Irena - 218pss

Muszę się pochwalić, że znów dzięki ATV Galerii Twarzy mogłam przeżyć niesamowite chwile. Byłam jedną z kilkudziesięciu wybranych i uczestniczyłam w wielkiej narodowej produkcji pt "Hiszpanka", Łódź ma piękne zabytki Ziemi Obiecanej. Willa Reinholda Richtera i Pałac Izraela Poznańskiego na kilka dni byly planem do filmu historycznego o Powstaniu Wielkopolskim. Piękne, bogato zdobione suknie, fryzury,loczki, pióra. Przystojni mężczyźni w mundurach, frakach!! ACH.....co za czasy!! Obsada jednych z najlepszych aktorów naszego kina: przedsiębiorca -Jan Peszek, PaderewskI-Jan Frycz. to jest niepowtarzalna Przygoda. To nic to, że duble czasem były po 20-30 razy, a zdjęcia kończyły się nad ranem. Siły dodawał nam, statystom, aktorom reżyser Łukasz Barczyk. Często nas chwalił, że było dobrze, bardzo dobrze, ale jeszcze milimetr taśmy trzeba dograć he..he.. Przekonałam się, że statysta też jest bardzo ważny, każdy szczegół wyglądu, sceny. Z niecierpliwością czekam na premierę, ale będzie to dopiero za rok! Pozdrawiam Irena ps. fotek nam nie wolno było robić, ale jak to nie mieć pamiątki ;)

Wiktoria - opinia z festiwalu Camerimage 2012

Zlecenie odbyte przez Centrum filmowe ATV przebiegało jak należy. Pracę odbywałyśmy w bardzo miłej atmosferze. Wszystkie informacje przekazane wcześniej zgadzały się. Brak jakichkolwiek zarzutów. Polecam współpracę z tą firmą. Wiktoria

Paulina -opinia z festiwalu Camerimage 2012

Festiwal filmowy camerimage to bardzo prestiżowe zlecenie jak dla hostessy, dlatego bardzo się cieszę, ze mnie wybrano, a gala otwarcia bardzo mnie ciekawiła, a szczególnie ciekawe osoby jakie mozna było tam spotkać. Wszystko dopięte na ostatni guzik, bardzo miła współpraca. polecam :) Paulina Gmerek

Paulina -opinia z festiwalu Camerimage 2012

Już drugi raz miałam przyjemność uczestniczyć w tak prestiżowym wydarzeniu jak Plus Camerimage. Jubileuszowa XX edycja była naprawdę wyjątkowa. Praca na takim festiwalu to sama przyjemność. Nie wyobrażam sobie żebym mogła spędzić ten wieczór w innym miejscu ! Paulina

Katarzyna - opinia z festiwalu Camerimage 2012

" Co czułam podczas sesji z Davidem Lynchem? - początkowo drobny stres, ale myślę, że to normalne podczas zdjęć aktowych. Najważniejsze, że ten szybko minął, nagle poczułam się jak gdybym była całkowicie ubrana, to wszystko za sprawą profesjonalizmu Pana Davida. Niewątpliwie było to niebywałe przeżycie, zważywszy na to, kto był fotografem ;) Pomimo tego, iż człowiek ten jest znany na całym świecie, jego skromność oraz sposób bycia był dla mnie czymś zadziwiającym, miłym, niespotykanym. Sesje tę zawdzięczam firmie ATV FILM i do końca życia będę ją bardzo pozytywnie wspominać a w przyszłości opowiadać moim dzieciom oraz wnukom jaki zaszczyt spotkał mnie gdy miałam 22 lata. Oczywiście gdyby nadarzyła się okazja, chętnie powtórzyłabym to spotkanie."

Komisarz Alex - I i II sezon - opinia z planu - Irena - 218pss

Witam Dzięki Centrum Filmowe ATV spełniło się moje marzenie. Poznałam wspaniałą ekipę filmową serialu "Komisarz Alex" części pierwszej i drugiej. Plan w kawiarni pozostanie w mojej pamięci szczególnie. Przeżyłam życiową przygodę - "Spotkanie z Danielem Olbrychskim" !!! Być na planie z Legendą Polskiego Kina to wielki zaszczyt. Czuję się wyjątkowo, wrażenia mnie nie opuszczają. Jestem z siebie dumna, że zgłosiłam się do Galerii Twarzy. Dzięki temu uśmiechnął się do mnie los. Dziękuję za zaproszenie. Pozdrawiam Wszystkich!! :)) Irena 218pss ps: ogórkowa mi bardzo smakowała.....kawusia też..

HBO pt. BANK TWARZY

Julia - 91pu - opinia z planu IKEA

Na planie było super! Julia to prawdziwa profesjonalistka. Na zakończenie zdjęć dostała gromkie brawa od całej ekipy. Zdjęcia trwały w sumie dwa dni. Były wypełnione po brzegi ciężką pracą, ale i ogromną satysfakcją. Julia świetnie dogadywała się z aktorami i pozostałymi pracownikami. Szczególnie dzieci grające w reklamie przypadły sobie do gustu. Śmiechom i wygłupom( oczywiście podczas przerw) nie było końca. Czas spędzony na planie długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy Centrum Filmowemu, dzięki któremu ta przygoda mogła się zrealizować !:)

Kuba - 1004pz - opinia z planu IKEA

Kubuś mimo 2,5 roku....jak widzi reklamę w telewizji woła mnie i mówi "mama, mama zobacz jak u Pana "AKCJA!!!! Pamięta, że tam był, pamięta a "mamę reklamową" i pamięta że było fajnie;) Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że było to niezłe przeżycie.... Generalnie wszystko teraz wspomina się miło, choć zapewne było dużo stresu:)) Dziękuję w imieniu swoim oraz Kubusia Centrum Filmowemu ATV Group za tę przygodę.

Martyna - 185jf - opinia z planu JANUSZ KORCZAK - dzieci współczesnie niczyje

Witam Wrażenia Martynki z planu zdjęciowego można określić tylko jej słowami: Mamo było super!!!. Faktycznie ekipa super, w ciągu kilku minut przeistaczała współczesne dziecko w istotę tak odmienną, oddającą klimat z okresu życia Janusza Korczaka, patrząc na ucharakteryzowane dzieci miało się wrażenie, że jest się gdzieś na uliczkach starej Warszawy. Trzymamy mocno kciuki aby projekt znalazł szerokie poparcie.

Opinia Mamy Pawełka - 10pp - który wziął udział w sesji promującej miasto Świnoujście

Sesja w Świnoujściu przebiegła pomyślnie. Paweł pierwszy raz brał udział w takim przedsięwzięciu, mimo tego poradził sobie bardzo dobrze, tutaj duża zasługa pana fotografa, Michała Sikorskiego, który ma wspaniałe podejście do dzieci. Pawłowi najbardziej podobały się zdjęcia robione na plaży oraz w parku na rowerach. Szybko złapał kontakt ze swoją sesyjną "siostrą". Zleceniodawca, Urząd Miasta, bardzo interesował się samopoczuciem dzieci podczas sesji, zadbano dla nich o krotki wypoczynek oraz napoje.Dzięki ATV Film Paweł nie może już doczekać się kolejnej, letniej sesji :) Dziękujemy!

Opinia z programu X-FACTOR od Eweliny i Łukasza

Witamy. Po raz pierwszy byliśmy na planie tvn-u. Było to niesamowitym przeżyciem.Kamery,światła:)coś niezwykłego, poznać "coś" od kulis.Zawsze oglądało się to w telewizorze.A jednak na żywo to całkiem inne emocje, wrażenia.Na pewno pozytywniejsze, docenia się również pracę ludzi dzięki którym to wszystko trzyma się w "całość".Nie miałam pojęcia iż trwają nagrania tak długo. Były również minusy iż na dworze w czasie nagrań było zimno, człowiek przemarzł.Nie podobało nam się również,że Pan Piotr(jak dobrze pamiętam młodego zabawnego człowieczka, który nami"kierował") nie był asertywny i zorganizowany jak dziewczyny z ATV. Ludzie robili co chcieli, proszono ich że mają wejść do środka a tak robili swoje.Powinny być proste,zrozumiałe,krótko sformułowane polecenia.Zabawa zabawa lecz jak trzeba coś zrobić to trzeba się spiąć i do przodu.O cokolwiek pytało się dziewczyn to nie wiedziały.Jak tak może być, że nie wiedzą. Chyba są od tego aby informować nas.Zamieszania więcej niż ustawa przewiduje. A jak było się już na Sali to od razu lepiej. Cieplej, choć tyle godzin siedzenia też miała swoje konsekwencje.Udział uczestników i komentarza jury były ukojeniem. Była cudowna atmosfera, muzyka.. kiedy były nagrania "ludzkiej fali" , tańce i inne wygibasy.:) Cieszymy się, że wzięliśmy udział w nagraniach do programu "X-factor" już niedługo okaże się jakie są tego efekty w sobotni wieczór:) Będziemy czekać czy gdzieś pojawią się nasze Twarze. Dziękujemy za Współpracę. Z poważaniem Ewelina i Łukasz

Łukasz - opinia z X-Factor dla ATV FILM

Uczestnictwo w castingach do programu X-Factor było ciekawym doświadczeniem.Możliwość przyjrzenia się temu wszystkiemu ,,z drugiej strony'' dostarczało wielu wrażeń, a występy uczestników wywoływały uśmiech na twarzy a także często porywały ciało w ruch ;) . Jednym słowem mam bardzo pozytywne wspomnienia :)

Ewelina - opinia z X-Factor dla ATV FILM

Witam, Piszę w sprawie opinii z nagrań do programu X Factor . Moje wrażenia z wszystkich dni nagrań są jak najbardziej pozytywne, świetnie się bawiłam, poznałam nowych ludzi, Był wspaniały kontakt z jurorami, jest to dla mnie naprawdę wielka przygoda. Zobaczyłam na żywo jak wyglądają takie nagrania programu :D Było naprawdę bardzo ciekawie. Jednym słowem nie żałuję ani jednego dnia spędzonego na planie ! Pozdrawiam Ewelina

Paulina - opinia z X-Factor dla ATV FILM

Witam Moja opinia na temat nagrania i pobytu jest taka: ogólnie było fajnie czasem wesoło ale czasem też trochę nudno. Jeśli chodzi o organizacje to dało się wytrzymać. Fajne przeżycie. Fajnie było przyjść i zobaczyć jak to wszystko wygląda. Dzięki Centrum Filmowemu ATV Film miałam właśnie taką możliwość, za co dziękuję! Paulina

Teresa -opinia z X-Factor dla ATV FILM

WITAM!!!! JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I WDZIĘCZNA CENTRUM FILMOWEMU ATV FILM, ŻE MOGŁAM UCZESTNICZYĆ W NAGRYWANIU PROGRAMU X-FACTOR BARDZO MI SIĘ PODOBAŁO I ZAPEWNIAM, ŻE BĘDĘ OGLĄDAĆ WSZYSTKIE ODCINKI. POZDRAWIAM:)))) Teresa

Agata - opinia z X-Factor dla ATV FILM

Witam! 3 dni które spędziłam w Zabrzu dzięki ATV FILM na nagraniach programu X -Factor były świetnym doświadczeniem. Dowiedziałam się jak wygląda praca w telewizji od zaplecza i poznałam wielu ciekawych ludzi. Agata

Dawid - opinia z X-Factor dla ATV FILM

Co do wrażeń z pobytu na planie to mogę powiedzieć, że było bardzo fajnie i ciekawie. Nowe doświadczenia i co najważniejsze dobra zabawa. Dziękuję Centrum Filmowemu ATV Film za zaproszenie mnie na plan zdjęciowy przy tak dużej i medialnej produkcji. Dawid

Samuel - opinia z X-Factor dla ATV FILM

Witam Serdecznie Dnia 25,26,27 stycznia 2012 roku miałem przyjemność uczestniczyć w nagraniach 2 edycji programu X Factor. Czas ten wspominam bardzo miło. Atmosfera tam panująca była wręcz cudowna i pośmiewna :) Jestem pewien, że na bardzo długi czas pozostanie w mojej pamięci i mile będę ją wspominał. Nie było by tych wspomnień, gdyby nie uprzejmość Centrum Filmowego ATV Group i umożliwienia mi pojawienia się przez te 3 dni na nagraniach. Dzięki!!!! Pozdrawiam Samuel

Sandra -opinia z X-Factor dla ATV FILM

Moje wrażenia z planu X FACTORA są mieszane. Bardzo miła była obsada, w szczególności Pan który mówił nam co mamy robić, kiedy mówić, wstawać klaskać itp. Uczestnicy byli niesamowici, także jury, w szczególności Kuba, który bardzo rozśmieszał publiczność. Bardzo mi się podobało na planie, to niesamowite przeżycie zobaczyć coś takiego - jak to działa i wygląda, jednak pogoda była beznadziejna i 12 h siedzenia w jednym miejscu jest bardzo męczące i pracochłonne, ja bym to rozłożyła na więcej dni, bo ludzie nie wytrzymują w takich warunkach, było duszno i wszyscy pod koniec byli zmęczeni - a długo to trwało. Ale te dni wspominam mile. Sandra.

Adam - opinia z X-Factor dla ATV FILM

Witam, uczestniczyłem w pre-castingu i castingu w styczniu, razem 6 dni.Wysłana byłam do Zabrza z Centrum Filmowego. Bardzo mi się podobało, atmosfera świetna. Jurorzy niesamowici. Kuba ze śmiesznymi tekstami, bardzo ładna Tatiana i oczywiście nie można zapomnieć o Czesławie. Uczestnicy byli dobrzy, ale zdarzały się takie perełki, które mogły zostać w sercu dłużej. Nie mogę się doczekać, aż X-Factor znów przyjedzie do Zabrza za rok! Pozdrawiam i zapraszam.Adam

Sebastian - opinia z X-Factor dla ATV FILM

Dnia 25,26,27 stycznia 2012 roku miałem przyjemność uczestniczenia w nagraniach do 2 edycji programu X FACTOR dzięki współpracy z Centrum Filmowym ATV.Pracę na planie wspominam bardzo pozytywnie, atmosfera była wręcz idealna jak i ekipa realizacyjna.Moją obecność na nagraniach bardzo mile wspominam i oczekuje kolejnych nagrań.Pozdrawiam Sebastian

Mateusz

Witam serdecznie:) Jako statysta ATV w programie "X Factor", chciałbym się udzielić. Nagrania programu przebiegały świetnie! Świetna atmosfera, mili, sympatyczni pracownicy . Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne i szybko nie zostaną zapomniane. Chciałbym serdecznie pozdrowić wszystkich Was!! :) Pozdrawiam Mateusz

Beata - opinia z X-Factor dla ATV FILM

Witam, Uczestniczyłam w nagraniach do programu X-factor w dniach 10-12.01.2012.Podczas tych 3 dni świetnie się bawiłam,poznałam z bliska wspaniałe gwiazdy jakimi są Kuba Wojewódzki,Czesław Mozil oraz Tatiana Okupnik.Możliwość uczestnictwa na widowni i poznania "od kuchni" programu X-facto pokazała mi również jak ciężka jest praca w telewizji i,że aby wszystko wyszło naprawdę dobrze trzeba poprawiać jedno ujęcie czasami po kilka razy.Poza tym uczestnicy X-factora,których przyszło mi oglądać nie raz doprowadzili mnie do łez wzruszenia,uśmiechu na twarzy i przywrócili wiarę w ludzi,którzy naprawdę mają w sobie to COŚ i że warto walczyć o swoje marzenia. Serdecznie pozdrawiam Beata

wybory Twarzy pomarańczy i Queen Of The Year

Oto przedsmak tego jak będziemy bawić się 17 lutego 2012 na wyborach Twarzy pomarańczy i Queen Of The Year!

Oskar

Chciałbym bardzo podziękować Centrum Filmowemu ATV Group za możliwość wzięcia udziału w evencie, podczas którego wcieliłem się w jedną z najbardziej charakterystycznych postaci kina światowego, jaką jest Travis z filmu Martina Scorsesse "Taxi Driver". Udział w takiej uroczystości dał możliwość obcowania oraz poznania wielu ciekawych postaci z branży show biznesu . Oczywiście nie można zapomnieć o honorowej osobie Martina Scorsesse który obierał tytuł doktora honoris causa. Mimo swojej niezaprzeczalnej wielkości, popularności oraz wkładu, jak włożył w rozwój kina jest człowiekiem bardzo pogodnym, skromnym oraz pełnym poczucia humoru. Z podziękowaniami, Oskar

Magdalena - 0255am

Dzięki Centrum Filmowemu ATV Group miałam możliwość wzięcia udziału w produkcji reklamy "Vitotal" Aflofarmu i na długo zostanie mi w pamięci to doświadczenie.Ekipa była fachowa i bardzo mila. Polecenia i oczekiwania dla uczestników zrozumiale. Kostiumy były przygotowane w odpowiednich rozmiarach, profesjonalny make up. Dla wszystkich było coś do jedzenia, zimne i gorące napoje. Pozdrawiam i polecam się na przyszłość- Magdalena- 0255AM

II EDYCJA X FACTOR

Współpraca z ogólnopolską siecią Teatrów Muzyki POMARAŃCZA

Centrum Filmowe ATV FILM nawiązało stałą współpracę z ogólnopolską siecią Teatrów Muzyki POMARAŃCZA. Zapraszamy naszych użytkowników do wspólnego brania udziału w imprezach organizowanych przez te najlepsze i najbardziej ekskluzywne dyskoteki w Polsce. Zapewniamy świetną zabawę, moc atrakcji, konkursów i wrażeń. www.klubpomarancza.pl

Katarzyna - opinia z serialu kryminalnego Komisarz Alex

Miałam przyjemność statystowania w jednym z odcinków serialu kryminalnego. Zdjęcia kręcone były w bardzo miłej atmosferze. Ekipa bardzo sympatyczna i profesjonalna. Żadnych nieporozumień ani niepotrzebnych przestojów. Otrzymałam odpowiedni, dopasowany rozmiarowo i kolorystycznie "strój pacjenta" i wyczerpujące instrukcje dotyczące mojego statystowania ;). Dzięki temu na planie nie odczułam stresu związanego z nową sytuacją ani obecnością profesjonalnych filmowców czy aktorów, chociaż jadąc na zdjęcia miałam mieszane uczucia :) Przez cały dzień panowała naprawdę sympatyczna atmosfera. Polecam każdemu. Katarzyna

PREPARAT WITAMINOWY WZMACNIAJĄCY ODPORNOŚĆ -237am,229am,0255am,285am, 381am, 317am, 218pss

Marta - opinia z Festiwalu Plus Camerimage

Dzięki Centrum Filmowemu ATV wszystko zorganizowane dość sprawnie (pomijając zbyt długi casting). Poza tym atmosfera na PlusCamerimage bardzo pozytywna. Marta

Daria - opinia z Festiwalu Plus Camerimage

Jestem zadowolona i chętna do współpracy przy kolejnej edycji festiwalu PlusCamerimage z udziałem Centrum Filmowego ATV. Daria

Hanna - opinia z Festiwalu Plus Camerimage

Centrum Filmowe ATV umożliwiło mi przyjemną współpracę podczas festiwalu PlusCamerimage w Bydgoszczy.

Sandra - opinia z Festiwalu Plus Camerimage

Dzięki Centrum Filmowemu ATV miałam możliwość uczestniczenia w festiwalu PlusCamerimage. Wspaniała organizacja i lekcja j. angielskiego w praktyce. Miła atmosfera, wszystko zapięte na ostatni guzik. Sandra

Paulina - opinia z Festiwalu Plus Camerimage

Uważam, że mój udział podczas PlusCameraimage był bardzo ciekawym doświadczeniem. Bardzo mi się podobało i chętnie powtórzyłabym uczestnictwo w przyszłym roku. Współpraca z organizatorami czyli Centrum Filmowym ATV była bardzo pozytywna. Paulina

Natalia - opinia z Festiwalu Plus Camerimage

Ogólne wrażenia bardzo pozytywne. Praca bardzo przyjemna, bezproblemowa. Jedyne zastrzeżenia mam wobec castingu. 6,5 h to jednak długo i zmęczenie daje o sobie znać. Organizatorzy bardzo mili, pomocni. Mam nadzieję na dalszą współpracę z Centrum Filmowym ATV. Natalia

Natalia - opinia z Festiwalu Plus Camerimage

Jestem bardzo zadowolona , że mogłam brać udział jako hostessa w tak prestiżowym festiwalu jakim jest PlusCamerimage. Wszystko mi się podobało i mam nadzieję, że będę mogła w przyszłości to powtórzyć wraz z Centrum Filmowym ATV. Natalia

Michalina- opinia z Festiwalu Plus Camerimage

Wspaniała atmosfera podczas festiwalu PlusCamerimage, świetna organizacja pracy dzięki Centrum Filmowemu ATV. Możliwość zdobycia nowego doświadczenia oraz dobra zabawa. Michalina

Luiza - opinia z Festiwalu Plus Camerimage

Współpraca z Centrum Filmowym ATV dała mi możliwość poznania wielu ciekawych ludzi jak i pozostania na jednej z projekcji Festiwalu PlusCamerimage, podobała mi się atmosfera pracy, choć uważam iż casting był zbyt długi, a jego podział na dwa etapy nie miał sensu. Luiza

Anna - opinia z Festiwalu Plus Camerimage

Cieszę się, że mogłam po raz kolejny uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu jakim jest PlusCamerimage w Bydgoszczy i znów współpracować z Centrum Filmowym ATV, szczególnie z Panem Adamem. Wszyscy ludzie byli bardzo mili i uprzejmi. Lepsza organizacja niż w poprzednim roku, więcej pięknych i wartościowych hostess. Anna

Paulina - opinia z Festiwalu Plus Camerimage

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, miła atmosfera, wspaniali ludzie, świetnie się pracowało. Polecam Centrum Filmowe ATV. Paulina

Marek - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Na planie "Komisarza Alexa" miałem przyjemność pracować dwukrotnie. Od początku przygotowań do zdjęć czułem nad sobą opiekę koordynatorów statystów. Dbali, abyśmy nie mokli i nie marznęli bez potrzeby. Był też zapewniony catering. Ciepły napój i posiłek. W wolnych chwilach można było porozmawiać z innymi statystami, a niektórym udało się nawet "zamienić słówko" z celebrytami. Nikt nas nie stresował, a gdy przychodziło do konkretów, mieliśmy jasno wyłożone, co trzeba robić. Słowem, szkoda, że w Łodzi tak rzadko kręci się większe produkcje. Z poważaniem, Marek

Dorota - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Witam serdecznie. Zostałam poproszona o zdanie relacji z pobytu na planie serialu. Cieszę się bardzo, że mogłam uczestniczyć w serialu jako statystka - to było nowe wyzwanie i nowa przygoda :) Bardzo mi się podobało, aktorzy bardzo sympatycznie nastawieni, kierownik planu tym bardziej a nawet bym powiedziała uśmiechnięty i żartobliwy. Dzięki pobytowi na planie człowiek może przekonać się jaka jest ciężka praca nie tylko aktorów ale również całej załogi działającej przy realizacji projektu. Jak na pierwszy raz muszę przyznać że wróciłam do domu padnięta gdyż za dużo było powtórki co chwilę tych samych scen ( ale oczywiście rozumiem że takie są potrzeby). Myślę że to po prostu kwestia przyzwyczajenia. No to to by było na tyle rzeczy dobrych choć można by było rozwijać się długo na ten temat. Jedyne co mi się nie podobało to wystawienie nas statystów na dwór na półtorej godziny stania przed hotelem gdy wśród aktorów trwały dopiero jakieś próby domówienia. Nie byliśmy na daną chwilę (dłuższą) w ogóle tam potrzebni więc nie wiem po co tam staliśmy. Sceny na tarasie też trwały długo długo.. wiec ludzie się denerwowali i myślę że jak każdy potwornie zmarzłam i to jest największy minus tej całej przygody. Natomiast nie zamierzam się zrażać i myślę że w miarę możliwości oczywiście, chętnie wzięłabym udział jako statysta ponownie. Także myślę że jak każda przygoda ma swoje plusy i minusy. Podsumowując, jestem zadowolona z mojego uczestnictwa na planie i mam nadzieję, że wystarczająco opisałam wrażenia. Pozdrawiam serdecznie - Dorota

Julia - 163aw - opinia z etiudy " Bal przebierańców" - Outsiderzy

Bardzo mi się podobało, było super. Jak przyjechałam z moją mamą do przedszkola Koliberek, przywitał się ze mną pan reżyser Dariusz Dużyński i powiedział, że wita gwiazdę. Było to dla mnie bardzo miłe. Od razu zabrali mnie do pokoju, w którym pani czekała na mnie, by mnie pomalować. Była to dla mnie niespodzianka, bo nie wiedziałam kim będę i jak będzie wyglądała moja buzia. Byłam kościotrupem, super, jeszcze nigdy nim nie byłam, nowe doświadczenie. Zostałam ubrana w strój kościotrupa, pomalowana. Od razu pan reżyser zabrał mnie na plan, był bardzo miły, wytłumaczył mi jak mam grać. No i zaczęliśmy grać. Na sali było dużo dzieci, które były też poprzebierane jak ja i psociły panu reżyserowi. Spotkałam też swoje cztery koleżanki z kółka teatralnego i zapoznałam panią aktorkę Joannę Osydę, która się też mną zaopiekowała. Rozmawiałyśmy sobie w trakcie przerw. Dostaliśmy kanapki, herbatę i obiad. Pan reżyser był bardzo dumny ze mnie, zadowolony z mojej gry, podziękował mi za super współpracę, poprosił mnie o autograf i obiecał mi, że za około miesiąc dostanę od Niego film. Było mi smutno, że musieliśmy się już żegnać i, że to już koniec. Była to dla mnie niesamowita przygoda. Bardzo dziękuję, że to mnie spotkało. Julia.

Małgorzata - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Witam, Brałam udział w dwudniowym planie zdjęciowym Inspektora Aleksa, który odbywał się w hotelu usytułowanym przy łódzkiej manufakturze. Bardzo mila atmosfera, wspaniali ludzie, wyrozumiali ludzie filmu i z niecierpliwością oczekuję efektów naszej pracy na ekranie telewizora. Polecam się Pozdrawiam Małgorzata

Agnieszka - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

W dniu 16 i 17 października miałam niewątpliwą przyjemność statystowania w jednym z odcinków w/w serialu. Dlaczego "przyjemność", skoro praca statysty jest często niełatwa i niedoceniana? To nie był mój pierwszy plan, dlatego mam pewną skalę porównawczą. Wiele lat spędziłam też przy produkcjach - choć animowanych - to doskonale rozumiem "czym to się je" i że nie zawsze zupę łyżką ;D Te dwa "hotelowe" dni zapamiętam jak przednią zabawę! Ekipa swoim zachowaniem i luzem wynagradzała nam wszelkie niedogodności! Brak "zadęcia" i poczucie humoru - to wszystko tworzyło fantastyczną atmosferę pobytu na planie. Dziękuję, że mogłam poznać tak sympatycznych ludzi i tak ciekawie spędzić te dwa dni zdjęciowe :) Serdecznie pozdrawiam i polecam się na przyszłość ;) Agnieszka

Grzegorz - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Witam. Trzy dni byłem jako statysta i powiem szczerze że ogólne wrażenia ok.Jeżeli chodzi o sprawy organizacyjne ze strony agencji,bardzo fajnie pełna informacja i na czas.Na planie jak to na planie czekanie i trochę zamieszania czyli standard.Pozdrawiam Grzegorz

Martyna - opinia dla galeritwarzy z DZWONY WONY

Polecam współpracę z Galerią Twarzy :według mnie plan serialu "Dzwony wojny" to były naprawdę miłe 3 dni. Mimo złej pogody nie zabrakło uśmiechu i wszyscy czuliśmy się swobodnie wśród ekipy filmowej. Podejście do nas było profesjonalne i obeszło się bez jakichkolwiek komplikacji. Po całym dniu byliśmy zmęczeni, ale też bardzo zadowoleni. Martyna

Robert D - opinia dla galeritwarzy z filmu amerykańskiego

Dziękuję za współpracę przy planie filmu amerykańskiego. Dzień spędzony ze znanymi aktorami - super. pozdrawiam Robert D

Michał - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Dot. "Inspektora Alexa". A więc, miło spędzony czas dzięki innym statystą i oczywiście obsłudze technicznej itd, ciekawa sprawa by zobaczyć jak się się wszystko dzieje od kuchni. Będąc pierwszy raz na planie filmowym w życiu muszę powiedzieć że na pewno nie odmówił bym przy następnej takiej okazji ;) Jeśli chodzi o catering to kawa dobra, herbata dobra. W sumie to nawet nie wiem jak to dokładnie opisać. Myślę że słowa "Było naprawdę fajnie" powinny oddać wszystko ;)

Aleksandra - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Witam Mam bardzo miłe wspomnienia z mojego pierwszego pobytu na planie filmowym serialu "Inspektor Alex". Wszystko było interesujące . Odbyło się to w bardzo miłej, profesjonalnej atmosferze.Pani Ida która była z nami, opiekowała się nami, pomagała. Dzięki jej profesjonalizmowi wszystko udało się dobrze zrealizować. Podziwiałam również zaangażowanie i kompetencje pana reżysera planu. Pozdrawiam serdecznie Aleksandra

Kinga - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Dzięki ATV Film miałam okazje statystować na planie serialu" Komisarz Alex" .Dziękuje za tą możliwość.Miałam okazje poznać wiele ciekawych osób m.in.Kubę Wesołowskiego. Byliśmy traktowani bardzo życzliwie przez cala ekipę filmowa a przede wszystkim przez opiekunkę grupy, która wspaniale się nami zaopiekowała.Dostaliśmy ciepły posiłek i napoje.Gdybym miała szanse jeszcze raz wziąć udział w takim wydarzeniu nie zawachała bym się nawet chwili a to będę jeszcze długi czas wspominać:)

Magdalena- opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Moje wrażenia z planu są jak najbardziej pozytywne. Choć była to moja pierwsza praca jako statysty jestem mile zaskoczona miłą atmosferą jaką wprowadził reżyser. Mimo opóźnienia organizacja opiekuna statystów była bez zarzutu. Uczestniczenie w tym projekcie było przyjemnym doświadczeniem, a dodatkowo poznałam wiele nowych i ciekawych osób. Pozdrawiam Magdalena

Piotr-opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Szanowni Państwo, Miałem to szczęście wystąpić na planie serialu Inspektor Alex jako na nauczyciel. Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne i miłe. Największe wrażenie zrobił na mnie reżyser, który doskonale wiedział czego oczekuje od statystów a przy okazji nie robił tego na siłę tylko z wielką gracją i spokojem. Jestem również bardzo zadowolony z postawy naszej opiekunki na planie o bardzo ładnych złotych włosach. Jedyne zastrzeżenie jakie bym miał biorąc pod uwagę wystąpienie tam dzieci jest to, że przygotowanie techniczne planu mogłoby odbyć się wcześniej i nie wyspane dzieci nie musiałby czekać kilka godzin na występy nudząc się. Poza tym, moje wrażenia są jak najbardziej przyjemne i wszystkim swoim znajomym pochwaliłem tym wydarzeniem. Serdecznie pozdrawiam atv film i czekam na kolejne zlecenie od Państwa, Piotr - serialowy członek grona pedagogicznego

Aleksandra - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Witam, Zostałam przez państwa poproszona o opinię na temat pracy na planie zdjęciowym serialu "Inspektor Alex". Jestem mile zaskoczona opieką jaką, my statyści, zostaliśmy objęci przez państwa firmę oraz przygotowanym dla nas ciepłym posiłkiem. Współpraca na planie przebiegała bezproblemowo i uważam to za bardzo ciekawe doświadczenie. Mam nadzieje na więcej takich propozycji pracy. Pozdrawiam, Aleksandra

Ewa - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Dziękuję za możność poznania planu filmowego. Było to dla mnie wielkie przeżycie bardzo pozytywne. Proszę o więcej takich przeżyć. Pozdrawiam serdecznie Ewa

Ola - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Na planie filmowym było bardzo miło i jak dla mnie wesoło . Jedynym minusem była bardzo wczesna zbiórka , która była nie potrzebna. Ale poza tym była to bardzo fajna i ciekawa przygoda , którą na pewno będę pamiętać długo.Dziękuję Centrum Filmowemu ATV od którego otrzymałam to zlecenie. Ola

Magdalena - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Witam serdecznie we wrześniu i na początku października otrzymałam zlecenie od Centrum Filmowego ATV do brania udziału jako statystka w serialu kryminalnym "Komisarz Aleks" Ponieważ wcześniej byłam również statystką w innych przedsięwzięciach filmowych za pośrednictwem innych agencji tak więc porównując moje wcześniejsze doświadczenia mogę przyznać ,że agencja ATV Centrum Filmowego bardzo dobrze zadbała o swoich statystów. Pierwszym bardzo pozytywnym wrażeniem było dla mnie zaplecze kulinarne, dotychczas sama musiałam sobie zapewniać prowiant na cały dzień łącznie z piciem. Tutaj organizatorzy zadbali żeby można było skorzystać z kawy i herbaty oraz obiadu co jest wielkim plusem! Atmosfera była niezwykle przyjazna, w oczekiwaniu na wejście na plan ,które trwało w zależności od kręcenia scen indywidualnych z aktorami (czasem była to tylko chwila , innym razem dość długo oczekiwaliśmy) mogłam bliżej poznać innych statystów, którzy okazali się niezwykle interesującymi ludźmi o różnych pasjach i sukcesach. Ujęcia na planie filmowym były przeprowadzane sprawnie i z pełnym profesjonalizmem, to też statystowanie było bardzo przyjemne.Mogłam przyjrzeć się pracy aktorów, poznać ich osobiście jak również mieć takie poczucie ,że działamy w jednej drużynie i nie ma granic między aktorami a statystami, po prostu tworzymy coś razem. Z tego wydarzenia również jako pasjonatka fotografii mam niezwykle klimatyczne fotografie, które zachowam na pamiątkę. Już od skończenia statystowania myślami jestem kiedy będzie ten kolejny raz! i już nie mogę się doczekać! Pozdrawiam, Magdalena

Michał - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Witam! Ten niezwykły dzień zapamiętam na całe życie. Jestem pod wrażeniem pracy zaplecza filmowego nad kręceniem tak krótkiej sceny. Dzięki statystowaniu poznałem kilka ciekawych osób- rówieśników. Szybko nawiązałem z nimi wspólny język. Cieszę się, że miałem szansę być w takim miejscu. Nie będę kłamał, że jestem zachłanny i marzę o kolejnych podobnych chwilach. Pozdrawiam Michał

Małgorzata - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Witam, Po spędzonym dniu na planie filmowym serialu "Inspektor Alex" jestem pozytywnie zaskoczona że taka dobra atmosfera panuje podczas takich spotkań mimo, że na planie było bardzo dużo dzieci. Wszystkie ujęcia w których brałam udział były przeprowadzone sprawnie z pełną dyscypliną i wczuciem się w swoją pracę. Każdy robił to co do niego należało. Były to niezapomniane chwile. Pozdrawiam Małgorzata

Izabela - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Witam serdecznie ,w związku z moim udziałem na planie zdjęciowym filmu "Komisarz Aleks" chcę się podzielić wrażeniami. Po pierwsze uważam to za bardzo fajną przygodę , poznałam fajnych ludzi no i oczywiście aktorów których wcześniej znałam tylko z telewizji. Zawsze tez byłam ciekawa jak wygląda taka praca a po za tym każdy taki występ dodaje trochę wiary w siebie pozdrawiam.

Zbigniew - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Miałem okazję uczestniczyć w powstawaniu serialu którego jednym z założeń ma być promocja mojego rodzinnego miasta, co ma dla mnie duże znaczenie. Ponadto była możliwość przypatrywaniu się pracy ekipy oraz bliski kontakt ze znanymi aktorami. Polecam się na przyszłość. pozdrowienia Zbigniew

Andrzej- opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Statystowałem w dniach 13, 14 i 19 września. W dniu 13. 09 na planie byłem od godz. 14.30, a scena w której brałem udział wraz z innymi statystami była kręcona po godz. 20-tej. Było trochę oczekiwania i brak konkretnej informacji, kiedy będziemy potrzebni. 14-tego praktycznie byłem od 14.30 i po niedługim czasie rozpoczeły się zdjęcia. Generalnie było ok. fajni ludzie i czas upłynął sympatycznie. 19.09 na planie miałem być o 8.30. Zdjęcia z udziałem statystów rozpoczęły się dopiero ok. godz. 20-tej. Brak jakiejkolwiek informacji od producentów, kiedy będziemy potrzebni, odczułem, że jest brak rozplanowania działań przez ekipę filmową oraz niesprecyzowanie co do osób odpowiedzialnych za podejmowanie decyzji (przynajmniej w stosunku do statystów). Mogę jednak stwierdzić, że osoby z Agencji opiekujące się statystami były przesympatyczne i robiły co mogły aby uzyskać informacje "co dalej z naszą obecnością i kiedy będziemy potrzebni". Generalnie jestem zadowolony ze statystowania i pewne trudności, szczególnie w dniu 19.09, nie zniechęciły mnie do ew. dalszej przygody na planie filmowym. Serdecznie pozdrawiam Andrzej

Dorota - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Możliwość spędzenia dnia na planie zdjęciowym serialu "Inspektor Alex" była nowym, intrygującym doświadczeniem, pozwalającym w końcu zobaczyć, jak w rzeczywistości wygląda świat filmu "po drugiej stronie lustra". Okazało się, że wbrew powszechnej opinii, czyli tzw. łatwej i dobrze opłacalnej pracy, jest to niezwykle trudna i odpowiedzialna praca, wymagająca nie tylko poświęcenia, ale także odrobiny talentu, cierpliwości, uporu i umiejętności pracy w zespole. Świadomość tego, ja długo trwa utworzenie jednego ujęcia, z pewnością pozwoli mi ni tylko docenić tę pracę, ale i oglądać serial z większą satysfakcją. Statystowanie było również dla nas pierwszym "zmierzeniem się" z kamerą. Bardzo się tym ekscytowaliśmy, choć możliwe, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli podjąć się większych wyzwań... :)

Marta- opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Witam! Uważam że mój udział w tym serialu to niesamowita przygoda i szansa na poznanie znakomitych aktorów mam wielką i cichą nadzieję że to nie był mój ostatni udział w tym projekcie. Aktorzy są bardzo mili życzliwi opowiadają na planie o swoim życiu przygodach oraz filmach, można się wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć. Życzyłabym każdemu tak fajnej przygody . Pozdrawiam Marta

Żaneta - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Witam! To było moje pierwsze spotkanie z planem filmowym i bardzo ciekawe doświadczenie. Pierwszy raz miałam okazję zobaczyć na żywo jak powstaje film, a przy okazji spotkać kilka osób znanych tylko z ekranu. Samo statystowanie też mi się podobało. Pozdrawiam :) Żaneta

Ewa - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Witam ! wrażenia wspaniałe , choć b. krótko trwające w porównaniu na czas oczekiwania na realizacje zdjęć .Warto było i proszę o jeszcze !!! Zapłata dla mnie drugorzędny atut / nie dla wszystkich /.Super doświadczenie i poznanie tajników realizacji serialu. B. ciężka praca dla "całej OBSŁUGI " i oczywiście AKTORÓW . Podziękowanie za miły czas spędzony na planie i obok niego . Z wyrazami szacunku Ewa

Anna - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Witam . Bardzo pozytywnie oceniam osobę opiekująca się grupą statystów . Wrażenia z planu ok- raz trochę długi czas oczekiwanie na zdjęcia - ponad 12 godzin. Pozdrawiam Anna

Marcin

Witam! do Pani wiadomości jaką otrzymałem, mogę stwierdzić, iż moja obecność na planie filmowym "Inspektora Alexa" była ciekawym doświadczeniem, możliwością poznania serialu od drugiej strony a także bezpośrednim kontaktem z aktorami w nim grającymi. Pierwszy raz brałem udział w takim wydarzeniu i jestem mile zaskoczony atmosferą tam panującą. Nie ukrywam, iż chciałbym mieć możliwość przeżycia jeszcze raz takiej przygody. Niezmiernie cieszył mnie fakt, iż zostałem zaproszony na plan filmowy, na którym nie musiałem spędzić całego dnia, bezczynnie siedząc. Wszystko poszło sprawnie i szybko co jest dużym plusem, znając opinie znajomych, którzy na planie spędzali cały dzień by statystować w jednym akcie. Reasumując jestem bardzo zadowolony z uczestnictwa w nakręcanej scenie. Pozdrawiam serdecznie Marcin

Sylwester - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Wrażenia z planu jak najbardziej pozytywne:) Opiekun planu-pani Idalia pomagała nam przetrwać długie godziny oczekiwania...ale daliśmy radę:) Ekipa statystów dzięki temu zżyła się bardzo i cały czas mamy kontakt.Cenne doświadczenie, możliwość obserwacji pracy na planie z bliska. Aktorzy, cała ekipa realizacyjna - robi wrażenie! Mam nadzieję,że będę mógł uczestniczyć jeszcze w podobnym projekcie w równie doborowym towarzystwie! Pozdrawiam, Sylwester

Karolina - 207pb - opinia dla galeritwarzy z serialu kryminalnego

Po kilku dniach oczekiwań od zgłoszenia się do castingu wezwano mnie na plan filmowy. Bardzo cieszyłam się, że będę mogła statystować w serialu. Na planie zebraliśmy się o 7-ej. Było bardzo zimno, pogoda jednak nie ostudziła zapału i ciekawości. Przekąsiliśmy coś i napiliśmy się ciepłych napojów, potem długo czekaliśmy w namiocie, który został dla nas rozłożony. Nie wiedziałam kiedy, ulotniło się pięć osób. To była pierwsza grupa statystów, którzy weszli na plan. Następnie znowu minęło kilka godzin spędzonych w namiocie. Wszyscy rozmawiali ze sobą tak, jakby się znali od dawna. Atmosfera była bardzo przyjazna. Nie mogłam wysiedzieć w miejscu, co chwila wychodziłam z namiotu wyglądając na plan ciekawa czy coś się tam dzieje. Nadszedł upragniony moment, kiedy wezwano kolejną grupę statystów. Zgłosiłam się. Ciągle padało. Marzliśmy w deszczu, pod parasolami, ale to ani trochę mnie nie zniechęciło. Moim zadaniem było 'grać' przechodnia. Ujęcie było kilka, może kilkanaście razy powtarzane. Nie miałam pojęcia ile to wszystko trwało. Nadeszła pora obiadu, wszyscy zjedliśmy ciepły posiłek. Nastała bardzo długa przerwa. Czas oczekiwania ciągnął się w nieskończoność. Wyczekiwaliśmy, kiedy znowu zostaniemy wezwani na plan. Poproszono cztery osoby, poszłam jako piąta żeby popatrzeć. Kiedy poszliśmy na miejsce zdjęć reżyser wskazał osoby, które miały wejść na plan. Ku mojemu zdziwieniu wybrał także mnie. Ucieszyło mnie to. Tym razem, wraz kolegą rozmawialiśmy w tle. Nie zerkałam w stronę kamer i pierwszego planu. Nagle rozległ się pisk opon, huk i wołanie "Marek! Marek, to ja! [...]". Wystraszyłam się, ale potem obejżałam się w kierunku pierwszego planu i zrozumiałam z kąd to całe zamieszanie. Była nagrywana jedna ze scen. Powtórzono ją chyba z 20 razy. Potem również w innych ujęciach kamer, z różnych stron. Wpatrywałam się w to myśląc "A więt tak to się robi...". Wiedziałam, że praca nad krótką sceną trwa trochę czasu, ale nie wiedziałam, że aż tyle razy trzeba ją powtarzać, ćwiczyć, że jest tyle różnych ujęć tego samego zdarzenia. W ciągu tego dnia statystowałam trzy razy. Za trzecim razem w kontynuacji sceny poprzedniej, która była jakby jej powtórką, ale działo się na planie znacznie więcej. Weszło zderzenie samochodów, efekty w postaci dymu, w końcówce sceny pojawił się także kaskader. Stresowałam się trochę, że coś może się nie udać z mojej winy, mimo że jedynie robiłam za tło. Wiedziałam, że scena nie będzie powtórzona, w końcu to wypadek samochodowy, gdzie zdeżają się dwa pojazdy, a przecież nie są one niezniszczalne. Ujęcie było udane, ale ponieważ stan pojazdów nie był tragiczny, powtórzono scenę. Jako że to był wypadek z udziałem gangsterów postanowiłam nie ograniczać się do odgrywania roli zwykłego gapia. Starałam się zachowywać jak najbardziej naturalnie, udałam przerażoną widząc to zdarzenie. W końcu taka była moja rola jako statysty, dostosować się do sytuacji. Po tej scenie zakończono zdjęcia. Reżyser wszystkim podziękował, a w powietrzu jakby zaczeła unosić się euforia i ulga. Byłam bardzo zadowolona, że wszystko się udało. Mimo że byłam zmęczona i cała drżałam z zimna to bardzo chciałam tam zostać dłużej. Bardzo się cieszę, że zobaczyłam jak wygląda praca na planie. Cieszę się że mogłam również wziąć w tym udział. Zarobki statysty co prawda są marne, ale jestem na etapie, kiedy najcenniejsze jest dla mnie doświadczenie. Mam nadzieję, że przydaży mi się jeszcze nie raz okazja statystowania. Bardzo miło wspominam pracę na planie. (Tak, wiem że długie, ale nie bardzo umiem pisać krócej. :) Mam nadzieję, że można cokolwiek zrozumieć.) Karolina [207pb].

Adam - 156pz

Dzięki Galerii Twarzy wziąłem udział w etiudzie "Polowanie". Cóż mogę powiedzieć poza tym, że współpracowało mi się z chłopakami bardzo dobrze, atmosfera na planie była bardzo przyjemna i przyjazna.Chłopcy zadbali o wszystkie szczegóły dotyczące spraw technicznych tzn.jedzenie, kawa, przerwy itp, także realizacja tego projektu przebiegała w sposób miarowy i naturalny bez specjalnej nerwowości czy chaotyczności.

Dariusz - Opinia z etiudy studenckiej "Polowanie" - 48pss

Jeśli chodzi o wrażenia z etiudy, to projekt dość ciekawy, jednak nie został przekazany w całkowitej formie czego dotyczy, tzn. oprócz sceny, którą kręciliśmy, nie zostałem poinformowany o czym prawi etiuda. Na planie miła atmosfera, wyrozumiałość i cierpliwość do odtwórców ról - zwłaszcza, że tak jak nadmieniłem, dla mnie było to nowe doświadczenie. Pracy było dużo, sporo kręconych scen, w celu wyboru tych najlepszych, zarówno dla mojej jak i leśnika roli. Reasumując, ciekawe doświadczenie, ukazujące tajniki pracy na planie oraz pracę aktorską. Z poważaniem Dariusz

Monika - opinia z reklamy OPLA - 5am

Dnia 20.09.2011 miałam przyjemność brać udział w zdjęciach do krótkiego filmu instruktarzowego dla firmy Opel. Atmosfera była bardzo miła, a wręcz serdeczna. Jestem zadowolona z udziału w zleceniu. Choć nie była to reklama komercyjna, wszyscy bardzo profesjonalnie podeszli do zdjęć. Życzę wszystkim równie miłych wrażeń i wielu podobnych doświadczeń!!! Monika

Sylwia - 275am

Udział w reklamówce sieci Rossmann oceniam bardzo pozytywnie. Super ekipa, miła atmosfera na planie, bardzo życzliwe osoby, w szczególności Pani Gabrysia od kostiumów, Pani Karolina od make-upu oraz reżyser reklamówki Pan Tomek. Interesująca koncepcja całej reklamy, pomysłowe poszczególne ujęcia, jestem bardzo ciekawa efektu końcowego po montażu. Jedyny minus: byłam troszeczkę znużona długim oczekiwaniem na swoje ujęcie, zawiodła organizacja tzn. osoba, która dobierała aktorów do poszczególnych scen ponieważ poproszono mnie o przyjście na 8:15 a brałam udział w końcowych ujęciach (w godzinach popołudniowych) w tym również w ostatnim ujęciu, którego nagrywanie zakończyło się o 23:00. W między czasie przychodziły osoby, które brały udział w nagraniu danej sceny i wychodziły a ja czekałam z makijażem i fryzurą od rana a przecież świeży wizerunek na scenie jest pożądany. P.s Mam nadzieje ze spełniłam Państwa oczekiwania i dobrze się zaprezentowałam. Z wielką przyjemnością podjęłabym się udziału w kolejnych tego typu projektach reklamowych :) Pozdrawiam serdecznie Sylwia

Wiktor - 177pss

Atmosfera na planie reklamy " Odświeżacza powietrza", na którą zostałem wysłany przez katalog galerii twarzy była na prawdę bardzo miła. Sympatyczni ludzie zajęli się mną od samego momentu przyjścia na plan. Przy nich nie było nawet miejsca na jakikolwiek stres, bo wspierali mnie od samego początku tak więc wszystko było na poziomie i bardzo mi się podobało : ) Pozdrawiam, Wiktor ( 177 pss)

Kamil - 770plp

Dzięki Centrum Filmowemu ATV Film wystąpiłem w spocie internetowym, współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Spot jest częścią kampanii społecznej, zachęcającej młodych ludzi do podejmowania nauki w szkołach zawodowych. Moim zdaniem ta rola to bardzo ciekawe przeżycie. Atmosfera na planie była bardzo wyluzowana i przez to czułem się swobodnie. Poczułem się niezwykle wyróżniony dostając tę rolę i mam nadzieję, że to nie koniec mojej kariery ;) Świetne sprawa, polecam to wszystkim ;) Pozdrawiam Kamil

Izabela - am142

Pod koniec lipca uczestniczyłam w sesji zdjęciowej do kampanii społecznej zleconej przez Generalną Dyrekcję Lasów Państwowych. Pomysł ciekawy - czekam na finał. Jak wszyscy wypadliśmy? Zobaczymy !!! Uczestniczyłam w takim przedsięwzięciu pierwszy raz, więc moje nastawienie było na początku sceptyczne z "nutką ciekawości".Jednakże cała realizacja - począwszy od przekazu informacyjnego, poprzez pierwsze spotkanie organizacyjno-zapoznawcze,do końcowej realizacji rozwiały moje wątpliwości. Bardzo fajne, podbudowujące, niecodzienne doświadczenie i mam nadzieję, że nie ostatnie. Izabela

Aureliusz - opinia z MAM TALENT

Witam. A więc organizacja pod spodkiem dobra, pod teatrem było trochę zamieszanie (dnia pierwszego) przy wchodzeniu, drugiego dnia było trochę lepiej, ale mogło być jeszcze lepiej. Do spraw organizacyjnych to jeszcze było strasznie gorąco na samej górze,(tam przypadło mi spędzić czas ). Jeśli chodzi o sam casting to jak dla mnie, szału nie było. Najbardziej zapamiętałem występ zespołu z Czech(przynajmniej tak mi się wydaje) niestety nazwy nie pamiętam, można by powiedzieć, że tą edycją będzie można zakończyć... Minus dla mnie, to znów chyba było, za dużo "śpiewaków", co mnie bardzo bolało... W sumie nic więcej nie jestem wstanie dopisać, było miło, do następnego. Pozdrawiam Z Poważaniem Aureliusz

Marlena -50pgf

O castingu zostałam poinformowana przez Centrum Filmowe ATV Film, w trakcie trwania sesji zdjęciowej do kampanii społecznej panowała miła i sympatyczna atmosfera. Jestem zadowolona z udziału w takim przedsięwzięciu, uważam, że każda nowa sytuacja dla człowieka jest ciekawym doświadczeniem, które warto zapamiętać i miło wspominać. Polecam, bardzo fajne przeżycie. Pozdrawiam, Marlena

Michał

31 lipca 2011 roku miałem przyjemność uczestniczenia w sesji zdjęciowej do kampanii społecznej realizowanej przez Generalną Dyrekcję Lasów Państwowych. Sam pomysł leśników, by zaktywizować społeczeństwo do wypoczynku na łonie natury, w przepięknych polskich lasach, uważam za bardzo trafiony. Jedyną moja obawę rodzi fakt, czy aby reklama ta zostanie skierowana do właściwej grupy docelowej, która na właściwym poziomie z niej skorzysta - tj. wypocznie w otoczeniu zieleni, ptaków i ciszy i nie pozostawi za sobą pobojowiska w postaci hałdy śmieci oraz drzew z powycinanymi na nich nożem miłosnymi wyznaniami. Samą pracę na planie wspominam bardzo mile, atmosfera była wręcz przyjacielska, ekipa realizacyjna nie wprowadzała niepotrzebnej nerwowości i projekt został zrealizowany z zaplanowanym czasie. Pomoc ze strony Pań z działu marketingu Centrum Filmowego ATV Film była również profesjonalna i przebiegła bez zakłóceń. Z przyjemnością nawiążę współpracę z ATV przy okazji kolejnych projektów medialno-castingowych. Michał

Sandra - Sonda uliczna - EURO 2012

Sonda uliczna, w której wzięłam udział została skierowana na zlecenie Centrum Filmowego ATV. Przeprowadzona była w sposób spełniający moje oczekiwania. Pytania były ciekawe i na temat, który jest teraz w głównym punkcie zainteresowania. Szczególnie spodobały mi się te na temat moich planów związanych z Euro 2012, czy będę oglądała, z kim i czy zamierzam być wtedy w Polsce. Panowała miła atmosfera, w której nie czułam jakiegokolwiek stresu, a poza tym była piękna, słoneczna pogoda. Odpowiadałam na pytania przed Pałacem Kultury, co bardzo mnie ucieszyło, ponieważ jest to jedno z najbardziej przeze mnie uwielbianych miejsc. Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tym wydarzeniu i mam nadzieję, że nadarzy się jeszcze taka okazja. Sandra

Kasia

Sonda wywarła na mnie same pozytywne wrażenia. Miałam odpowiadać na pytania o tematyce EURO 2012 np. Czy jestem fanką footballu ? Gdzie spędzę Euro 2012 ? Odpowiedzi miały być spontaniczne, dlatego nie znaliśmy pytań wcześniej. Podczas czytanego pytania już wymyślałam odpowiedz. Na początku trochę się stresowałam, ale po pierwszym pytaniu, przeszła mi trema. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam wziąć w tym udział, na pewno poszerzyło to moje doświadczenia oraz jestem chętna do kolejnej współpracy z Państwem. Pozdrawiam Kasia

Adam - 117ps

Bardzo się ucieszyłem kiedy dostałem telefon z Galerii Twarzy z odpowiedzią, że moja osoba została wytypowana do sondy EURO 2012. Całe nagranie przebiegało w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Współpracowałem z prawdziwymi profesjonalistami. Mogłem poznać naprawdę ciekawych ludzi. Z niecierpliwością czekam na kolejne propozycje. Było super. Adam

Zdzisława - 54am - opinia z etiudy studenckiej EMERYTURA

Witam serdecznie . Pewnego dnia odebrałam telefon z Galerii Twarzy z propozycją udziału w nagraniu filmu krótkometrażowego realizowanego przez studentów szkoły filmowej w Łodzi. Całość odbywała się w moim mieście więc nie musiałam nigdzie dojeżdżać. Studenci okazali się bardzo miłymi ludźmi którzy mimo młodego wieku I co z tym się łączy brakiem jeszcze doświadczenia w kręceniu filmów wiedzieli czego chcą.łatwo nawiązałam z nimi kontakt mimo naszej różnicy wieku.W tym nagraniu brał także udział mój mąż który został tam niespodziewanie zaproszony.Udział w nagraniu braliśmy pierwszy raz I muszę się przyznać ze byliśmy nieco stremowani ale nagranie wyszło bardzo dobrze. Mam taka cicha nadzieje ze kiedyś będziemy mogli jeszcze raz coś takiego przeżyć. Z podziękowaniem Zdzisława i Stanisław (kod klienta 54am)

Dariusz - 0600jw

Wczorajsza sonda na którą pokierowała mnie Galeria Twarzy była dla mnie niesamowitym przeżyciem. Współpracowałem z trójką profesjonalnych ludzi, którzy okazali się życzliwymi i wyrozumiałymi osobami. Całe nagranie przebiegało w przyjaznej atmosferze. Myślę, że jeszcze nie raz uda mi się współpracować z tak miłymi i doświadczonymi osobami. Dariusz

Julia - 0409jcc

Po raz pierwszy wzięłam udział w takiej imprezie i dzięki Galerii Twarzy miałam styczność z kamerą. W moim odczuciu było fajnie i ciekawie. Odpowiedzi na pytania, koncentracja, integracja z ludźmi, jest dla mnie zdobyciem nowego doświadczenia. Z przyjemnością wzięłabym udział w podobnych akcjach :) Pozdrawiam, Julia

Magdalena - opinia dla Centrum Filmowego ATV Film z programu Mam Talent z Wrocławia

Będąc pierwszy raz uczestnikiem tego typu imprezy, nie wiedziałam do końca, czego powinnam się spodziewać. Po przybyciu na miejsce zbiórki, zaskoczyło mnie opóźnienie ze strony organizatorów, lecz dalszy przebieg wydarzeń zapowiadał się obiecująco. Po przekroczeniu progu Opery Wrocławskiej i wejściu na widownię, odetchnęłam z ulgą. Ogromnie podobało mi się to, że ludzi, których na co dzień oglądam w telewizji, mogłam zobaczyć na żywo. :) Atmosfera panująca wśród publiczności była przyjazna. Podsumowując opinię dla Centrum Filmowego ATV Film: podobało mi się i chciałabym jeszcze raz być uczestnikiem podobnego wydarzenia.

Aleksandra - 445 iac - opinia z Mam Talent z Wrocławia

Zarówno ja, jak i moi znajomi byliśmy bardzo zadowoleni z możliwości wzięcia udziału w Mam Talent jako statyści. Szczególnie podobało nam się to, że mogliśmy 'dotknąć' jurorów i prezenterów. Ciekawie było również zobaczyć i doświadczyć jak naprawdę pracuje się na planie takiego programu. Również bardzo fajną sprawą było spotkanie tych wszystkich uczestników i zobaczenie prawdziwych emocji, które wyrażali. Były też rzeczy, które mi się nie podobały, np. straszny tłok przy wejściu, ilość godzin tam spędzonych i to, że na balkonach nie można było nic jeść ani pić i trzeba się było 'ukrywać' z butelką wody. Pozdrawiam, Aleksandra 445 iac

Wioletta - opinia z Mam Talent z Wrocławia

Witam, w odpowiedzi na maila dotyczącego realizacji programu "Mam talent" we Wrocławiu moje wrażenia z nagrania są bardzo pozytywne, ponieważ zarówno atmosfera była przez cały czas bardzo dobra, kabaret umilał nam czas w przerwach a jury kilkakrotnie mile zaskakiwało swoim zachowaniem. Jedynie wykonawcy prezentowali zróżnicowany poziom ale kilka występów było bardzo dobrych. pozdrawiam Wioletta

Tymoteusz i Piotr- Opinia dla Centrum Filmowego ATV Film z nagrania Fify

Witam. Wraz z synem Tymoteuszem mamy bardzo pozytywne odczucia po sesji zdjęciowej. Przyjacielska atmosfera i spora troska o samopoczucie syna wytworzyły bardzo dobrą atmosferę. Obaj odnieśliśmy wrażenie ,że znamy się od dawna z pracującymi na planie członkami ekipy. Mam nadzieję, że oni podzielają nasz entuzjazm;). Pozdrawiamy serdecznie i życzymy sukcesów. Tymoteusz i Piotr

Marcin - komentarz z Mam Talent w Katowicach

Witam Miałem przyjemność wziąć udział w 4 edycji programu Mam Talent. Nagranie odbywało się w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego, a na widowni panowała miła atmosfera. Osoby zajmujące się organizacją tego projektu wypełniały swoje obowiązki profesjonalnie. Było ciepło, a dodatkowe emocje zapewniali biorący udział uczestnicy. Dwa dni (13-14.06.2011r.) spędzone w Katowicach wspominam bardzo pozytywnie. Z wyrazami szacunku Marcin

Sabina - opinia dla Galeri Twarzy z Mam Talent w Katowicach

W czerwcu miałam okazję brać udział w nagrywaniu programu "Mam Talent" w Katowicach. Myślę, że każdy statysta był zarówno podekscytowany jak i zaciekawiony pracą na planie. Ogólnie ekipa była bardzo zgrana. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, jeżeli wystąpiły jakieś drobne problemy to były rozwiązywane. Nasi "opiekunowie" zawsze służyli pomocą, dzięki czemu nie było niepotrzebnego zamieszania. Polecam takie akcje, bo jest to bardzo ciekawe doświadczenie:) Sabina

Ania - 34imm - komentarz z Mam Talent w Gdańsku

Witam Państwa! Udział w nagraniu castingu IV edycji "Mam talent" był dla mnie niezapomnianym przeżyciem. Pozytywne wrażenie pogłębia jeszcze fakt, że po raz pierwszy brałam udział w tego typu przedsięwzięciu. Mogłam zatem zobaczyć, jak wygląda "od środka" praca nad przygotowaniem programu. Oczywiście, możliwość zobaczenia na żywo osób, które są znane z ekranu, daje ogromną satysfakcję :). Choć nie zawsze była możliwość dogodnego obejrzenia wszystkiego (ale przecież na zajmowaniu różnych miejsc polegało nasze zadanie), samo "towarzyszenie" występującym na scenie jest niezwykłym doświadczeniem. Często były to osoby, które wkładały całe swe serce we własną prezentację, więc można sobie wyobrazić, jak ważne jest wtedy wsparcie publiczności. Dodatkowym pozytywem była też możliwość poznania wielu ciekawych młodych ludzi. Uważam, że stanowiliśmy bardzo dobrą żywiołową publiczność, z resztą ... otrzymaliśmy w tym względzie pochwałę jury :) Dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Ania

Sylwia - opinia z Mam Talent - Wrocław

Witam. Nazywam się Sylwia i w dniach 20-21.06.2011 byłam statystką podczas castingów programu " mam talent" w operze wrocławskiej. Jestem bardzo miło zaskoczona, że program jest stosunkowo "prawdziwy" - już tłumacze co mam na myśli. Oglądając odcinki castingowe w telewizji sądziłam, że uczestnicy w racie czego mogą wyjść np. dwa razy w razie złego wejścia etc. Każdy ma jedną szansę na pokazanie się, co jest bardzo fair. Bardzo dobrym rozwiązaniem było zatrudnienie kabaretu, który absorbował publikę w czasie krótkich przerw - świetnie mobilizowali do aplauzów i poprawiali humor swoim zachowaniem/żartami etc. przez co statystowanie nie było nudną pracą a całkiem ciekawym doświadczeniem. Precasting wyłonił naprawdę ciekawe -i co ważne - różne występy. Jedynym minusem był straszny chaos związany z podpisywaniem umów, już po zakończeniu zdjęć. W holu opery panował totalny bałagan. Ogólne wrażenia - bardzo pozytywne. Wszystko lepiej przeżywa się na żywo, niż ogląda w telewizji.

Anna - opinia z Mam Talent - Katowice

Uważam, że 2 dni castingów do programu ''Mam Talent'' w Katowicach, były dniami naprawdę miło spędzonymi. Dało mi to możliwość zobaczenia wszystkiego z drugiej strony. Jednak te kilkanaście godzin dało się we znaki tj . zmęczenie, ból pleców, kolan (jak to się mówi; starość nie radość), ale warto było . ANNA

Ewa -opinia z Mam Talent - Wrocław

Dzień dobry! :-) Cieszę się, że mogłam być na widowni podczas nagrań do programu "Mam Talent". Udało mi się uścisnąć dłoń Pani Agnieszki Chylińskiej i zamienić kilka słów. Atmosfera w Operze była fantastyczna, podczas przerw w nagraniach bawił nas Kabaret i można było wygrać nagrodę prezentując swój talent. Będę miło wspominać całą ekipę TVN i ATV. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia! Ewa z Wrocławia

Maria - opinia z Mam Talent - Wrocław

Witam! W dniach: 20.06.2011r. i 21.06.2011r. byłam na widowni podczas nagrań do programu "Mam Talent" które odbywały się we Wrocławiu. Bawiłam się dobrze i mogłam zobaczyć na żywo jak to wszystko się odbywa. Na początku miałam niemiłą sytuację z ochroniarzem TVN, ponieważ nie chciał mnie wpuścić do Opery. Tłum napierał i w takim ścisku odkleiła mi się nalepka upoważniająca do wejścia na nagrania. Na szczęście Pani, która mi ją dała pamiętała mnie i mogłam dołączyć do mojej córki. Zdenerwowałam się tą sytuacją i uważam, że powinniśmy mieć zaproszenia, a nie zwykłe nalepki takie jak są w sklepie. Mam nadzieję, że organizatorzy to przemyślą i więcej podobna sytuacja nie powtórzy się. Pozdrawiam Maria

Anna -184ps - opinia "AQUA PARK"

Witam serdecznie.Wygrałam casting do filmu "AQUA PARK".17-18 Czerwca ,miałam nagranie do filmu.Dzięki Centrum ATV spełniło się moje marzenie,poznałam wspaniałą ekipę filmową,to było dla mnie przeżycie i doświadczenie które niezapomne.Pracowałam z ludźmi którzy stworzyli wspaniałą atmosferę,wszyscy świetnie się bawiliśmy,było miło a ja czułam się bardzo dobrze.Dziękuję Centrum ATV za wyżywienie ,kawę ,herbatę i napoje.Pozdrawiam pracowników ATV Film,ekipe filmowa i Anie .Jestem bardzo zadowolona i mam nadzieje że wkrótce znowu się spotkamy. Pozdrawiam. Anna

Justyna - komentarz z 4 edycji Mam Talent - Katowice

Witam! W dniach 13-14.06.2011 miałam okazję jako statystka wysłana przez Centrum Filmowe ATV Film wziąść udział w castingu do programu "Mam Talent". Jestem z tego faktu bardzo zadowolona. Fajnie było zobaczyć to wszystko od kuchni. Zarówno ludzie jak i atmosfera wspaniała. Panie a atv film uprzejme i pomocne. Uważam, że był to dobrze spędzony czas, choć przyznam, że udział w tego typu przedsięwzięciach jest dosyć męczące, dlatego podziwiam wszystkich którzy biorą udział w tworzeniu tego programu. Pozdrawiam: Justyna ;)

Katarzyna - komentarz 4 edycja Mam Talent - Katowice

Witam Chciałam bardzo podziękować za to, że mogłam brać udział jako statystka w MAM TALENT. Świetni ludzi , zabawa , organizacja : ) Ręce trochę bolą po dwóch dniach klaskania ale uważam, że warto było : ) Pozdrawiam Kasia

Magdalena- opinia 4 edycja Mam Talent - Katowice

Wczoraj i przedwczoraj brałam udział w castingach Mam Talent jako statystka, w ramach umowy zobowiązałam się wysłać tu swoją opinię na ten temat. Oprócz tego, że pracownicy ATV Film byli bardzo mili a sam pobyt w Teatrze Śląskim i oglądanie uczestników ciekawe, to szczerze mówiąc cała organizacja była fatalna. Tłok, mnóstwo ludzi, totalny brak organizacji (nie wiem do końca czyja to była wina). Pomimo tego, że Teatr dysponuje trzema wejściami, przed południem wszyscy stali ściśnięci przed jednym i czekali na wejście. Pomieszana była rodzina i przyjaciele uczestników z ludźmi z galerii twarzy oraz tymi, którzy wysłali sms. Nikt nie wiedział gdzie ma iść, kiedy wszystko się zacznie, a tak naprawdę nie było człowieka, który mógłby to wyjaśnić, przeprosić za to, że 200osób musi przez tyle czasu czekać stłoczone w upale. Pomimo tego, że w poniedziałek było już fatalnie, absolutnie nic nie zmieniło się we wtorek; nikt nie wpadł na pomysł, żeby podzielić ludzi na grupy z dala od wejścia i wpuszczać po kolei, albo wykorzystać resztę wejść. Zajmowanie miejsc było loterią i wyścigiem, a stosunek ochroniarzy tvn-u do zaistniałej sytuacji był tragiczny; ograniczali się tylko do przepychanek, krzyków i niezbyt miłych odzywek. Poza tym drugiego dnia wszystko miało skończyć się o 19.30, i tak było utrzymywane przez cały czas; mimo tego czas trwania nagrań wydłużył się prawie do 21.30. Jestem w stanie zrozumieć, że nie można przewidzieć czasu trwania nagrań, ale nikt tak naprawdę nie dał znać, że pojawiło się tak poważne opóźnienie. Mieliśmy ze znajomymi wrażenie, że liczba uczestników wciąż się zwiększa, bo najpierw była mowa, że jeszcze zostało jeszcze 5 występów, a potem - że 10. Przez to pojawiły się potem problemy z dojazdami do domów. Mam nadzieję, że na przyszłych castingach, jeśli zdecyduję się pójść, będzie już trochę lepiej:-) Pozdrawiam Magdalena

Justyna - opinia 4 edycja Mam Talent - Katowice

Witam, chciałam podzielić się moimi wrażeniami z 4 edycji ,,Mam talent,na którą zostałam zaproszona przez Galerię Twarzy jako widz. Pomimo zmęczenia jakie towarzyszyło podczas oglądania występów uważam, że warto było się tam znaleźć, wszystko było bardzo dobrze zoorganizowane. Justyna

Mateusz -opinia 4 edycja Mam Talent - Katowice

Witam, W mojej opinii produkcja odcinka katowickiego castingu MAM TALENT, wypadła bardzo dobrze, wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, zapięte na tzw. ostatni guzik.Atmosfera jaką zgotowali obecni w teatrze była gorąca i sympatyczna! CIESZĘ SIĘ, ŻE MOGŁEM TAM BYĆ. Dziękuję i pozdrawiam Mateusz

Rafał

W związku z tym, iż był to mój pierwszy udział w reklamie oraz pierwsza styczność z tego typu wydarzeniem. Chciałbym pochwalić firmę ATV Film za bardzo dobrą organizację. Wszystko przebiegło wzorowo i profesjonalnie . Począwszy od powiadomienia o tym gdzie i kiedy się odbędzie reklama, poprzez organizację tuż po przybyciu na miejsce. Plan zdjęciowy trwał dość długo bo ok. 12h. Podczas dnia były zapewnione ciepłe napoje oraz posiłki dzięki czemu dzień minął szybko i spokojnie. Pozdrawiam. Rafał

Piotr

Witam bardzo serdecznie. Chciałem się podzielić wrażeniami z planu reklamówki Żywiec na którą wysłała mnie firma ATV FILM. Było to coś nowego, moglem zobaczyć z bliska prace I nie ukrywam trudną pracę związaną z robieniem filmów, Tak by się wydawało że to prosta sprawa. W TV w przypadku reklamy jak się ogląda to 30 sekund a na w rzeczywistości zrobienie takiej reklamówki wcale nie jest prostą sprawą. Bardzo mila atmosfera, I nowe znajomości. Nie ukrywam, że chciałbym w przyszłości ponownie wziąć udział w takim albo nawet poważniejszym projekcie. Z wyrazami szacunku I poważaniem PIOTR. Pozdrawiam

Dorota

Zdjęcia na planie reklamy P.I.W.O. Żywiec , na które zostałam wysłana przez ATV FILM, okazały się kolejnym doświadczeniem życiowym. Świetna, wesoła atmosfera. Wiele godzin bez stresu i napięcia. Poznałam wspaniałych ludzi. Dorota

Piotr

Ogólne wrażenia z planu, na który wysłało nas ATV FILM mamy pozytywne. Co do samej organizacji- pozostawia wiele do życzenia, np. to, że do toalety chodziły tylko zorganizowane grupy i przez znaczną część czasu trzeba było czekać w hali. Ogólnie ciekawe było przyglądanie się pracy całej ekipy produkcyjnej i reżyserom.

Arkadiusz

Atmosfera podczas zdjęć była bardzo sympatyczna. Mimo długiego czasu oczekiwania (co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę liczbę biorących w projekcie osób) zawsze było z kim porozmawiać. Przyzwoita organizacja czasu pracy spowodowała, iż nawet zmęczenie po 12 godzinach zdjęć nie zaburzało poczucia, że uczestniczyło się w czymś z pomysłem. Arkadiusz

Ewa - mama Julii - 91pu

Jestem mamą Julci , która wygrała casting do spektaklu "Słowo" w reż. Mariusza Grzegorka (dzięki ATV Film ) i obecnie wciela się w postać Małej Inger. Było to dla nas ogromne wyróżnienie (zwłaszcza, że było mnóstwo ślicznych dziewczynek) i do dzisiaj pękamy z dumy, gdy widzimy ją na scenie. No cóż, rośnie nam mała aktorka... Julia po raz pierwszy brała udział w castingu i wyniosła z niego bardzo pozytywne wrażenia. A potem było juz coraz lepiej. Cudowna atmosfera, cudowni ludzie. Ja, jako mama, chciałabym bardzo podziękować reżyserowi, wszystkim aktorom oraz pozostałej ekipie za wspaniałą opiekę i troskę jaką otaczali moją kochaną córeczkę, a także za wspólnie spędzony czas. Myślę, że jest to dla nas przygoda życia.

Przemysław

Must be the music to było pierwsze zlecenie od agencji atv film i jestem bardzo zadowolony. Na nagraniu programu bardzo mi się podobało, a przy tym świetnie się bawiłem. Zobaczyłem Kore z zespołu MAANAM co było moim marzeniem gdyż jestem jej fanem. Super program, świetny pomysł i wizja reżysera programu. Przemysław

Kamila

Witam. Miałam przyjemność wraz z córką Martyną uczestniczyć w nagraniu do programu Must be the music.. Byłyśmy pod ogromnym wrażeniem:) Atmosfera na nagraniu była fantastyczna !!! Życzliwość ludzi z ATV Film zaskoczyła nas bardzo!! Bardzo dziękujemy Pani Joasi za życzliwość,opiekę i zrozumienie!!!!! Fantastyczna przygoda,rewelacyjna zabawa i możliwość zobaczenia na żywo ciekawe osobowości oraz nowe talenty.Również spotkanie na żywo Jury tego programu to ogromne przeżycie. Świetnie wyreżyserowany program.Gratuluję!!! Pozdrawiam Kamila

Ewelina

"Jestem bardzo szczęśliwa, że wygrałam tak prestiżowe wybory do kalendarza QUEEN OF THE YEAR 2011 .Wiadomo, że cała dwunastka dziewczyn z kalendarza to osoby, które przeszły przez wiele castingów w całej Polsce i konkurencja była ogromna. Ale wszystkie się bardzo polubiłyśmy i można powiedzieć, że panowała zdrowa rywalizacja. Organizację imprezy oceniam bardzo pozytywnie, atmosfera podczas wyborów jak i późniejsza wspólna zabawa na długo pozostaną w mojej pamięci" Ewelina

mama Olgi - 285saz

Dzięki ATV Film nasza córka miała okazję wziąść udział w castingu do spektaklu "Słowo" w reż. M.Grzegorzeka w teatrze St.Jaracza w Łodzi. W związku z faktem,iż był to jej pierwszy casting, mieliśmy obawy co do przebiegu takiego spotkania. Największym zaskoczeniem był fakt, że wszystkie dziewczynki wychodziły z przesłuchania zadowolone, nasza Olga również wróciła wesoła i opowiadała jak świetnie się bawiła. Ku naszemu zdumieniu wygrała ten casting i ma możliwość przeżyć coś ciekawego, z czego jesteśmy ogromnie dumni.

Sandra

Must Be The Music to program na wysokim poziomie.Profesjonalne choć czasem surowe jury.Bardzo sympatyczna i miła widownia:)Jednym słowem genialny program pozwalający młodym i zdolnym ludziom zaprezentować swoje talenty. Dziękuję firmie ATV FILM za możliwość uczestnictwa:) Pozdrawiam Sandra

Dorota

Witam! Chciałabym podzielić się wrażeniami z castingów x-factora w Zabrzu. Jest to niesamowite przeżycie, świetna zabawa, fajnie spędzony czas. Ogólnie jestem bardzo zadowolona że mogłam wziąść udział w tej imprezie. Mam nadzieję że jeszcze będę mogła uczestniczyć w organizowanych przez Was zleceniach. Dorota

Krzysiek S

Witam, dwa dni spędzone przy Państwa pomocy bardzo podobały się nam wszystkim. Świetne towarzystwo innych ludzi jak i rozbawianie nas przez panów Gustawa i Piotrka dodawało temu wszystkiemu uroku. Niestety tego wyczekiwania na mrozie nie można zaliczyć do udanych chwil, lecz pomimo tego cała reszta była super. Dziękuję. Krzysiek

Barbara - 75ppo

"Impreza w klimacie PRL była bardzo dobrze zorganizowana. Uczestnicy dobrze się bawili, jedzenie smaczne, miła atmosfera, nikt się nie upił. Może muzyka trochę za głośna, ale ogólnie SUPER!" Barbara

Janina - 3c

"Impreza 29.01. była udana, oby takich więcej. Przypomniały mi się młode lata. Pozdrowienia, Janina "

Lidia - 37am

"Impreza zorganizowana z rozmachem, ludzie bawili się świetnie, muzyka wspaniała, żal było odchodzić do domu" Lidia

Kamil

Witam Brałem udział w nagraniu programu "X-Factor" zgodnie z ustaleniami przesyłam swoje wrażenia: udział w programie był dla mnie i moich znajomych świetną rozrywką , pozwolił mi poznać kulisy kręcenia programów rozrywkowych, zawsze oglądałem je w telewizorze tym razem znalazłem się w centrum nagrania. Program jest świetny , jury zabawne najbardziej Kuba Wojewódzki swoim wypowiedziami porywał publiczność jak i uczestników. Cieszę się że mogłem wziąć udział w tym niecodziennym wydarzeniu. Myślę , że program zrobi furorę jak zostanie wyemitowany w TV. Pozdrawiam Kamil

Łukasz - osoba towarzysząca 28ppo

Program zapowiada się ciekawie, a największym jego atutem jest jury, przede wszystkim Kuba i Czesław. Od strony technicznej też wszystko w porządku, może oprócz dużego opóźnienia na początku.

Marta- osoba towarzysząca 31ppo

Udział w nagraniu programu X factor była dla mnie czymś nowym, ciekawym doświadczeniem i miło to wspominam. Niestety minusem było opóźnienie na samym początku i trochę długi czas nagrywania programu, ale poza tym, wszystko było ok.

Marta - osoba towarzysząca 31ppo

Jednym słowem: SUPER! Warto było pojawić się na nagraniu programu X factor i spojrzeć na telewizję od tej drugiej strony. Świetnie się bawiłam i liczę na więcej :).

Wioletta i Maciej

Witamy, Dziękujemy bardzo za możliwość udziału w nagraniu programu X-factor. Dzięki Państwu mieliśmy możliwość sprawnego wejścia do Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu bez konieczności wielogodzinnego oczekiwania oraz mieliśmy zapewnione bardzo dobre miejsca. Sam program również wspominamy bardzo miło, dlatego też chętnie wzięlibyśmy udział w następnym programie X-FACTOR lub w innych tego typu imprezach w przyszłości. Pozdrawiamy Wioletta

Sławomir - osoba towarzysząca 31ppo

Program X factor dostarczył mi wielu ciekawych przeżyć i emocji. Dzięki udziałowi w nagraniu tego programu zdobyłem nowe doświadczenia związane z telewizją, możliwość poznania wszystkiego od kuchni

Joanna - osoba towarzysząca 31ppo

Program X factor wywarł na mnie pozytywne wrażenie, zwłaszcza jury i uczestnicy. Fajnie było zobaczyć nagranie programu z drugiej strony i zobaczyć przygotowania. Jestem bardzo zadowolona.

Artur - osoba towarzysząca 31ppo

Mogę powiedzieć tylko jedno: było genialnie! Szkoda tylko, że pogoda nie taka i trzeba było trochę pomarznąć, ale warto było. Wielki pozytyw.

Justyna - osoba towarzysząca 28ppo

Jestem bardzo zadowolona z udziału w nagraniu programu X factor. Po raz pierwszy byłam na tego typu przedsięwzięciu i mogłam zobaczyć jak realizuje się takie programy od kuchni . Była to dla mnie przygoda i teraz wiem jak się realizuje takie programy. Na nagraniu panowała fantastyczna atmosfera, wykonawcy i jury dostarczało nam rozrywki a szczególnie Kuba Wojewódzki, z którym nie sposób było się nudzić. Bardzo dobrze się bawiłam i podobało mi się. Jedynym minusem było długie czekania na nagranie.

Anna - osoba towarzysząca 28ppo

Uważam, że program X factor będzie znakomitą rozrywką dla wielu ludzi, ponieważ jest ciekawy i ma nowatorskie podejście do uczestników, niż w innych programach rozrywkowych. Poza tym, ludzie zajmujący się jego produkcją są świetni.

Damian - kod klienta - 28 ppo

Z wielkim zaciekawieniem czekałem na rozpoczęcie nagrania programu X factor. Widok planu nagrania z perspektywy widza jest zupełnie inny, niż ten, który można obejrzeć na ekranie telewizora: reflektory, kamery i ta atmosfera. W czasie nagrywania, jak i w przerwach zabawa była przednia, bo okazało się, że tak naprawdę wcale nie tak trudno jest bić brawa, cieszyć się, wiwatować i w napięciu oczekiwać następnego uczestnika. Bardzo mile wspominam udział w tym wydarzeniu i mam nadzieję na ponowne uczestnictwo w tego typu imprezie.

Łukasz - kod klienta 31ppo

Możliwość uczestnictwa w nagraniu programu X factor było dla mnie, podobnie, jak dla wielu z nas, nowym i ciekawym doświadczeniem, tym bardziej, iż był to dla mnie pierwszy kontakt z telewizją, pomijając oczywiście fakt, iż posiadam odbiornik telewizyjny w domu :P Osobiście uważam, że program ma duży potencjał i zapewne znajdzie wielu zwolenników, którzy chętnie zasiądą przez telewizorem i będą bacznie śledzić poczynania kolejnych uczestników. Dużym plusem tego programu jest Jury, zwłaszcza Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil, gdyż bez nich ten program dużo by stracił. Niestety nie mogę tego samego powiedzieć o jedynej kobiecie w Jury, ale liczę na to, że Maja się rozkręci w trakcie trwania programu i jeszcze nas zaskoczy. Wielkim atutem, głównie dla osób zasiadających na widowni, są osoby, które odpowiedzialne są za stronę techniczną programu, za jego nagranie i zadbanie o to, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik, jak również osoby, które odpowiedzialne są za tych którzy zasiadają na widowni. Wielki pozytyw dla nich, ponieważ bez nich na pewno nie byłoby tak wesoło. Jedynym minusem było ogromne opóźnienie samego nagrania i długi czas oczekiwania, zwłaszcza na zewnątrz, co przy niskich temperaturach było naprawdę nieprzyjemne. Podsumowując, czas spędzony na nagraniu programu X factor jest dla mnie czasem, który na pewno nie jest stracony i miło go wspominam, bawiłem się rewelacyjnie i liczę, że w przyszłości również uda mi się zasiąść na widowni podczas nagrania innego programu.

Rodzina

Witam! Bardzo dziękujemy za zaproszenie na nagranie programu X-FACTOR. Bardzo nam się podobało a emocje, przeżywane wraz z uczestnikami, były niewiarygodne. Bardzo fajnie się bawiliśmy i nie sposób było się nudzić z P.Wojewódzkim zasiadającym w jury. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy.

Piotr - 80ww

Bardzo mi się podobało na planie filmu reklamowego piwa Żywiec. Atmosfera była bardzo dobra, organizacja również. Było to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie - poznanie pracy i szczegółów kręcenia reklamy. Wcześniej brałem udział jedynie w pracach nad kręceniem teledysku.

Sandra

Dzień dobry, Piszę w związku z uczestnictwem w X - factore w Zabrzu. Całe to wydarzenie bardzo nam się podobało, co prawda trwało bardzo długo, długo czekaliśmy na wejście do środka, byliśmy zmęczeni po całym dniu ale atmosfera i zaangażowanie prowadzących oraz Jury wynagrodziła nam wszystko;) Byliśmy w 7 osób lecz każdy ma takie samo zdanie. Mile wspominamy te dwa dni spędzone w Zabrzu, mamy nadzieję że jeśli będą znowu jakieś castingi bądź inne tego typy wydarzenia zostaniemy o tym poinformowani i będziemy mogli w nich uczestniczyć:) Pozdrawiam, Sandra

Marzena

Witam, sobotnia impreza w stylu PRL była bardzo sympatyczna i udana. Fajna część artystyczna i muzyka miła dla ucha, która to jak widać nigdy się nie starzeje. Impreza przygotowana profesjonalnie, z pomysłami - można było potańczyć, posłuchać, zrobić kilka pamiątkowych fotek. Ogólne wrażenie bardzo dobre. Pozdrawiam Marzena

Karolina

Dzień dobry, Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć jako widownia w programie X-factor, pierwszy raz byłam na takim castingu. Bardzo mi się podobało. Była to dla mnie wielka przygoda, teraz już wiem jak wyglądają takie nagrania. Z miłą chęcią, w miarę możliwości, udam się na takiego rodzaju imprezę. Karolina

T.

Jestem mile zaskoczony z castingów programu "XFactor" w Zabrzu, panowała tam fantastyczna atmosfera, wspaniali ludzie którzy tworzyli to widowisko, jak i cała publika. Wszystko było w jak najlepszym porządku.

Dawid

Casting do programu X-FACTOR uważam za bardzo ciekawy i atrakcyjny. Wykonawcy i członkowie jury dostarczyli mi dużą porcję rozrywki. Małym minusem było według mnie to, że chyba nic nie przebiegło zgodnie z wcześniej założonym harmonogramem. Dawid

Sylwia

Dziękuję Centrum Filmowemu ATV Film za przyjemną atmosferę na planie reklamy "Żywiec". Było świetnie- a ekipa na planie była bardzo profesjonalna.

Przemysław - 218pu

Podczas kręcenia reklamy Żywca było miło i sympatycznie. Ciekawie i towarzysko.

Aneta - 52as

Dzięki Centrum Filmowemu ATV FILM uczestniczyłam w zdjęciach do reklamy piwa Żywiec. Zdjęcia trwały dość długo ale przebiegały w sprawny sposób. Organizatorzy zadbali o catering dla statystów i na bieżąco go uzupełniali. Reżyser był dość nerwowy (ale wiadomo - taka branża) reszta ekipy - przesympatyczna!

Dominika

Ostatnio to znaczy 25.01 dostałam od Państwa "żółte karteczki" i w ten sposób mogłam spędzić bardzo miły wieczór oglądając castingi do x factor. Jestem bardzo ciekawa, czy byłaby możliwość abym dostała 4 wejściówki na casting 8 lutego w Zabrzu? Bardzo mi na tym zależy, ponieważ było to dla mnie niesamowite przeżycie. Pozdrawiam Dominika

Hanna - mama Oliwi - 146ps

Opinia na temat programu X-Factor Moim zdaniem, jak również zdaniem osób które razem ze mną uczestniczyły w programie jako publiczność, zarówno sam program , jak i organizacja publiczności przez ATV wypadły świetnie :) Mam kilka zastrzeżeń jeśli chodzi o kwestię nadgorliwego ochroniarza czy długiego ( zbyt długiego ) oczekiwania na wpuszczenie nas na widownię, ale to raczej nie wchodziło w Państwa kompetencje, więc nie można mieć o to do Was pretensji... Zadziwia mnie również fakt, iż pierwszego dnia organizacja samego wejścia i zajęcia miejsc na widowni , była lepsza niż w drugim dniu całej imprezy. Wydawało mi się, że "doświadczenie" zdobyte w pierwszym dniu usprawni kolejny i takie głosy słyszałam wokół siebie ,także to nie tylko moje zdanie. Szkoda, że nie było żadnego automatu z napojami w uczciwej cenie bo ceny w Kawiarence Artystycznej zniechęcały wielu spragnionych , na szczęście TVN zadbał o gorącą herbatkę podczas Przydłuuuugich nagrań na zewnątrz :D Szczerze mówiąc dziś mam problemy z formułowaniem mądrych i sensownych zdań ponieważ troszkę wymarzłam podczas tych 20minut nagrań na dworze(tyle nam obiecywano, choć rzeczywistość była bardziej bolesna :)) i złapałam mini grypę, no ale mam nadzieję że doczyta się Pani sensu tej wiadomości :) Bardzo dobrym pomysłem było wyznaczenie dolnej granicy wieku osób mogących wziąć udział w całym projekcie. Niestety nikt nie przypilnował aby to egzekwować i sama byłam świadkiem jak matka postawiła dwuletnie dziecko pośród około 100 dorosłych ludzi i tylko płacz przerażonej dziewczynki sygnalizował najbliższemu otoczeniu,że trzeba uważać aby jej nie zadeptać. To było dla mnie straszne oglądać jak dziecko się męczy tym bardziej, że sama jestem matką. Na przyszłość pozwolę sobie prosić Państwa żeby kategorycznie zabronili wchodzić z tak małym dziećmi na tego typu imprezy bo do tragedii brakowało naprawdę niewiele. Mimo tych kilku moim zdaniem przydatnych uwag moje wrażenia są pozytywne i mam wielką ochotę spotkać się z Państwem ponownie:) Moja córeczka Oliwka ma z Państwem podpisaną umowę , więc liczę na kolejne propozycje zarówno dla niej , jak i dla nas- rodziny :)) Miłego wieczoru Hanna

Sandra

Witam. Moja opinia o przygotowaniu do programu "X factor" jest jak najbardziej pozytywna, uważam że wszystko było w miarę zorganizowane. Razem z moimi koleżankami bawiłyśmy się świetnie i bardzo chciałabym wziąść udział w następnych tego typu imprezach. Pozdrawiam - Sandra

Anna - 15pbl

W wyniku współpracy z Centrum Filmowym ATV miałam okazję wystąpić w reklamie piwa Żywiec. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu kręcenia reklamy. Były udzielane konkretne instrukcje, praca łatwa i przyjemna.

Martyna

Uczestniczyłam jako statystka w programie X-Factor . Było na prawdę super, co prawda odczuwam zmęczenie :P ale atmosfera była genialna jak i ekipa. Jakby agencja organizowała taki wyjazd 8 i 9 lutego to się piszę ;) Pozdrawiam serdecznie. Martyna

Kasia

Na Gali pracowało się bardzo przyjemnie, miła atmosfera, dziewczyny były bardzo fajne :) Można powiedzieć, że jestem zadowolona ze współpracy i mam nadzieję,że to nie ostatni raz :) Pozdrawiam, Kasia

Paulina

Praca w charakterze hostessy na Gali Złote Orły 2010 była bardzo przyjemna, Centrum Filmowe ATV FILM zadbało on nas i spisało się organizacyjnie bardzo dobrze:) więcej takich zleceń! Dziewczyny, które poznałam i z którymi miałam przyjemność pracować również były sympatyczne i uśmiechnięte. Paulina

Ela

Centrum Filmowym ATV Film umożliwiło mi poznanie festiwalu Camerimage . Atmosfera w pracy była bardzo sympatyczna, zarówno ze strony koleżanek jak i osób zatrudniających. Uważam naszą współpracę za udaną , a w przyszłości z chęcią nawiązałabym ją ponownie. Ela

Daria

Festiwal Filmowy Camerimage jest wyjątkowym wydarzeniem kulturalnym już sam w sobie, a dzięki pracy z Centrum Filmowym miałam okazję wziąć w nim czynny udział . Tego wieczoru wyszłam z uśmiechem z pracy i ubogacona o wiedzę na temat sztuki filmowej. Daria

Anna

Dzięki Centrum Filmowemu ATV Film mogłam uczestniczyć w Camerimage. Było wyjątkowo. Wszyscy ludzie byli bardzo życzliwi, uśmiechnięci a miejsce tworzyło przytulną atmosferę. Anna

Agata

Festiwal Camerimage to wyjątkowe wydarzenie. Dzięki współpracy z Centrum Filmowym ATV Film mogłam wziąć w nim czynny udział i poznać wiele ciekawych osób ze świata filmu i show biznesu. Agata

Patrycja

Dzięki współpracy z Centrum Filmowym ATV Film mogłam wziąć udział w otwarciu festiwalu Camerimage 2010. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się przeżyć tak fantastyczną przygodę. Patrycja

Magda

Kontakt z gośćmi Camerimage okazał się fascynującym przeżyciem. Dzięki Centrum Filmowemu ATV Film mogłam wziąć w nim udział oraz wykorzystać swoją znajomość angielskiego. Magda

Malwina - 1288pau

Witam Jestem mamą Malwinki, która na zlecenie Centrum Filmowego ATV Film w dniu 25 sierpnia w podwarszawskim Komorowie zadebiutowała w reklamie Lalki Natalii z pieskiem. Atmosfera na planie była wyjątkowo miła wręcz koleżeńska. Córka świetnie się bawiła i jest bardzo dumna ze swojej przygody. Z niecierpliwością czekamy na efekt końcowy. Życzę wszystkim tak fantastycznych nowych doświadczeń i polecam Studio ATV, a szczególnie sympatyczny w pamięci pozostaje kontakt z Panem Michałem. Z pozdrowieniami Agnieszka

Emilia

Była to sobota. Ludzi było bardzo dużo, tak jak wyprzedaży i sezonowych promocji. Akcja "Ubierz się za stówkę" budziła zainteresowanie szczególnie osób młodych (13-20 lat). Uważnie słuchały zasad promocji i z przyjemnością przyjmowały ulotki. Pozostały przedział wiekowy dość sceptycznie postrzegał całą akcję, lecz na słowa "wystarczy wziąć udział w sesji zdjęciowej" pojawiał się uśmiech na ich twarzach i przyjmowali ulotki. Największym plusem mojej pracy był kontakt z miłymi ludźmi - bo osób "niemiłych" nie było. Dobrze mi się współpracowało też z innymi pracownikami Manufaktury, którzy też chętnie przyjmowali ulotki. Cała sobota była dla mnie bardzo interesującym doświadczeniem. Chętnie zrobiłabym to ponownie. Emilia

Daria - 4pl

Brałam udział w akcji - UBIERZ SIĘ ZA STÓWKĘ. Była ona prowadzona w Manufakturze w Łodzi. Akcja prowadzona z rozmachem i pełną fantazją. Atmosfera pracy przyjemna i bezstresowa ( w pełni koleżeńska). Jestem zadowolona ze zlecenia które mi się przytrafiło dzięki Firmie ATV. Daria

Jerzy - 5d

W dniu 08.07.2010r wziąłem udział w filmie studenckim "FOREVER YOURS" kręconym przez ekipę duńską z udziałem polskich statystów na terenie łódzkiego lunaparku na zlecenie firmy ATV Film. Przybyłem na miejsce prac filmowych o godz.14:00 i przebywałem tam do godz. 17:00 w miłej i sympatycznej atmosferze oczekiwania na wejście na plan. W trakcie oczekiwania byłem poczęstowany ciasteczkami i woda mineralną zgodnie z moimi życzeniami. Cały personel produkcji filmu z którym się zetknąłem okazał się personelem o odpowiednich kwalifikacjach do prowadzenia działalności castingowej. Jerzy

Barbara

Witam, w dniu 3.07.2010 brałam udział w kampanii promocyjnej firmy Coca Cola. Wraz z przyjaciółką promowałyśmy w delikatesach Bomi w Legionowie nowy smak Nestea (truskawkowa). Poza paroma problemami technicznymi, spowodowanymi brakiem towaru, wydarzenie to wspominam bardzo pozytywnie. Klienci byli zainteresowani ofertą, szkoda tylko, że w sklepie panował mały ruch, kampania na pewno odniosłaby lepsze rezultaty gdyby odbywała się w punkcie częściej odwiedzanym. Współpraca z firmą ATV Film była bardzo miła, dostawałyśmy wszelkie niezbędne informacje. Bardzo chętnie nawiązałybyśmy ponownie współpracę z firmą.

Kinga

W dniu 3 lipca byłam hostessą w akcji promocyjnej Nestea (Coca-Cola) w delikatesach Bomi przy ulicy Okopowej w Warszawie. Moim zleceniodawcą była firma ATV Film.Kontakt i przepływ informacji uważam za bardzo dobry. O wszelkich krokach czy wymaganiach byłam informowana na bieżąco poprzez kontakt telefoniczny, smsowy lub mailowy. Na moje smsy otrzymywałam natychmiastową odpowiedź (właśnie to oceniam najbardziej pozytywnie). Może życzyłabym sobie więcej szczegółów na temat charakteru i miejsca wykonywania zlecenia, ale to chyba było niedociągnięcie po stronie Coca-Coli. Akcja się udała i sprzedałam sporo produktów (biorąc pod uwagę cenę w Bomi i bardzo mały ruch w tym dniu). W trakcie trwania samej akcji kontaktowałam się również z ATV Film w celu potwierdzenia kilku szczegółów. Tak jak poprzednio, kontakt był szybki i rzeczowy :) Życzyłabym sobie więcej takich promocji - zarówno po stronie ATV Film jak i Bomi współpraca przebiegała bardzo pozytywnie. Taka atmosfera wpływa na nastrój hostessy, a to z kolei przekłada się na sukces akcji w postaci zadowolonych kontrahentów i klientów :) W przyszłości chętnie wezmę udział w podobnych kampaniach. Pozdrawiam, Kinga

Aleksandra

Promowałam herbatę Nestea w supermarkecie z polecenia firmy Atv Film. Było to zorganizowane brdzo dobrze dostałam wszystkie niezbędne informacje ze strony grupy organizującej.Promocja odbyła się w dobrym dniu ponieważ były to dni Mrągowa i wiele osób przyjechało do miasta wiec było to bardziej skuteczne przedsięwzięcie. Byłyśmy w sklepie we dwie co też pomagało nam ogarnać cały sklep chociaż uważam że gdyby było więcej osób to byłoby łatwiej. Śzkoda tylko że firma nie dała nam koszulek albo jakiegoś stroju w którym wyglądałybyśmy jak osoby promujące napój, bo tak byłyśmy ubrane praktycznie zupełnie inaczej i mogłyśmy się wydawać niewiarygodne. Pozdrawiam Aleksandra

Wioleta

Witam Moja opinia odnośnie promocji na której byłam hostessą z polecenia Atv Film jest pozytywna. Ludzie byli mili, pracownicy sklepu Bomi też. Także nie mam większych zastrzeżeń. Pozdrawiam Wioleta

Julia

Witam bardzo serdecznie, w sobotę (3.07.br) wraz z moja koleżanka Paulina miałam przyjemność włożyć swój wkład w akcje promocyjna firmy coca-cola. Promocja dotyczyła napojów nestea, moim zdaniem bardzo korzystna dla klienta ponieważ do napoju 1,5litrowego klient otrzymywał 0,5 litrowa ( wiec miał ok 3 złote "w kieszeni"). Nie mam żadnych zastrzeżeń, a wręcz jestem bardzo zadowolona, ze załapałam taka okazje. W sklepie Duet panowała przyjazna atmosfera. Uważam, ze firma ATV Film spisała się na medal. Julia

Justyna

W dniu 03.05.2010 uczestniczyłam w kampanii reklamowej dla firmy Coca Cola. Została ona zorganizowana przez firmę Centrum Filmowe ATV Film w Łodzi. Współpraca z Centrum Filmowym ATV Film przebiegała sprawnie i nie mam żadnych zastrzeżeń. Kontakt z pracownikami firmy w celu załatwienia formalności związanych z podpisaniem umowy o dzieło oraz informacjami w sprawie kampanii reklamowej mogę śmiało ocenić bardzo pozytywnie. Przebieg samej kampanii również oceniam pozytywnie. Kierownik sklepu oraz z ca kierownika byli poinformowani o kampanii, jak również służyli pomocą. Klienci byli zainteresowani nowym produktem, szkoda tylko że nie było na stanie sklepu 0,5 l butelki NESTEA truskawkowej i musieliśmy zastąpić ją inną. Część klientów obawiała się nowego smaku i wolała pozostać przy wypróbowanych, ale nie brakowało chętnych sprawdzić nowy truskawkowy smak. Dużą zachętą było otrzymanie 0,5 litra NESTEA brzoskwiniowej, co często wywoływało uśmiech zadowolenia u klientów. Dzięki zaangażowaniu moim oraz Ani, która ze mną promowała nowy produkt coca coli każda osoba zainteresowana zakupem jakiegokolwiek napoju była informowana o nowym smaku NESTEA oraz o promocyjnej 0,5 litra NESTEA gratis. Justyna

Martika

Witam , chciałabym przedstawić Państwu swoją opinię na temat promocji ,w której byłam hostessą. Dnia 3go lipca w sklepie Bomii w Mrągowie w godzinach 10-18 pracowałam dla firmy ATV Film . Ludzie tam są jak najbardziej "spoko" , w szczególności Pani Alina, z którą miałam bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Natomiast co mogę powiedzieć o promocji ? -Byłam już na kilku promocjach ,ale chyba ta mi się najbardziej podobała .Ze względu na to ,że nie trzeba było mówić do kupującego 10 minut ,żeby nakłonić go do zakupu jakiegoś przedmiotu gwarantując mu późniejszą "możliwość" wygrania np. wycieczki za 10 000 zł , co jest nie realne ! Tu było że tak powiem "prosto z mostu",przy zakupie tego dostaje Pan to a gratis odbiera tam ''krótka piłka". Co jeszcze mogę powiedziec ? - To ,że produkt ,który miałam na promocji nie był produktem typu coca-cola , która sprzedaje się hektolitrami . Nie ukrywam ,że trzeba było się namęczyć, aby zdobyć klienta ,ale przeważnie słyszałam ,że opłaca się kupić 1,5 litrową Nestii dostając 0,5litra gratis , bo płaci się praktycznie tylko za 1 litr. Trzeba wskazać również to ,że termin był wybrany idealnie ,bo obecnie w Mrągowie mamy tzw. ''dni Mrągowa'' ,także koło firmy ''coca-cola'' był niezły ruch. To chyba wszystko ,co mogę powiedzieć na temat promocji .Chciałabym jeszcze bardzo podziekować, za to że mogłam wziać w niej udział . Serdecznie pozdrawiam Martika

Agnieszka

Brałam udział w akcji promocyjnej Coca Coli- Nestea z polecenia Centrum Filmowego Atv Film. Akcja przebiegła bardzo płynnie i bez żadnych zastrzeżeń, kontakt z Centrum był sprawny i bez zakłóceń, nie było żadnych niejasności co do charakteru akcji i sposobu jej prowadzenia. Jedyne do czego mogę mieć zastrzeżenie to fakt że na własny koszt musiałam wydrukować i odesłać umowę do Łodzi. Poza tym wszystko w porządku. Agnieszka

Martyna

Witam. 3 lipca miałam przyjemność pracować jako hostessa Nestesa w Katowicach (sklep Bomi) z polecenia Atv Film. Promocję wspominam przyjemnie, warunki pracy także. Kierownictwo oraz pracownicy sklepu byli pomocni. Mogę też śmiało przyznać, że promocja zwracała uwagę klientów. Wiele osób pokusiło się o kupno 1,5 l Nestea z gratisową 0,5 l butelką Nestesa truskawkowej. Niektórzy brali nawet po 2, 3 butelki. Ci, którzy mieli już okazję spróbować nowego smaku wypowiadali się o nim w sposób pozytywny. Praca jak najbardziej pozytywna, z chęcią powtórzyłabym tego typu hostessing. Organizacja sprawna, wszystko załatwione! Pozdrawiam serdecznie! Martyna

Jolanta

Witam. Ze zlecenia firmy ATV Film brałam udział w kampanii reklamowej Coca Cola jako hostessa, podczas której promowałam orzezwiający napój Nestea truskawkowa. Moje wrażenia są dosyć pozytywne gdyż lubię pracę między ludźmi. Panowała tam bardzo sympatyczna atmosfera. Jako hostessa pracowałam pierwszy raz i muszę jednak przyznać, że nie jest tak łatwo wplynąć na klienta żeby kupił dany produkt ;-). Ale było warto, fajnie to wspominam...Ciekawe doświadczenie... POZDRAWIAM;) Jolanta

Hanna

Witam serdecznie, w dniu dzisiejszym w godz 10-18 brałam udział w promocji Nestea w delikatesach Bomi na Bemowie , z polecenia ATV Film. Muszę przyznać, że po raz pierwszy spotkałam się z taki miłym przyjęciem ze strony pracowników oraz, co ważne, kierownictwa. Posiadam spore doświadczenie jako hostessa i bardzo często napotykałam na różne problemy, które nie wynikały z mojej winy. W tym miejscu nie było o tym mowy. Każda sprawa wydaje się być dopięta na 'ostatni guzik'. Panie Kierowniczki w sposób kulturalny i elegancki potraktowały mnie oraz inne, obecne hostessy. Co więcej swoim zachowaniem sprawiały, że praca nie była stresująca, lecz przyjemna. Od tego, kto kieruje zespołem osób zależy atmosfera i jakość pracy, która w Bomi na Bemowie jest na najwyższym poziomie. Zaznaczę również, że sklep był czysty, poukładany, ekspedientki bardzo uprzejme. Wszystkie czynniki spowodowały, że klienci chętniej kupowali napoje Nestea. Dodam, że kontakt z ATV Film również był bardzo dobry, mimo że tylko telefoniczny. Na wszelkie pytania dostałam profesjonalną i rzeczową odpowiedź. Z pozdrowieniami, Hanna

Henryk - 57ppp

W związku z faktem , iż brałem udział w statystowaniu do reklamy OPOKAN chciałabym podziękować Centrum Filmowemu za możliwość zdobycia niesamowitego nowego doświadczenia. Chciałbym też zaznaczyć iż jestem bardzo zadowolony z faktu iż poznałem uczestników waszej Galerii. Pozdrawiam, Henryk

Klaudia

Uczestniczyłam dzięki firmie ATV Film w projekcie Weekend. Praca przebiegała w bardzo miłej atmosferze a podejście reżysera do osób uczestniczących w nagraniu było profesjonalne.

Tomasz - Człuchów

Witam serdecznie !!!! Na początku chciałem bardzo serdecznie podziękować za to, że mogłem zostać statystą do tegorocznej edycji "Mam Talent", która odbyła się w Gdańsku. Zaskoczyło mnie wiele pozytywnych rzeczy , a przede wszystkim zaangażowanie oraz starania ekipy montażowej oraz organizacja całego przebiegu nagrania. Reżyser oraz ludzie pomagający w tworzeniu programu świetnie współgrali się ze statystami z widowni, tworząc niesamowitą atmosferę oraz wspomnienia które na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować za możliwość udziału w programie i zachęcam wszystkich, którzy mają czas i okazję, aby wzięli udział w tak niesamowitym show :) pozdrawiam serdecznie całą ekipę ATV dzięki której miałem taką możliwość aby zobaczyć wszystko "z drugiej strony" Z poważaniem Tomasz - CZŁUCHÓW

Karolina - HollyModelLook

W dniu 08.06.2010 byłam zaproszona przez Centrum Filmowe ATV Film na zlecenie do filmu w reż. Cezarego Pazury. Na planie było fajnie, była miła atmosfera, poznałam ciekawych medialnie ludzi. Czekam aby film ukazał się na ekranach. Pozdrawiam, Karolina - HML

Daria - 18HML

Jestem ogromnie wdzięczna Firmie ATV Film za udział w filmie Cezarego Pazury "Weekend". Było to niesamowite przeżycie, ponieważ poznałam Pawła Małaszyńskiego, reżysera oraz wielu innych ciekawych ludzi w tym statystów. Dziękuję i pozdrawiam, Daria

Bartłomiej

Jako statysta brałem udział w kręceniu filmu Cezarego Pazury pt. "WEEKEND". Była to moja pierwsza przygoda na planie filmowym i muszę stwierdzić, że bardzo mi się podobało. Pracownicy ATV zrobili na mnie pozytywne wrażenie jak i reszta ekipy pracująca przy filmie. Bardzo chętnie spróbowałbym ponownie wziąć udział w takim przedsięwzięciu. Pozdrawiam, Bartłomiej.

Zespół ATV Film M. Bajor

Kolejne osoby z największej w Polsce Galerii Twarzy*zaistnieją na dużym ekranie. Ponownie Łódź, nawiązując do swojej pięknej tradycji filmowej, gościła w swych urokliwych wnętrzach i plenerach ludzi związanych z kinematografią. Wszystko za sprawą debiutu reżyserskiego jednego z najbardziej znanych i cenionych polskich aktorów - Cezarego Pazury. Tym razem artysta stanął po drugiej stronie kamery tworząc "Weekend" - komedię gangsterską,w której zobaczymy m.in. Pawła Małaszyńskiego, Jana Frycza i Małgorzatę Sochę. Realizację niektórych scen i ujęć obrazu zapewniło Centrum Filmowe ATV - dzięki swojej największej w Polsce Galerii Twarzy*. W "Weekendzie" pojawi się ponad 30 osób wybranych w charakterze statystów i epizodystów. Premierę filmu, do którego autorem zdjęć jest Grzegorz K., zaplanowano na 7 stycznia 2011 roku. Warto zaglądać na naszą stronę internetową (www.galeriatwarzy.pl), na której znajdą Państwo zawsze najbardziej aktualne informacje na tematy związane z bieżącymi i planowanymi projektami filmów, reklam, castingów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. (Zespół ATV Film M. Bajor)

Paulina - 69D

Jestem niezmiernie wdzięczna Firmie ATV Film dzięki której mogłam przeżyć niesamowitą przygodę, ponieważ zostałam jedną z dziewczyn wytypowanych do statystowania w filmie Cezarego Pazury "Weekend". Sądzę , że przeżycia utkwią w mojej pamięci zdecydowanie na dłużej, gdyż takich chwil się nie zapomina. Choć przez moment mogłam zaistnieć na planie filmowym, zapoznać się ze wszystkimi zasadami produkcji oraz przede wszystkim świetnie się bawić. Paulina

Malwina - 70d

Dzięki firmie ATV Film mogłam w końcu zobaczyć jak jest po drugiej stronie ekranu. Udało mi się wygrać casting i wziąć udział w produkcji Cezarego Pazury "Weekend". Przeżycia były niesamowite, a atmosfera oszałamiająca miła. Każdy był dla siebie bardzo sympatyczny. Miałam okazję zetknąć się z polskimi celebrytami takimi jak Paweł Małaszyński, Małgorzata Socha.Mogłam zobaczyć jak zachowują się na planie oraz podejrzeć pracę reżysera od którego tak wiele zależy.
Centrum Filmowe otwiera przed wszystkimi wiele perspektyw i jak najbardziej ją każdemu polecam. Malwina

Idalia Karazim

Wygrałam w castingu do filmu Cezarego Pazury "Weekend". Dzięki Centrum Filmowemu spełniły się moje małe marzenia. To za sprawą tej firmy miałam możliwość współpracy z Cezarym Pazurą, Pawłem Małaszyńskim i Małgorzatą Sochą. Atmosfera na planie była wyśmienita. Poznałam wiele wspaniałych i życzliwych osób. Dziękuję firmie ATV Film za niezapomniane chwile i cudownie spędzony czas. Idalia

Adrianna

Zostałam wybrana spośród setek dziewczyn do udziału w statystowaniu do filmu Cezarego Pazury "Weekend". Wrażenia - piękne. Zobaczyłam jak odbywa się kręcenie ujęć do filmu, poznałam mnóstwo fajnych ludzi i życzliwych ludzi. Dziękuję firmie ATV Film iż dała mi szansę spędzenia tak przecudownego dnia. Adrianna

Paulina - 65d

Super!!! wygrałam casting! Brałam udział w statystowaniu przy produkcji filmu "Weekend" w reż. Cezarego Pazury. Na planie filmowym panowała miła atmosfera - bawiłam się świetnie. Dziękuję za wytypowanie mnie w tak szybkim czasie od momentu podpisania umowy z Państwem do udziału w tym zleceniu . Rewelacyjne przeżycie. Pozdrawiam, Paulina

Bożena

Uczestniczenie w nagraniu programu telewizyjnego MAM TALENT organizowanego przez Centrum Filmowe i szansa zobaczenia na żywo tego, co na ekranach pojawi się za kilka miesięcy jest niesamowitą sprawą i wspominam to bardzo dobrze. Męczące były nagrania przed teatrem w pierwszym dniu, dlatego że trwały zbyt długo, a pogoda temu nie sprzyjała. Natomiast nagrania w środku były wg mnie przyjemne, ekipa telewizyjna była miła, a całość uprzyjemniał kabaret. Całość oceniam bardzo dobrze. Pozdrawiam Bożena

Julii - 804jbz -reklama Intermarche

Witam! Moja córcia ( i ja) po raz pierwszy była na "planie filmowym". Zarówno Ona jak i ja byłyśmy bardzo zadowolone, Ekipa bardzo sympatyczna, chętnie i cierpliwie odpowiadali na wszystkie pytania Julci a było ich sporo. Spędziłyśmy tam kilka godzin chociaż samo nagranie trwało krótko, ale był to bardzo miło spędzony czas. Obie wyszłyśmy bardzo usatysfakcjonowane i zadowolone. Dziękuję i pozdrawiam Beata i Julcia

Podziękowania za współpracę - FETA 2010

Centrum Filmowe ATV FILM było jednym ze współorganizatorów 10 już edycji Festiwalu Ewentualnych Talentów Aktorskich FETA 2010. FeTA to festiwal, który pozwala w krótkich, 10-minutowych monodramach zaprezentować młodym uczestnikom (15-20 lat) pełnię swoich umiejętności aktorskich, przy wykorzystaniu rozmaitych środków wyrazu i rekwizytów. Wkład Centrum Filmowego w ideę propagowania Festiwalu został doceniony przez naszych partnerów ich podziękowania zamieszczamy poniżej.

Urszula - mama Oliwi -28as -konkurs Twarz Galerii 2/20

Uważam, że konkurs na Twarz Miesiąca Galerii jest dobrym pomysłem na promowanie córki do różnych castingów, reklam. Do konkursu włączyła się cała rodzina i znajomi z naszej - klasy. Mam nadzieję , że dzięki konkursowi córka zostanie zauważona przez reżyserów czy ekipy filmowe. W przyszłości również będziemy brać udział w przeróżnych konkursach Galerii Twarzy.

Mariusz - 225aaa - Film Ukryci ,reż. Agnieszka Holland

Zbiórka o godz. 5:30 ul. Łąkowa 29 Łódź Po kilkunastu min. oczekiwania zaproszono nas do przebieralni tu zastrzeżenia duża hala, ciemno, brak indywidualnych miejsc do przebierania, mało krzeseł, wieszaków. Otrzymaliśmy kostiumy, każdy do sceny, w jakiej miał brać udział. Następnie charakteryzacja na dobrym poziomie i .. kaskaderzy. Dopasowanie sprzętu, w którym miałem wisieć. Wyjazd busem na plan filmowy ul. Jaracza. Tu znów profesjonalni kaskaderzy, przymiarki i dopasowanie lin (stalowe, na których wisiałem) oraz konopny stryczek. Na miejscu dostępne: kawa, herbata, mleko brak posiłków oprócz jednej bułki z serem o godz. 9:00 a całość trwała 10 godzin (do 15:30) z tego 4 godz. wiszenia na szubienicy. Podczas ujęć znów pochwała dla kaskaderów, często pomagali podstawiając podesty pod nogi, żeby się mniej zmęczyć. W tym czasie panie poprawiały charakteryzację. Ogólnie oceniam ekipę filmową, jako dobrze przygotowaną. Każdy z nich, wiedział dokładnie, czym ma się zajmować i dbali, abyśmy jak najlepiej wypadli podczas ujęć. Po zakończeniu, odwieziono nas na miejsce zbiórki.

Marcin - 2033pas -Film Ukryci ,reż. Agnieszka Holland

Witam. Moje wrażenia z planu filmowego Ukryci są niesamowite. To fajna przygoda w moim życiu i odskocznia od codzienności. Ciesze się, że mogłem poznać jak powstaje film od podstaw. Jest to dla mnie nowe doświadczenie, które pozostanie w mojej pamięci. Czekam z niecierpliwością kiedy praca nad ukończeniem filmu dobiegnie końca aby móc go obejrzeć na ekranie kinowym. Marcin

Tomasz - 1581pao - Film Ukryci ,reż. Agnieszka Holland

Statystowanie na planie filmu "UKRYCI" upłynęło w miłej atmosferze. Jest to nowe doświadczenie , które polecam każdemu. Pozdrawiam Tomasz

Marcin - 39aag- Film Ukryci ,reż. Agnieszka Holland

Film "Ukryci" muszę powiedzieć że było to dla mnie bardzo ciekawe nowe doświadczenie. Atmosfera na planie była bardzo dobra. Organizatorzy dbali o bezpieczeństwo i możliwą wygodę statystów. Spotkałem się z profesjonalizmem. Jestem zadowolony że skorzystałem z propozycji wzięcia udziału w zdjęciach mimo , że pod względem finansowym nie jest to opłacalna przygoda Zdjęcia trwały 14 godzin, wszystko działo się w ciemnych i zimnych kanałach. Z wyjątkiem krótkiej przerwy obiadowej cały czas na nogach.

Krzysztof - 2031pas - Film Ukryci ,reż. Agnieszka Holland

Upłynął tydzień od mojego skromnego udziału w filmie "Ukryci", na planie którego pojawiłem się jako jeden z dziesięciu powieszonych. Jestem ciągle pod wrażeniem tej niezwykłej przygody jaką jest możliwość podglądania pracy profesjonalistów. Czułem się na planie tego filmu jak jeden z aktorów, jak członek ekipy, jednak nie z powodu osobistej dumy czy własnej pychy, lecz dlatego że zostałem otoczony życzliwością i wsparciem. Mimo niskiej temperatury nie odczuwałem zimna, bowiem stale wspaniali ludzie podawali mnie- wiszącemu, a to kawę, a to herbatę, a to batonika. Dbano o statystów do tego stopnia, że w przerwach między ujęciami okrywano nas ciepła odzieżą i kocami. Jestem oczarowany zarówno aspektem artystycznym planu jak również sprawnością ekipy i organizacją na wysokim poziomie. Dziękuję i polecam się na przyszłość. Pozdrawiam Krzysztof

Marcin - 2033pas -Film Ukryci ,reż. Agnieszka Holland

Według mnie casting do filmu Ukryci - koprodukcja polsko-niemiecko-kanadyjska - został przeprowadzony szybciutko i bardzo sprawnie. Zakwalifikowałem się do zdjęć w filmie. Atmosfera na castingu była niesamowita. "Ukryci" to opowieść o uciekinierach z lwowskiego getta i ich wybawcy Leopoldzie Sosze, złodziejaszku, który od lata 1943 roku do końca wojny, najpierw za ich pieniądze, potem za swoje, ukrywał Żydów w kanałach. Przynosił im jedzenie, dostarczył Torę. Super wrażenia.

Krzysztof - 2031pas - Film Ukryci ,reż. Agnieszka Holland

Według mojej opinii casting do filmu Ukryci został przeprowadzony bardzo sprawnie i profesjonalnie. Organizacja i punktualność to atuty tego przedsięwzięcia. Nie miałem żadnej gwarancji, że zostanę wytypowany do statystowania, mimo tego zostałem potraktowany bardzo miło, a osoby pracujące przy castingu służyły rzetelną informacją.

Mariusz - 225aaa - Film Ukryci ,reż. Agnieszka Holland

Casting do Filmu Ukryci przebiegał sprawnie, szybko, obsługa kompetentna. Czekałem na zaangażowanie do statystowania, nie spodziewałem się , że się uda - a jednak - zagrałem. Pozdrawiam, Mariusz

Winiary Bulion na żeberkach - Emilka 644jbz

Bogusia - 28jaaa

Kilka zdań z mojego udziału w reklamie stacji Orlen: Z 19 na 20 stycznia brałam udział w nagraniu reklamy stacji Orlen. Było to dla mnie niesamowite przeżycie, tym bardziej, że jestem amatorem. fakt iż zostałam wybrana do zagrania głównej roli spośród dużej liczby uczestników castingu było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Miałam okazję poznać cudownych ludzi, którzy czuwali nad całym procesem tworzenia reklamy, z nimi dużo prościej było pokonać wszelkie opory i tremę jakie towarzyszyły mi podczas grania przydzielonej mi roli, zwłaszcza pierwszych ujęć.Dziękuję Firmie Centrum Filmowemu & Galerii Twarzy za wspaniałe przeżycia w pracy przy w/w reklamie. Pozdrawiam, Bogusia

Monika -mama Kuby - 546jau

Witam W dniach 28 I 29 stycznia 2010 roku byłam z synem na nagraniach do reklamy banku BPH. Informacje na temat castingu dostałam do ATV Film. W imieniu swoim jak i Kuby chciałam serdecznie podziękować całej produkcji za cierpliwość i cudowną opiekę nad moim synem w czasie nagrań. Kuba był pierwszy raz na nagraniu i bardzo mu się podobało. Najmilej wspomina Pana reżysera, który swoją cierpliwością, spokojem, najdłużej będzie gościł w sercu Kuby. To właśnie Pan reżyser rozśmieszał Kubę, bawił się z nim, opowiadał bajki oraz pocieszał,gdy Kuba zaczynał mieć fochy :) Cała produkcja wykazała się dużym profesjonalizmem oraz cierpliwością. Kuba jest wulkanem energii, ciągle biega I duuuuużo ma do powiedzenia. Również Pani, która zajmowała się kostiumami była bardzo miła. Korzystając z okazji chciałabym jeszcze raz podziękować oraz pozdrowić wszystkie osoby pracujące przy produkcji. Mam nadzieje że jeszcze się spotkamy:) Jeszcze raz dziękuję Monika

Soki Garden

Finalistka kalendarza QUEEN OF THE YEAR Beata

Współpraca z Fotografem Tomkiem D. podczas realizacji projektu kalendarza QUEEN OF THE YEAR była bardzo udana :) Świetnie się z nim pracuje i na pewno będę miło ją wspominać. Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja by się spotkać przy podobnym wydarzeniu. Pani Dagmara -kobieta orkiestra -zadbała o najdrobniejszy szczegół, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem za co serdecznie jej dziękuję. Gorące podziękowania chciałam złożyć również wł. Panu Arturowi J D. który zaprosił mnie do Łodzi z Centrum Filmowego ATV Film Galeria Twarzy na sesję. Finalistka kalendarza QUEEN OF THE YEAR Beata

Finalistka Karolina

Casting do kalendarza QUEEN OF THE YEAR zlecony przez Centrum Filmowe ATV Film Galeria Twarzy był dobrze zorganizowany, sesja zdjęciowa również na wysokim poziomie... tylko warunki w hali, w której odbyła się sesja nie były zbyt komfortowe, ale za to doceniam bardzo fotografa za jego kreatywność , wyobraźnie i w ogóle za całokształt. Ogólnie polecam wszystkim fotomodelka współprace przy tym projekcie i cieszę się ogromnie że dotarłam do finałowej 12 i mogłam z dumą pozować do prestiżowego kalendarza QUEEN OF THE YEAR - Finalistka Karolina

Kamila

Festiwal Camerimage po raz kolejny zachwycił nie tylko mnie, ale większość ludzi. ATV Film wybrało naprawdę piękne dziewczyny, które moim zdaniem super spełniły rolę modelek. Ostatnie minuty przed rozpoczęciem festiwalu to były chwile napięcia, wszyscy się denerwowali przed głównym otwarciem, jednakże wszystko przebiegło bez najmniejszych zakłóceń. Dziękuję ATV za możliwość uczestniczenia w tak wielkim przeżyciu. Kamila

Sylwia , córka: Konstancja - 66jbr

W grudniu tego roku uczestniczyłyśmy w nagraniu reklamy w Egipcie. Obawiałyśmy się tak dalekiej podróży, ale wyprawa okazała się fantastyczną przygodą. Cała ekipa realizująca reklamę okazała się fantastyczna, dzieci były otaczane specjalną opieką, a atmosfera panująca na planie zdjęciowym prawie "rodzinna". Dziękujemy raz jeszcze wszystkim pracującym przy tym projekcie za miłe wspomnienia. Sylwia

Andrzej - 33d

Wystąpiłem w internetowej reklamie rybek Neptun, statystowałem również wielokrotnie w łódzkich produkcjach filmowych. Zawsze jest to dla mnie piękna przygoda, w którą udało mi się zaangażować moich znajomych. Jest to dla nas nie tylko źródło dochodu, ale również forma odskoczni od codzienności. Pozdrawiam Andrzej

Henryk - 54d

Od roku współpracuję z Centrum Filmowym ATV FILM, dzięki tej współpracy dostałem interesującą ofertę. Jestem statystą w spektaklu Otello w teatrze Jaracza. W sierpniu pojechaliśmy do Gdańska , celem wystawienia spektaklu. Była to bardzo ciekawa przygoda, poznaliśmy wielu wartościowych ludzi. Pozdrawiam Ekipę ATV. Henryk

Natalia

W związku z wygraną na castingu ATV Film do Festiwalu Gwiazd Operatorskich Camerimage chciałabym podziękować Centrum Filmowemu za możliwość zdobycia niesamowitych wrażeń wśród słynnych gwiazd mediów. Wiem, że nie każdy człowiek ma szanse wkroczyć w tak wielki świat filmowców i mam nadzieję, że w następnym roku również będę mogła zawdzięczać yury Centrum Filmowego doznanie niepowtarzalnych emocji. Pozdrawiam serdecznie,Natalia

Sylwia Karim

Wzięłam udział w sesji do kalendarza do kalendarza QUUEN OF THE YEAR zleconą przez Centrum Filmowe ATV Film która odbyła się w bardzo sympatycznej, miłej atmosferze. Współpraca z Państwem odbyła się bezproblemowo. Dziękuję.

Magdalena

Jeśli można być w miejscu, gdzie w tle słychać soundtrack The last of the Mohicans , widziec jak po czerwonym dywanie z uśmiechem na twarzy i jakże subtelnym krokiem podążają gwiazdy polskiego i zagranicznego show-biznesu to właśnie dla takich chwil żyć i marzyć warto. Festiwal Plus Camerimage 2009 jest jednym z tych Festiwali , o którym nie można powiedzieć Festiwal bezimienny. Dla mnie do niedawna był poza zasiegiem i dzieki wygranemu castingowi orgnizowanego przez Centrum Filmowe ATV w Łodzi mogłam swoje marzenie zrealizować. Wygrany casting umożliwił mi nie tylko podjęcie pracy w roli Hostessy , ale także dzięki niemu poznałam wspaniałych ludzi znanych aktorów, scenarzystów, reżyserów, fotografów. I kto wie... może to właśnie Festiwal Plus Camerimage 2009 jest początkiem mojej pieknej bajki ku realizowaniu marzen aktorskich. Z podziekowanie dla Pana Artura i calego zespolu grupy ATV

Marka - 27jac

Witam, moje wrażenia z planu bardzo pozytywne, wszystko zorganizowane w czas, przyjemna atmosfera. To był mój debiut więc nie mam jeszcze płaszczyzny porównania - po kolejnych produkcjach napiszę więcej.

Marcel - 0305jbz

Witam Jestem mamą czteroletniego Marcela (atv0305jbz), który wziął udział w reklamie do świątecznego katalogu sieci REAL. Zdjęcia odbyły się 21 października 2009r. W imieniu swoim i syna chciałam podziękować organizatorom za przemiłą atmosferę na planie, wielki profesjonalizm i zaangażowanie. Bardzo doceniam to, że organizatorzy, mając do czynienia z dziećmi (oprócz Marcela w zdjęciach brała jeszcze udział ośmioletnia dziewczynka) przygotowali miejsce z zabawkami dla nich aby mogły w przerwach zdjęciowych odpocząć od pracy i zająć się tym co lubią najbardziej czyli zabawą. Myślę, że zarówno to jak i niezwykle przyjacielskie podejście całej ekipy do Marcela spowodowało, że bez przeszkód podołał zadaniu a my z niecierpliwością czekamy na efekty Bardzo dziękuję zarówno tym wszystkim, którzy pracowali przy tej sesji jak i całej ekipie ATV Studio, dzięki której Marcel mógł w ogóle wziąć udział w takiej przygodzie. Serdecznie pozdrawiam, Kasia

Monika -11JAL

Witam :) Was wszystkich W nocy z 12 na 13.10.2009r. byłam na nagraniu reklamy Testu URS 10+ (test moczowy) . Byłam zaskoczona bo wybrano mnie ze zdjęcia - bez castingu:) , jedna noc i grosik wpadnie:) - to kolejna fajna przygoda :0) nagranie było w aptece i cała ekipa była b. miła:) na czele z Panem reżyserem:o) było wesoło i na luzie!!! nagranie skończyliśmy ok.3 nad ranem tak naprawdę to dosyć ciężka praca ale lubie ją:) i już nie mogę doczekać się kolejnego nagrania!!!! - to wciąga:)) Serdecznie Pozdrawiam cała Agencje ATV i wszystkich jej klientów - życzę powodzenia na castingach Monika -11JAL

Monika - 11jal

Witam Was, w poprzedniej opinii - pisałam między innymi że jeszcze nie udało mi się dostać do żadnej reklamy. A tu niespodzianka jestem jedną z wielu ludzi występujących w reklamie BPH:))). Po przymiarkach stroi - kilka dni przed nagraniem. Pojechałam na nagranie z samego rana, i byłam zaskoczona dwoma sytuacjami 1. to ze nie zdawałam sobie sprawy, ze to jednak ciężka praca. A 2. że będzie taka miła atmosfera, miedzy ludźmi (i mam tu na myśli i ekipę, aktorów i statystów) . Poza tym przyjechała do mnie b.miła Pani fotograf z naszej agencji zrobić mi kilka zdjęć na pamiątkę. cały dzień był do dyspozycji catering. Więc ogólnie było mi trochę szkoda odjeżdżać (mimo )zmęczenia na koniec dnia! dalej będę jeździć na castingi może znowu ni się uda :-) Pozdrawiam Monika

Ewa - 129aaa

Witam Was. Nazywam się Ewa. Cieszę się bardzo, że miałam okazję wzięcia udziału w nagraniu programu "Mam Talent"-Wrocław jako statystka. Było fantastycznie zobaczyć pracę od wewnątrz planu. Świetnie spędziłam czas,który nie tylko był zdobywaniem nowego doświadczenia,ale również wspaniałą zabawą. Polecam wszystkim Studio ATV też ze względu na bardzo miłe podejście do ludzi i życzę miłej zabawy.

Dominika - 73w

Cieszę się bardzo, że miałam okazję wzięcia udziału w pokazie mody w klubie Łódź Kaliska. Podczas całej imprezy, mimo nerwów i tremy czy wszystko wyjdzie tak jak powinno, panowała miła atmosfera. Na twarzach wszystkich organizatorów, projektantek, gości jak i samych modelek uśmiech gościł przez cały czas.

Andrzej - 40JAN

W kwietniu bieżącego roku brałem udział w castingu do reklamy Netii. Informację na temat castingu dostałem z ATV FILM. Tak się złożyło że wygrałem rolę biznesmena w tej reklamie. Musiałem mieć dobry dzień . Na początku były przymiarki, kilka fotek i wybór odpowiedniego stroju. Poszło szybko i sprawnie. Kolejny dzień to już praca na planie filmowym. Zdjęcia kręciliśmy na lotnisku, trochę przygotowań ekipy stylistycznej wśród zespołu epizodystów i statystów, a później już praca na planie filmowym. Wspominam ten dzień do dziś, dlaczego? Ponieważ było to naprawdę fajne doświadczenie w moim życiu z nutką przygody i dobrej zabawy. Załoga z firmy produkcyjnej zrobiła kawał dobrej roboty. Ogólnie polecam i pozdrawiam całą ekipę która brała udział w tym przedsięwzięciu. Z pozdrowieniami Andrzej

Reżyser, Krzysztof Kasior, Reklama Kodaka na konkurs 2009r

Dziewczynki spisały się świetnie! dobra energia. Jako aktorki niewiele miały do zrobienia, ale chyba najważniejsze jest to, że się dobrze bawiły. Fajnie było patrzeć, kiedy starały się zrozumieć co tak naprawdę działo się na planie. Tato nie był zachwycony kiedy wskazówka minęła 23, ale... rozluźnił się widząc jak dziewczyny dobrze się bawią.

Kijewski - reklama iplus- 1d

Jestem zapisany do agencji Atv już jakiś czas i współprace oceniam bardzo dobrze. Często mam propozycje udziału w castingach, występowałem w programie tv, teledysku, a ostatnio wygrałem casting do reklamy iplusa. Jeżeli mowa o agencji ATV to cenie w tej współpracy ze zawsze dostaje rzetelne informacje i wiem czego mam się spodziewać w danym zleceniu. A sam plan reklamy to same plusy... możliwość spędzenia dwóch dni na pomorzu była świetną okazją odpoczynku, pyszny catering i nawet małe zamieszanie na planie rekompensowała atmosfera ekipy. Dodając dość spory zastrzyk gotówki i możliwość poznania nowych osób nic innego nie pozostaje mi jak polecenie każdemu agencji i korzystanie z każdej, nawet castingowej propozycji! pozdrawiam i licze na dalsza udaną współprace na planach. Darek

Manager Pasja Club , www.pasjaclub.pl

ATV W W.I.T.C.H.

Shirley Temple jako czterolatka rozpoczęła karierę filmową. Marzenia o byciu gwiazdą rodzą się już w dzieciństwie. Hollywood – amerykańska Fabryka Snów znajduje się za "wielką wodą", w Stanach Zjednoczonych. W Polsce istnieje Centrum Filmowe ATV Film®, które pomaga zamieniać sny w rzeczywistość. Wychodząc naprzeciw pragnieniom nastolatek, nawiązaliśmy kontakt z dwutygodnikiem W.I.T.C.H. Specjalnie dla czytelniczek publikujemy na jego stronach informacje o możliwościach, jakie daje im współpraca z naszym Centrum Filmowym. Z naszej propozycji skorzystały między innym Natalia Wal i Ada Pietrzak, które wzięły udział w sesji zdjęciowej. Można je oglądać na łamach W.I.T.C.H. nr 4/2008. Są bohaterkami artykułu "Inny też człowiek".

Mama Natana -178jzz

Wraz z synem Natanem przyjechaliśmy po odbiór nagrody do Centrum Filmowego ATV, gdzie przeprowadzono uroczyste wręczenie prezentu wraz z dyplomem - wygrana konkursu TWARZ GALERII MIESIĄCA KWIETNIA. Wszystko odbyło się w pełnym profesjonaliźmie. Zostaliśmy otoczeni miłą rodzinną atmosferą. Studio ATV godne polecenia, pozdrawiam, mama Natana.

Ewelina

Witam, Nazywam się Ewelina, moj kod klienta to 1 aat. Wczoraj wróciłam z Gdańska, byłam na nagraniu programu "Mam Talent" jako statystka, niesamowita atmosfera, polegająca na wzajemnej współpracy, było zabawnie, ale także niezwykle ciekawie. Miałam okazję zobaczyć jak wygląda praca osób, które swoją satysfakcją z tego, co robią i odpowiednim podejściem potrafią interesująco poprowadzić program. Jestem zadowolona, że mogłam przebywać z takimi osobami i świetnie spędzić czas. Wrażenia jak najbardziej pozytywne.

Magdalena - 162jao

Dzień Dobry Nazywam się Magdalena. W sobotę miałam przyjechać do pracy na statystowanie to programu Mam talent w Gdańsku. Niestety w domu mam ważne rodzinne sprawy. Bliska mi osoba znalazła się w poważnym stanie w szpitalu i niestety nie bedę mogła byc w ten weekend. Ale z niecierpliwością czekam na kolejne propozycje. Los sprawił niestety, że nie mogę. Ale bardzo chciałabym mieć jeszcze okazje w doświadczyć czegoś nowego. Na pewno jest to niesamowita przygoda, warta aby ją przeżyć. Pozdrawiam

Wywiad w Radio Parada w Łodzi

Na początku kwietnia mieliśmy przyjemność udzielić wywiadu w Radio Parada w Łodzi. Wystąpiliśmy jako Gość Dnia, w składzie Artur Jerzy Dworczyk- właściciel Centrum Filmowego ATV Film®, Sonia Żakowiecka- właścicielka Holly Model Look® Centrum Filmowe, Dorota Szafrańska- PR Manager Centrum Filmowego ATV Film®. Rozmawialiśmy o działalności firmy, wykonywanych zleceniach, tajnikach pracy w branży medialno-castingowej, profesjonalnych sesjach zdjęciowych i ofercie dla klientów. Poruszyliśmy również temat organizowanego przez nas castingu do wyborów Miss Foto Models Poland 2009, który odbył się 24 kwietnia 2009 oraz zbliżającego się pokazu mody w Klubie Łódź Kaliska- przygotowywanego w ramach Łódź Fashion Week jako impreza towarzysząca. Jako że współpracujemy ze stacją Radia Parada (między innymi przy konkursie Dziewczyna Miesiąca Radia Parada), z czego jesteśmy dumni, będziemy pojawiać się na antenie i informować o kolejnych spektakularnych wydarzeniach związanych z naszą firmą. Ekipie Radia dziękujemy za ciepłe przyjęcie, profesjonalizm i wspaniałą atmosferę w trakcie nagrania.

X Festiwal Talentów Aktorskich Feta 2009

Pierwszego maja 2009 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu została otwarta wystawa Europa to nasza historia stworzona przez Muzeum Europy w Brukseli ukazująca proces jednoczenia się Europy od 1945 do 2007 roku. Wrocław jest dotychczas jedynym, poza Brukselą, miastem, w którym wystawa jest pokazywana. Wystawa ma charakter spektaklu, na którego kształt bezpośrednio mają wpływ zwiedzający, uczestniczący w symulacjach komputerowych, prezentacjach multimedialnych, projekcjach filmowych. W skład ekspozycji wchodzi ponad tysiąc oryginalnych eksponatów i obiektów pochodzących z blisko osiemdziesięciu muzeów Europy i USA. W tym wielkim przedsięwzięciu mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w otwarciu, a uroku dodawały hostessy z ATV Film Wrocław co uwidocznione jest w miłych podziękowaniach od organizatorów.

Kinga - 6aan

W kwietniu brałam udział w otwarciu nowej siedziby banku BGŻ w Łasku i promocji banku w Łodzi- jako hostessa. Zlecenie było satysfakcjonujące, ale oczywiście lepiej było w Łodzi, ponieważ więcej osób brało od nas ulotki i kwiatki, które rozdawaliśmy. W Łasku to po krótkim czasie całe miasto chodziło już z kwiatkami i nie było komu już dawać :) Generalnie bardzo pozytywne zlecenie ;]

Michał - 123ww

Witam serdecznie! W dniu 27 kwietnia brałem udział w castingu do reklamy. O castingu dowiedziałem się ze strony galerii i po wysłaniu e-maila z zapytaniem dostałem szybką odpowiedz, ze mogę jechać:) Na castingu oczywiście masa miłych i ciekawych ludzi oraz super atmosfera:) Wiadomości o castingach dostaje regularnie drogą e-mailową bądź telefoniczną za co serdecznie dziękuje miłym panią z ATV:) i gorąco je pozdrawiam Michał

Monika - 11jal

Witam, W agencji jestem od 05.07.2008r. od tamtego czasu byłam już chyba ok.25-30 razy w firmie ATV- myślę że to dużo. Najczęściej o castingach informowana jestem przez pracowników agencji, albo sama znajduję je na stronie i e-mailem pytam czy ja bym mogła jechać po ok. 2 godzinach dostaje informacje zwrotną - pewnie jak każdy klient agencji. Na castingach najczęściej trzeba poczekać na swoją kolej - ale w tym czasie można poznać ciekawych ludzi z naszej ale i z innych agencji, a po wyczytaniu w studio też miła atmosfera - z kamerą już się trochę oswoiłam a ludzie prowadzący są naprawdę mili. To dla mnie miła przygoda. W planach mam spróbować szczęścia mojej Córci -może ona ma większy talent -więc myślę że wyślę jej zdjęcia niebawem i jak się zakwalifikuje to też z nią będę jeździła :) Pozdrawiam wszystkich pracowników Agencji i klientów do zobaczenia Monika

Monika - 662paj

W dniu 24.04.09 zostałam zaproszona do Centrum Firmowego ATV w Łodzi na wręczenie dyplomu i nagrody. Mnie i całą moją rodzinę powitano bardzo gorąco. Dzień ten będę pamiętała bardzo długo. Był to jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu. Wręczenie nagród i dyplomu było bardzo uroczyste. Była wspaniała atmosfera. Z nagrody, którą dostałam jestem bardzo zadowolona. Gorąco pozdrawiam ekipę Centrum Filmowego z Łodzi. Mam jeszcze nadzieję, że spotkam się z tak wspaniałym gronem osób, którzy tam pracują. Dziękuję!

Marzena - 2195pai

W dn. 24 kwietnia 2009 brałam udział w castingu Foto Models Poland 2009 organizowanym min. przez Atv Film. Odbył się on w hotelu Savoy, w Łodzi. Bardzo ciepło wspominam to kolejne doświadczenie, nie tylko dlatego iż otrzymałam zaproszenie na ćwierćfinał, z czego jestem bardzo dumna, ale również dlatego, że panowała tam bardzo przyjazna atmosfera. Fotograf starał sie wykonywać jak najlepsze zdjęcia, zachęcał do uśmiechu i dawał każdej z uczestniczek cenne wskazówki. Panie przyjmujące zgłoszenia były bardzo sympatyczne. Nad całością czuwał właściciel firmy, Pan Artur. W tym miejscu chciałabym podziękować Jury za ich cierpliwość i wyrozumiałość, a przede wszystkim Atv Film za umożliwienie mi obecności na tak prestiżowym castingu. Z poważaniem, Marzena 2195 pai)

Mama Aleksandry - 482sak

03.04.2009r moja córka brała udział w spocie reklamowym " Wolontariat 50 plus" dla TV Toya. Cała sesja reklamowa przemijała w sympatycznej atmosferze, było uroczo i pouczająco. Córka zobaczyła jak odbywa się nagrywanie reklam, poznała ciekawych ludzi i nawiązała nowe znajomości. Chętnie zagrała by jeszcze raz. Serdecznie dziękujemy ATV Film za możliwość przeżycia wspaniałej przygody. Mama Aleksandry

Emilia - 90jaj

Nazywam się Emilia ,mieszkam w Brzeźnie.W dniu 25.03.09 brałam udział w zdjęciach do reklamy Biura Doradztwa Finansowego.Zdjęcia odbywały się w Poznaniu.Sesja przebiegała w bardzo miłej atmosferze.Trwała ponad godzinkę.Moją rolą było wczucie się w rolę matki, co nie przyniosło mi większej trudności,ze względu na fakt,że sama jestem mamą dwulatki.

Waldemar - 211iac

Witam serdecznie!!! Pragnę podziękować, za sprawnie przeprowadzoną sesję zdjęciową dla Doradztwa Finansowego "Efekt". Sesja była przeprowadzona profesjonalnie, i w optymalnie krótkim czasie. Osoby prowadzące, były rzetelnie przygotowane do tematu, zdecydowane oraz pomysłowe. Dzięki nim praca przebiegała dynamicznie, i w miłej atmosferze. Z przyjemnością przyjmę zaproszenie na podobne sesje, czekam na oferty. Pozdrawiam Waldemar

Mama Nikoli - 571pan

Przyjechaliśmy na rozdanie nagród z tygodniowym opóźnieniem. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni sympatyczną atmosferą. Nikola ucieszyła się z otrzymanych prezentów . Oglądała je wszystkie z wielką radością i zainteresowaniem. Otrzymany dyplom będzie wspaniałą pamiątką i ozdobi ścianę w głównym pokoju naszego domu. Mamy się czym pochwalić. Dziękujemy.

Neostrada TP - Reklama Wenecja

Mama Oliwiera - 28aaa

Synek wygrał konkurs sms-owy na twarz miesiąca lutego2009 . Po przyjeździe do ATV Film w Łodzi po odbiór dyplomu i nagrody z której mały był bardzo zadowolony zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci. Rewelacyjna atmosfera. Był na miejscu fotograf i pobyt w studio został uwieczniony pamiątkowymi zdjęciami. Zachęcam wszystkich do głosowania na swoje dzieci, ja również to zrobię w przyszłym miesiącu jeszcze raz. Wrażenia nie do opisania, na pewno długo pozostaną w naszej pamięci. Pozdrawiam.

Mama Julki - 405paf

Właśnie wróciłyśmy z Wenecji(!!!)gdzie odbyły się nagrania kolejnego odcinka reklamy neostrady TP z udziałem mojej siedmioletniej córki - Julii. Było fantastycznie! Julka, mimo wielu godzin spędzonych na planie, była zachwycona: nigdy wcześniej nie była w Wenecji,to był również jej pierwszy lot samolotem, pierwszy rejs gondolą i "taxi wodną". Takiej przygody nie da się opisać w paru zdaniach to trzeba przeżyć! Pozdrowienia i podziękowania dla ATV FILM.

Aneta- Karta kariery

Praca na planie była samą przyjemnością. Zarówno aktorzy jak ekipa na planie stworzyła klimat przyjazny i praca zamieniła się w ogromną przyjemność. Rodzina Haribo zgrała się niesamowicie, wiec opowiadanie dla nich kawałów było fantastyczną zabawą bo wszyscy podłapali klimat. Mimo dużej rozbieżności wiekowej wszyscy szybko złapali bliski kontakt i nic dodać nic ując tylko rewelacyjna atmosfera, przyjazne podejście reżysera oraz całej ekipy sprawiło, że nikomu nie chciało się opuszczać planu.

Anna ,Koordynacja Pracy Artystycznej Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi

W dniu Międzynarodowego Dnia Teatru pragnę złożyć Państwu życzenia spełnienia zawodowego, kochających i wiernych widzów w teatrze oraz radości płynącej z dokonywanych wyborów artystycznych. Pozdrawiam Anna Wróblewska Chochulska

Grażyna - 122gh

W dn. 4 lutego 2009 r. w Łodzi odbyły się zdjęcia do etiudy operatorskiej pt." Ciężka Praca" w reżyserii Marka Kozakiewicza, studenta PWSFTViT. Główną rolę zagrała Pani Grażyna, uczestniczka naszej Galerii Twarzy. " Atmosfera była niesamowita, wszyscy bardzo się tam mną opiekowali, dbali, żebym nie zmarzła. Najbardziej nie mogę doczekać się efektu końcowego, mam nadzieję, że Pan Marek będzie zadowolony. Jestem pod ogromnym wrażeniem zachowania tych młodych ludzi, którzy z taką pasją potrafią pracować i spełniać swoje marzenia, cieszę się, że mogłam choć przez jeden dzień zobaczyć jak wygląda plan filmowy od tzw. kuchni. Dziękuję i pozdrawiam, Grażyna W."

Marek Kozakiewicz (reżyser i operator etiudy " Ciężka Praca")

'Dziękuję agencji ATV, a w szczególności przemiłej i pomocnej Pani Kamili za pomoc w znalezieniu (na prawie ostatnią chwilę) głównej aktorki do mojej pierwszorocznej etiudy operatorskiej. Pani Grażyna wypadła zupełnie świetnie i nie złościła się za bardzo kiedy zdjęcia się przedłużały - za co bardzo dziękuje!

Daniel Wawrzyniak, reż., student PWSFTViT

Serdecznie dziękuję ATV Film za ogromną pomoc przy poszukiwaniu aktorki do mojej etiudy. Pomimo ogromnej presji czasu udało się znaleźć idealną osobę. Wasz profesjonalizm stoi na najwyższym poziomie i z czystym sercem polecam każdemu Wasze usługi.

Tata Ani - 3156pam

Ania zajęła 1 miejsce w konkursie twarz miesiąca w grudniu, w styczniu przyjechaliśmy po odbiór nagrody. Choć zajęcie 1 miejsca w konkursie nie było łatwe, ponieważ jest bardzo duża konkurencja to cieszymy się iż to my zostaliśmy zaproszeniu na wręczenie nagród do studia Centrum Filmowego. Zadowolenie Ani z nagród które otrzymała wynagrodziło nam wszelkie trudy związane z walką wśród dzieci z danej kategorii wiekowej. Pozdrawiam - Tata Ani

164 iac Justyna II Vice Miss Queen of Poland -ATV Film Oddział Wrocław

Wyjazd do Izraela to jedna z największych przygód w moim życiu. Podczas pobytu w Eliacie poznałam wspaniałych ludzi, przeżyłam niezapomniane chwile. Dzięki tej przygodzie utwierdziłam się w przekonaniu, że to właśnie spełnienie marzeń sprawa, iż życie jest tak fascynujące. Moje uczucie mogę wyrazić poprzez następujące słowa: „I kiedy się czegoś gorąco pragnie to cały wszechświat potajemnie sprzyja temu pragnieniu. Pragnę podziękować Centrum Filmowemu ATV Film & HollyModelLook

144iac Kinga - finalistka Queen of Poland 2008

Pobyt w Izraelu I udział w tym konkursie uważam za swoja największą życiową przygodę. Wycieczka nad morze Martwe, nurkowanie na rafach kolarowych, zwiedzanie Jerozolimy to jedne z atrakcji które czekały na nas w Izraelu. Cały pobyt wspominam do dzisiaj i będę go wspominać jeszcze wiele lat;) W tym miejscu dziękuję Centrum Filmowemu ATV Film za zaproszenie na casting oraz za wszelkie wsparcie podczas całego pobytu w Izraelu a także organizatorom konkursu.

53iac Adriana - finalistka Queen of Poland2008

Wycieczka do Izraela to wspaniała przygoda, która przeżyłam dzięki Centrum filmowemu ATV Wrocław. Podczas pobytu miałam możliwość spotkania wielu wspaniałych ludzi, nawiązania współpracy z profesjonalnymi fotografami. Konkurs był powiązany ze zwiedzaniem wielu ciekawych miejsc m.in. Jerozolimy. Dzięki tej przygodzie spełniło się jedno z moich największych marzeń, a przede wszystkim co najważniejsze jeszcze bardziej uwierzyłam w siebie. Za to wszystko dziękuje przede wszystkim pani Iwonce Zdanowicz ( Centrum Filmowe ATV Film oddział we Wrocławiu) , która po części przyczyniła się do mojego sukcesu.

Anna - Radom

Wyjazd do Izraela wspominam bardzo miło, to było kolejne doświadczenie i bardzo się cieszę, że mogłam się tam znaleźć. Oczarował mnie tamtejszy klimat. Barwne stragany z ubraniami i żywnością bardzo odbiegają od naszych. Jest ciepło i bardzo kolorowo. Moją uwagę przykuły stragany i stoiska z kosmetykami z Morza Martwego. Bardzo się cieszę, że udało mi się zobaczyć Jerozolimę, historyczne miejsce, o którym do tej pory tylko słyszałam. Ściana płaczu zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Organizatorzy konkursu zadbali też o atrakcje, takie jak nurkowanie w Morzu Czerwonym z widokiem na rafy koralowe, zwiedzanie obserwatorium morskiego, wycieczka nad Morze Martwe-to nie zapomniane przeżycia. Podczas konkursu nawiązałam nowe przyjaźnie, z czego się niezmiernie cieszę. Wyjazd do Izraela traktowałam jako przygodę, a los zgotował mi bardzo miłą niespodziankę. Dziękuję za piękne chwile spędzone w gronie uczestniczek Centrum Filmowego & Holly Model Look.

Queen of Poland 2008

Amelia

Witam! Ja swoją "przygodę" z ATV FILM rozpoczęłam na początku Stycznia tego roku :) Późnym wieczorem wysłałam formularz zgłoszeniowy do GALERII TWARZY. Otrzymałam propozycję podpisania umowy! Następnie napisał do mnie Pan Artur.D.(właściciel Holly*Model* Look) I poprosił o przesłanie kilku fotek... -Zrobiłam to bez wahania :) Następnie dostałam propozycję wyjazdu na imprezę połączoną z pokazem mody. Jednak "uległam" głupim plotkom które rozsiewali różni ludzie , na temat , iż ATV FILM to oszuści...:( Napisałam więc, do Pana Artura i zapytałam... I teraz myślę,że to był wielki błąd! Nie chciałam nikogo urazić ale zapytać czy jest szansa na współpracę mimo mojego email'u którego nie powinnam pisać ! Teraz na każdym forum o ATV FILM wystawiam jak najbardziej pozytywną opinię i piszę, same pozytywy bo to z mojej głupoty napisałam tamten email. Pozdrawiam Serdecznie Amelia (13 lat)

Justyna - 78b

W dniu 21-22 listopada 2008r miałam okazję wziąść udział w reklamie Banku pocztowego. Zdjęcia odbyły się w Opus Filmie oraz w kompleksie wypoczynkowym stacja Nowa Gdynia. Na planie panowała przyjazna atmosfera, profesjonalna ekipa zdjęciowa wspierała nas i pomagała wytrwać w chwilach gdzie trzeba było popisać umiejętnościami. Spotakałam bardzo miłych ludzi, z którymi stworzyliśmy zgraną paczkę. To doświadczenie na pewno zapadnie mi na długo w mojej pamięci. pozdrawiam, Justyna

Piotr - 145JD

Witam, Chciałbym podziękować ATV Film za dotychczasową współpracę. Syn Piotrek obecnie prawie 6-letni chłopak swą przygodę z ATV rozpoczął całkiem przypadkowo latem 2007 roku. Będąc na wakacjach wzięliśmy udział w castingu do Galerii Twarzy. Podpisaliśmy wtedy również umowę o współpracy. Upłynął ponad rok czasu od tego momentu i dostaliśmy zaproszenie do wzięcia udziału w castingu. Niestety nie mogliśmy wtedy wziąść w nim udziału. Po dwóch tygodniach kolejne zaproszenie na casting do reklamy Danonków. Pojechaliśmy z czystej ciekawości zobaczyć jak wygląda taki casting bo jeszcze nigdy nie byliśmy. Piotrek wziął w nim udział i ku naszemu zdziwieniu został wybrany do udziału w realizacji reklamy. Zdjęcia do reklamy odbywały się w przedszkolu i trwały ponad osiem godzin co dla małych aktorów a było ich kilkunastu było wielkim wyzwaniem. Dla dzieciaczków jak i ich opiekunów był przygotowany catering a w przerwach maluchy miały opiekę w postaci wynajętej opiekunki, która czasami z relacji mojej żony niestety nie dawała sobie rady z rozbawioną grupą kilkunastu przedszkolaków. Cała atmosfera panująca wsród ekipy była świetna a zdjęcia przebiegały sprawnie. Wszelkie koszty które ponieśliśmy w związku w zdjęciami pokryła firma produkcyjna łącznie z kosztami noclegu. Dla Piotrka była to niezwykła przygoda a my rodzice cieszymy się teraz widząc naszą pociechę w emitowanych reklamach. Polecam wszystkim zainteresowanym współpracę z ATV. Gorące pozdrowienia dla całego zespołu ATV.

Justyna - 402di

Dnia 29 listopada 2008 rozpoczęło sie wielkie filmowe święto - Camerimage. Miłośnicy kina i już po raz XVI mieli okazje znaleźć się w gronie Największych i Najlepszych twórców filmowych.Miałam to szczęście uczestniczyć w tym wydarzeniu. Na festiwalu pracowałam jako hostessa,a moim zadaniem było odprowadzenie VipGości do VipRoom'u. Podczas pracy miałam okazje poznać kulisy organizacji tego wielkiego wydarzenia. Miałam również okazje,znaleźć się wśród znanych osobistości ze świata filmowego i nie tylko. W dniu zakończenia festiwalu - 6 grudnia, miałam okazję uczestniczyć w ceremonii zamknięcia i byłam obecna przy rozstrzyganiu konkursów w najważniejszych filmowych kategoriach. Uczestnictwo w Camerimage było niezapomnianym doświadczeniem i chciałabym pomóc w jego organizacji w przyszłym roku.

Agnieszka

21.11.2008 brałam udział w Castingu organizowanym przez "ATV Film", do Plus Camerimage 2008. Miałam duże szczęście gdyż sposród ok 30 kandydatek wybrano tylko 8, a ja znalazłam się wśród nich. Na festiwalu który rozpoczął się 28.11.2008 pracowałyśmy jako hostessy, witając najważniejsze osobistości wielkiego ekranu. Również na zamknięciu festiwalu 06.12.2008 będziemy reprezentować agencję "ATV Film". Udział w takim fantastycznej imprezie był dla mnie ogromnym przeżyciem, a zarazem ciekawym doświadczeniem. Muszę również wspomnieć że 23.11.2008 wraz z koleżanką z agencji miałam przyjemność wręczyć kwiaty rewelacyjnemu producentowi Olivierowi Stone. Cieszę się że agencja "ATV Film" dała mi możliwość uczestniczenia w Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Plus Camerimage. Mam nadzieję że moja współpraca z "ATV Film" będzie kwitła, agencja pozwoli mi się rozwijać i promować siebie na tego typu uroczystościach i nie tylko.

Klaudia - 221ab

Nazywam się Klaudia (221ab), mam 14 lat. Od niedawna współpracuję z Państwa Agencją: ATV Film w Łodzi a już udało mi się statystować w filmie w reżyserii Pana Mariusza Grzegorzka: "Jestem twój". 12 września miałam okazję, pierwszą w życiu zobaczyć jak wygląda praca na planie. Wszyscy byli dla mnie uprzejmi i wyrozumiali. Bardzo mi pomagał aktor Pan Mariusz Ostrowski, którego podziwiam za wspaniałą grę aktorską. Był bardzo dobrze ucharakteryzowany. Słuchałam poleceń reżysera z uwagą. Uważam, że dobrze mnie wybrali do tej "roli", ponieważ w życiu prywatnym zachowałabym się dokładnie tak samo, gdyby ktoś mnie nieproszony zaczepił. Nie zdawałam sobie sprawy z tego jak dużo osób musi być zaangażowanych w pracę na planie filmowym. Wszyscy dbali o mnie i zapamiętam ten dzień jako jeden z milszych. Składam wyrazy szacunku i podziękowania dla całej ekipy, z którą udało mi się choć przez chwilę pracować. Mam nadzieję, że kiedyś ponownie uda mi się wystąpić w tym gronie. Nie żałuję, że współpracuję z ATV Film w Łodzi, ponieważ nie miałabym okazji przeżyć tej niezapomnianej przygody. Klaudia

Milena

W dniu 25.10.2008r uczestniczyłam na rozdaniu nagród konkursu Twarz Galerii Miesiąca. Atmosfera podczas spotkania z pracownikami Centrum Filmowego była bardzo sympatyczna a całokształt spotkania został uwieczniony zdjęciami, które również otrzymaliśmy na pamiątkę. Nagrody były bardzo trafione. Jednym słowem warto brać udział w takich konkursach nie tylko dla tego , że są ciekawe nagrody, ale przede wszystkim dlatego, że wspomnienia są bezcenne.

Daria

W dniu 25.10.2008 byłam wraz z rodziną na wręczeniu nagrody za wygraną w konkursie TWARZ GALERI. Prezenty rewelacyjne, jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Daria - 7 lat.

MŁODZI W ŁODZI

Wyższe uczelnie wraz z firmą doradczą McKinsey&Company w 2005 roku rozpoczęły realizacje programu Młodzi w Łodzi. Celem jest utworzenie do 2015 roku ok. 40 tysięcy nowych miejsc pracy. Urząd chce, by młodzi i ambitni ludzie, inaczej spojrzeli na nasze miasto i zaczęli wiązać z nim swoją przyszłość. Jaki jest udział Centrum Filmowego ATV Film Uczestnicy Galerii Twarzy zostali wybrani do sesji zdjęciowych dzięki czemu możemy oglądać billboardy i reklamy na których widnieją ich twarze. Serdeczne podziękowania składamy panu Piotrowi Redlisz-Redlickiemu, który godnie reprezentował naszą firmę. Gratulujemy sukcesu!

Sara i Paula

Dzień Dobry..tu Sara i Paula z Rybnika....Cóż możemy powiedzieć o promocji red bulla...jest to produkt ekskluzywny..nie tani..pomimo promocyjnie niższej ceny ..ma on swoich nabywców ,ludzie kupowali ci którzy pili go już wcześniej..zainteresowanie było i kupiło również trochę ludzi takich którzy nawet nie wiedzieli co to za produkt /czyli ufając, zawierzając temu co mówiłyśmy/..W naszych punktach wszystko było okej ..towaru nie zabrakło, książeczek dot. MŚ i Europy również. Personel sklepów przyjął nas serdecznie i wszystko przebiegało w porządku. Z POWAŻANIEM ..SARA I PAULA Z RYBNIKA Przepraszamy wszystkich uczestników pracujących przy akcji promocyjnej Red Bull .która była organizowana na terenie sieci sklepów* STOKROTKA* w całej Polsce, za utrudnienia z terminową wypłatą pieniędzy. Jednocześnie Centrum filmowe ATV Film oświadcza że w/w problemy spowodowane były nie profesjonalnym zaangażowaniem kontrahenta z którym nasza Firma współpracowała przy tym projekcie. Z Poważaniem Centrum Filmowe ATV Film.

Maciej - Kaj264

29.09.2008r statystowałem w teledysku zespołu ALCHEMIST PROJECT. zabawa była przednia, spędziliśmy sporo czasu na parkiecie wyginając się w rytmie muzy, bylo przy tym sporo śmiechu. polecam współpracę z atv i czekam na kolejne propozycje:) gorąco pozdrawiam:)

Grażyna - 60w

W dniu 28.09.2008brałam udział w zdjęciach do filmu : Jestem Twój" w reżyserii Mariusza Grzegorzka. Było bardzo fajnie. Atmosfera na planie była bardzo rodzinna. Reżyser wydawał polecenia zwięźle i jasno . Czułam się zaopiekowana przez kierownika produkcji. Była to dla mnie niezwykła przygoda, a także doświadczenie. Grażyna

Małgorzata , mama Pawła - 138jag

Witam serdecznie. W dniach 18-19 września oboje z mężem byliśmy na planie reklamy Winiary - sosy pieczeniowe, do której został wybrany nasz synek, Pawełek. Warunki, w jakich odbywało się nagranie, a także atmosfera panująca wsród całej ekipy, były świetne. Pawełek czuł się tam jak ryba w wodzie. Nie czuło się żadnej presji ani stresu, zdjęcia przebiegły sprawnie i bezawaryjnie. W każdej chwili można było skorzystać z cateringu, gdyż od rana do wieczora stał barobus z bardzo urozmaiconym i naprawdę świetnym jedzeniem. Jako że nie mieszkamy w Warszawie, zostaliśmy zakwaterowani w hotelu w centrum miasta, w bardzo dobrych warunkach. Oczywiście wszelkie koszty pokryła firma reklamowa. Była to niezwykła przygoda. Teraz tylko czekamy z niecierpliwością na emisję reklamy w tv - chyba w listopadzie, a wtedy obejrzymy efekty dwóch dni pracy wielkiej ekipy, w której był też nasz synek. Z pozdrowieniami. Małgorzata

Mama Michała- 29iac

Witam Wszystkich serdecznie, piszę w imieniu mojego syna, Michała, oraz swoim, ponieważ miałam okazję poznać panie z ATV, a szczególnie panią Elę, podczas zawierania umowy o współpracy i muszę przyznać, że stworzyły tam one bardzo sympatyczna i swojską atmosferę, tak że po chwili można się poczuć tak, że chętnie się tam przebywa i pewnie wraca, prawie jak do klubu, chociaż nie doświadczyłam tego jeszcze osobiście, ale coś w tym może być. No i okazuje się, że dodatkowo można przeżyć fajną przygodę z mniejszym lub większym "szoł biznesem". Michał, czyli mój syn, był bardzo zadowolony z możliwości uczestniczenia w nagraniu do teledysku Jamala, chociaż było to niewielkie statystowanie, ale mógł za to przyjrzeć się z bliska pracy ekipy realizującej, co dla człowieka, który jest maniakiem filmu było nie byle gratką. No ale wiadomo, nie każdy może mieć okazję do chociażby najmniejszego zbliżenia się do tego rodzaju przedsięwzięć i w tym przypadku ATV przyszła z pomocą. Bardzo podoba mi się zaangażowanie z jakim pani Ela traktuje klientów i jak stara się dla każdego coś wynaleźć. Polecam współprace z ATV i cała ta moja pisanina nie jest w żadnym wypadku pochwałą sponsorowaną. Pozdrawiam Beata

Mama Dawida

Podczas odbioru nagród było super. Prześwietna zabawa dla syna i dla nas również. Szkoda tylko że byliśmy sami na rozdaniu, bo inne dzieci nie przyjechały i niech ŻAŁUJĄ!!! Było super - polecamy tą życiową przygodę wszystkim laureatom - nawet tym z Sopotu, czy Międzyzdroi.

Jagoda - 105 iac

Witam. Wrażenia jak najbardziej pozytyne... Miłe nowe doświadczenie, ale oczywiście jak najbardziej na plus. Jeśli chodzi o opieke Panie Eli to,dobrze się bawiłyśmy, a i raźniej tak z drugą osobą przy boku będąc pierwszy raz przed kamerą i do tego z takim szałowym make upem ;).Szczerze to bardzo miło spędziłam dzień,w bardzo sympatycznym towarzystwie i nie mogę się doczekać kolejnego razu ;p Jagoda Pozdrawiam

Wojtek - 65iac

W dniu 23 września br byłem na sesji zdjęciowej teledysku Jamala. To była świetna zabawa. Coś zupełnie nowego. Pani Ela "prowadziła mnie za rękę" po tym "placu zabaw" i wszystko to zaczęło być wciągające i fascynujące. Szkoda że czas nie pozwalał mi na całodniową zabawę bo zostałbym do wieczora aż wszystko się skończy. ATVFILM potrafi wywołać emocje ...... Pozdrawiam Panią Iwonkę, Elę i Olę z ATVFILM. No i resztę załogi. Pamiętajcie o mnie. Wojtek .

Mama Julki - 405paf

Właśnie wróciłyśmy z Wenecji(!!!)gdzie odbyły się nagrania kolejnego odcinka reklamy neostrady TP z udziałem mojej siedmioletniej córki - Julii. Było fantastycznie! Julka, mimo wielu godzin spędzonych na planie, była zachwycona: nigdy wcześniej nie była w Wenecji,to był również jej pierwszy lot samolotem, pierwszy rejs gondolą i "taxi wodną". Takiej przygody nie da się opisać w paru zdaniach to trzeba przeżyć! Pozdrowienia i podziękowania dla ATV FILM.

Ewelina - 138mc

witam:) Ostatnio zostałam zaproszona do wzięcia udziału w nagraniu gry komputerowej.....muszę przyznać ze było to miłe i ciekawe doświadczenie. Wszyscy z ekipy byli bardzo mili i pomagali w każdej sytuacji. Jestem bardzo zadowolona i mam nadzieje ze to nie ostatnia taka przygoda w moim życiu i że będą jeszcze inne dużo bardziej ciekawsze i większe przedsięwzięcia:))) serdecznie wszystkich pozdrawiam i do miłego zobaczenia:))

Krystian

09.09.08 brałem udział w zdjęciach do reklamy gry komputerowej na ul. Krakowskiej :) Jeszcze nigdy nie spotkałem tak milej i sprawnej ekipy filmowej :) (wiem co mówię, bo byłem na nie jednym planie filmowym i jako statysta i jako dyżurny planu :P) Reasumując świetna organizacja i znakomity catering. Miło spędzony dzień, za który jeszcze placą ;) POLECAM ! Serdecznie pozdrawiam Panie ze studia ATV FILM !!! Krystian

Mateusz - 280kac

Witam :) W zeszłym tyogodniu dostałem zaproszenie do wzięcia udziału w nagraniu gry komputerowej, w której postaciami byliśmy my sami :) Muszę przyznać, że było to naprawdę niespotykane przeżycie, chociażby dlatego, że pierwszy raz występowałem przed kamera :) plan filmowy, reżyser, cala ekipa filmowa... wszystko to widzialem w telewizji, w programach a w tamten dzień miałem przyjemność przeżyć to sam na własnej skórze jak to jest :) Muszę przyznać, ze zjadł mnie w pewien sposób stres ale było naprawde bardzo miło i sympatycznie. Ekipa filmowa była naprawdę bardzo miła i sympatyczna. Jestem naprawde zadowolony i ciesze sie z tego, ze mialem przyjemnosc uczestniczyc w tego typu przedsiewzieciu i mam nadzieje, ze to nie ostatni taki wystep, ze beda jeszcze inne rowniez ekscytujace przedsiewziecia :) Pozdrawiam bardzo serdecznie i do milego zobaczenia :)

Chantall

Żabcia 331 piszesz,że nie ma Cię nawet na stronie...to nie możliwe.... może ktoś inny podszył się pod tę firmę cio???Każdy kto podpisze umowę jest na stronie ...może nie pamiętasz swojego nr klienta cio? możesz wierzyć lub nie, ale nie wierzę w takie złe osądy..Oddział we Wrocławiu funkcjonuje co prawda od niedawna ale naprawdę są tam wspaniali ludzie, szukają zleceń i nie myślą o oszustwach a o tym jak dać pracę swoim klientom...każda agencja ma swoje lepsze i gorsze strony...nie zawsze są zlecenia dla wszystkich, aktorzy tez w agencjach czasami czekają latami na role życia.. więc bez przesady,,takie agencje nie zatrudniają na umowę o pracę a szukają zleceń..a nie zawsze od nich zależy kogo szukają do reklam czy tez innych produkcji..pozdrawiam...

VITO

Znam dość dokładnie sprawę pewnej dziewczyny, której zdjęcia były na stronie ATV Film. Owa dziewczyna udała się do prawnika, który po jednej rozmowie telefonicznej z właścicielem ATV Film, P. Arturem uzgodnił zdjęcie fotografii ze strony i (ale tego nie jestem pewien) także rozwiązanie umowy. Świadkiem rozmowy nie byłem, ale - jak mi relacjonowano (a są to relacje z trzeciej ręki) - rozmowa była kulturalna, rzeczowa i konstruktywna. Zupełnie inaczej było z pracownikami agencji, którzy na e-maila z zadaniem usunięcia zdjęć, napisali (to już są wieści z pierwszej ręki, bo widziałem e-maile na własne oczy), że słowo 'żądam' jest bardzo nie na miejscu i należy napisać prośbę. A w podpisie nie było nazwiska pracownika, lecz 'ATV Film. Nasuwa mi się taki wniosek: właściciel pewnie chciałby jak najlepiej, ale ma takich a nie innych pracowników i to oni często budują opinie o firmie...

VITO

Bardzo chcielibyśmy żyć w kraju podatkowym gdzie być może mieszka Pan Vito, niestety realia naszej firmy są spartańskie. Chcielibyśmy wierzyć , że istnieją takie kraje w których wszystko można załatwić przez telefon, a dokumenty nie są obligatoryjne podczas choćby uzyskania kredytu w banku. Otóż - drogi Panie Marketing Manager (czy w oficjalnym piśmie firmy, nie powinno się znaleźć imię i nazwisko?) - nie jest to oczywiste. Korespondencja e-mailowa jest takim samym rodzajem korespondencji, jak list polecony. Numer klienta? A Wy nie macie bazy danych, w której po nazwisku można klienta odszukać? Podanie? Raczy Pan - Panie Marketing Manager - żartować! W całym NORMALNYM, CYWILIZOWANYM świecie nikt już nie stosuje podań, załączników, życiorysów itp. Zbytnie formalizowanie - jak ma to miejsce tutaj - tylko stawia Polskie daleko, daleko w tyle za innymi europejskimi krajami. Owa osoba (czyli Wasza nie doszła modelka) żyje w NORMALNYM kraju, w którym - być może będzie to dla Pana, Panie Marketing Mager, ciekawostka - kredyt w banku można załatwić na telefon. Faktura VAT nie musi zawierać numeru NIP odbiorcy, może być wypisana czerwonym długopisem na kolanie, a na rozliczenie się z fiskusem jest 7 lat. Pół roku wolno LEGALNIE prowadzić firmę bez rejestracji, klient w odpowiedniku Urzędu Skarbowego nie ma na czole wypisane 'złodziej'. Malo tego: tu nawet nie ma rozliczeń podatkowych na koniec roku (mam na myśli osoby fizyczne)! Każdy bowiem - na początku roku wie, ile podatku musi odprowadzić i księgowy odprowadza DOKŁADNIE tyle, ile musi. I państwo nie obraca moim styczniowym podatkiem do maja roku następnego. I dlatego, jako mieszkanka NORMALNEGO kraju postąpiła tak, jak się postępuje, wysyłając do Was e-mail.

Marta - 41iac

Jestem bardzo zadowolona z brania udziału w zdjęciach do reklamy gry komputerowej, ludzie i atmosfera panująca na planie była super , świetnie się bawiłam mam nadzieje że będe miała okazje coś takiego powtórzyć. Pozdrawiam Marta

Tomasz - 135b

W dniu 14 sierpienia 2008 brałem udział w nagraniach do Spotu reklamowego Telewizji Nowej Generacji. Był to mój pierwszy udział w tak wielkiej produkcji. Poznałem ludzi, którzy bardzo dobrze wykonują swoją pracę. Atmosfera była świetna, mimo że nagrania trwały od 15:00 do 7 rano. Nie wiem jak innym ale mi to nie przeszkadzało w żaden sposób, byłem zadowolony i cieszyłem się chwilą - długą chwilą :D. Osoby, które brały udział w produkcji miały zapewnione wyżywienie. Pyszne, ciepłe dania serwowane w super wypasionej AUTOBUSORESTAURACJI rozpieszczały podniebienie. Chciałem podziękować za miłą współpracę: całej Ekipie Produkcyjnej, Pani Iwonie, którą dręczyłem telefonami:), Anni, która uczyła mnie wymowy włoskiej kwestii. Do zobaczenia na kolejnym planie nagraniowym.

Jarosław - 42iac

Dnia 06.08.2008 brałem udział w zdjeciach do programu realizowanego przez ATM Grupa. Oprócz mnie było jeszcze dwóch kolegów statystów. Ze strony aktorskiej udział brali Paweł Zelt i Jarosław Jakimowicz. Atmosfera na planie była cudowna, choć nie pozbawiona nutki nerwowości. W końcu był to debiut. A wszystko zawdzieczam cudownym Paniom z Centrum Filmowego ATV Film oddział we Wrocławiu. Są wspaniałe, znają się narzeczy. Jestem przekonany iż nasza współpraca dopiero sie zaczyna.

Mama Adriana - 146KAC

Witam wszystkich! Jestem mamą Adrianka (lat 7), kod klienta 146KAC. Właściwie do Centrum Filmowego ATV Film trafiliśmy przypadkowo. We Wrocławiu w styczniu tego roku , na osiedlu na którym mieszkamy, w hipermarkecie został zorganizowany casting. Powodem uczestnictwa była przede wszystkim pamiątka w postaci profesjonalnych zdjęć synów. Jak wielkie było nasze zaskoczenie kiedy zadzwoniła do nas Pani Ela z zaproszeniem dla Adrianka na plan nowej produkcji (reality show) pt. "Jola i Jarek" ,którego głównymi bohaterami są :Jolanta Rutowicz (znana z Big Brothera) i Jarosław Jakimowicz. Pani Ela, którą mieliśmy okazję poznać przyjęła nas bardzo ciepło gdyż jest przesympatyczną osobą. A było to dla na szalenie ważne ponieważ towarzyszyły nam wielkie emocje i niewiadoma. Muszę tutaj również zaznaczyć iż jest to osoba nie tylko profesjonalna ale również przepięknie sie prezentująca, co na pewno w tych czasach jest bardzo ważne. Dzień 3.08.2008r był pełen wrażeń nie tylko dla dzieci ale również dla rodziców. Ekipa była przesympatyczna, dzieci czuły się dobrze i swobodnie.Godziny leciały bardzo szybko. Samo przebywanie w budynku ,w którym kręcony był Big Brother (obecnie nowa produkcja"Jola i Jarek") było emocjonujące.Gościem odcinka był również Pan Jan Tomaszewski, od którego dzieci dostały autograf i z którym dzieci mają pamiątkowe zdjęcie. Cieszę się, że udało nam się przeżyć taką przygodę i mam nadzieję, że kiedyś jeszcze będziemy mieli szczęście to powtórzyć. Gorące podziękowania dla ATV Film a szczególnie dla Pani Eli , która się nami tak dobrze zaopiekowała.

Podziękowania z Galii Gwiazd - Międzyzdroje 2008

Jak co roku i tym razem nasza ekipa została uhonorowana licznymi podziękowaniami od gwiazd filmu, telewizji i reklamy. Jesteśmy dumni, że doceniają naszą pracę i zrobimy wszystko, żeby w przyszłym roku również zasługiwać na miano najlepszych.

Izabela - mama bliźniaków 18g i 17 g

Opinia z pobytu na castingu w Warszawie. Był to casting Delma. Był to nasz pierwszy casting i bardzo nam się podobało. Chłopcy mieli świetną przygodę i mają nadzieję że uda im się ją powtórzyć. Generalnie pozostało miłe wrażenie. Pozdrowienia dla ekipy ATV.

Reklama Neostrady - bilbordy, przy udziale naszej fantastycznej małej aktorki

Przygoda mojej córki siedmioletniej Julii - z ATV Film rozpoczęła się w lutym tego roku- w zasadzie całkiem przypadkowo. Minęły zaledwie trzy miesiące a Julka nagrała już swoją pierwszą reklamę telewizyjną! Oczywiście na początku nie obyło się bez stresu (ale tylko z mojej strony!) - jak się później okazało - całkowicie niepotrzebnego. Od pierwszego dnia naszego pobytu w Warszawie, gdzie nagrywana była reklama, Julia wspaniale się bawiła! A ja byłam pod wrażeniem nie tylko świetnej organizacji (w Warszawie miałyśmy zapewniony transport, noclegi w bardzo przytulnym hotelu, super catering podczas nagrań) ale również fantastycznej atmosfery jaka panowała na planie. Tą niecodzienną przygodę mogłyśmy przeżyć dzięki współpracy z agencją ATV Film z Łodzi. Gorące podziękowania za profesjonalizm i zaangażowanie dla bardzo miłej, sympatycznej, opiekuńczej Pani Izy- kierownika działu marketingu.

Małgorzata - mama Pawła - 138jag

Spotkanie na dzisiejszym wręczeniu nagród z miesiąca czerwca przebiegało w bardzo miłej wręcz rodzinnej atmosferze. Zarówno dzieci jak i osoby im towarzyszące czuły się tak, jakby pobyt w studio był którymś z kolei, a nie pierwszym. Będziemy bardzo miło wspominać pobyt w ATV studio w Łodzi. Mama Pawła.

Ewa - mama Dominiki - 18sai

Dzisiejsze spotkanie w Centrum Filmowym w Łodzi ROZDANIE NAGRÓD DLA UCZESTNIKÓW MIESIĄCA CZERWCA było dla nas miłą przygodą. Jesteśmy tu po raz pierwszy i bardzo nam się spodobało - zostaliśmy miło przyjęci przez przesympatyczne Panie i poczęstowani przepyszną kawą. A najbardziej cieszyli się laureaci z otrzymanych prezentów oraz dypolmów, była też sesja zdjęciowa. Pozdrawiamy.

Kamil

Już od kilku lat mój wizerunek widnieje w galerii twarzy ATV Film. Współpraca z agencją układa się bardzo pomyślnie, jeśli tylko odbywa się casting, od razu otrzymuję o tym informację. Każdy casting to oprócz szansy zaistnienia w show-biznesie, okazja do sprawdzenia siebie. To właśnie dzięki ATV Film zdobyłem pierwsze doświadczenia w branży medialnej, co w obecnych czasach jest podstawą sukcesu. Co więcej współpraca z Izą (która zajmuję się sprawami organizacyjnymi, castingami) przebiega bez najmniejszych problemów, na najwyższym poziomie, wręcz idealnie. Umieszczenie swojego wizerunku w galerii twarzy to bez wątpienia świetny wybór! Kamil

Gala Gwiazd Międzyzdroje - Klaudia

W dniu 01.07.2008 zastałam zaproszona przez właściciela Firmy Centrum Filmowego ATV* Film& Holly Model Look * p. Artura J. Dworczyka na prestiżowy Festiwal Gala Gwiazd który cyklicznie organizowany jest w malowniczej miejscowosci nadmorskiej Międzyzdrojach. Na Festiwalu współpracowałam z wieloma gwiadami polskiego show biznesu kina ,teatru ,telewizji aktorami m .in. Katarzyną Glinką ,Katarzyną Zielińską, Andrzejem Strzeleckim, Moniką Brodką ,Marcinem Opanią oraz z wieloma innymi osobowościami. Codziennie przeprowadzaliśmy wiele spotkań, rozmów oraz brałam udział w ciekawych konferencjach prasowych w towarzystwie gwiazd. Współpraca z Centrum Filmowym ATV Film*przyczyniła się też do poznania znanych fotografów a w szczególności z p. Sławomirem Ryfczyńskim który przez dwa dni pracował ze Mną przy plenerowej sesji zdjęcowej która ufundowana została gratisowo przez Firmę ATV Film*. W szczególności utkwił Mi fakt pozowania przy sesji zdjęciowej na plaży podczas zachodu słońca gdzie pokryta piaskiem i muskana ciepłym powiewem morskiego wiatru mogłam pokazać całe Swoje piękno przed obiektywem .Szczególnie chciałam wyrazić podziękować Firmie ATV Film*& Holly Model look* która przyczyniła się do tego że mogłam brać udział w tej bardzo ciekawej Imprezie jaka była Gala Gwiazd ;w Międzyzdrojach . Myślę że nasza dalsza współpraca przyczyni się do jeszcze większych wyzwań i przeżyć które wspólnie będę mogła ralizować z NAJLEPSZĄ Firmą w Polsce jaka jest Centrum Filmowym ATV Film*.Pozdrawiam bardzo serdecznie Klaudia

Klaudia Kempisty - 196jaaa

Wygrałam konkurs w miesiącu kwietniu, prezenty jakie dostałam od Centrum Filmowego bardzo mi się podobały - było ich dużo, min. DVD, puzle, słuchawki do skeipa i słuchania muzyki , mata do tańczenia. Namówiłam całą rodzinę by w miesiącu maju również na mnie głosowali, wygrałam znowu i nadodatek wszystkiego moja siostra - Oliwia, która rówmnież jest w katalogu Galerii też wygrała, zostałyśmy zaproszone do siedziby firmy na wręczenie nagród. Pojechałyśmy tam całą rodziną. Były wykonane przepiękne zdjęcia , które otrzymałyśmy na pamiątkę.

Elżbieta Róża Janka - 358paa

Wyrażam głęboki szacunek i zadowolenie z udziału w etiudzie studenckiej. Jestem pełna podziwu za organizacje i zaangażowanie ekipy, za wspaniały klimat. Jest to moje nowe doświadczenie, które odkryłam poprzez Centrum Filmowe ATV. Poetka, malarka - Elżbieta Róża Janka.

Klaudia wraz z rodzicami - 196jaaa

Bardzo dziękujemy za serdeczne i miłe przyjęcie na odebraniu nagród w konkursie TWARZ MIESIĄCA w miesiącu maju. Byliśmy pierwszy raz na tej urczystości i dzieci nasze były wręcz zachwycone atmosferą jaka panowała w studio. Córka jest szczęśliwa iż została zauważona przez Państwa firmę, mamy nadzieję że nasza współpraca będzie się cały czas rozwijała.

Mama Marka - 129saa

Jestem zadowolona z pobytu i zapisania dziecka do Centrum Filmowego, gościmy w siedzibie Łodzi już drugi raz , ponieważ Marek już dwa razy wygrał konkurs sms-owy na twarz galerii miesiąca. Bardzo jesteśmy zadowoleni z nagród, uważamy iż są dobrze dobrane do wieku dziecka. Marek z nagród jest bardzo zadowolony a w szczególności z autka , którym się porusza po podwórku .Dziękujemy i zachęcamy wszystkich by brali udział w głosowaniu - naprawdę warto. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich pracowników Centrum Filmowego.

Agata - 75ho

Praca hostessy w Autotraperze. Tą 4-ro dniowąpracę przy obsłudze stoiska Autotrapera oceniam bardzo pozytywnie, ponieważ nie dość że zapoznałam się z bardzo dobrymi markami samochodów to też również poznałam bardzo miłych ludzi pracujących w Autotraperze, a również jedną z koleżanek z agencji Holly Model Look. Praca w weekend była bardzo ciekawa, nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem.Przy naszym stoisku znajdowało się bardzo ciekawe i niespotykane auto Plymonth Prowler, które szczególnie przyciągało uwagę. Zlecenie skończyło się szybko bo już po 4 dniach ale będę tą pierwszą pracę w charakterze hostessy wspominać niezwykle miło. Agata.

Agnieszka- pah427

W dniu 23-27.04.2008r brałam udział w targach motoryzacyjnych Autotrapera, która przedstawiała swoje najnowsze marki samochodów: Jeep,Chrysler, Dodge. Udzielałam sie tam w charakterze hostessy , jestem zadowolona,iż mogłam reprezentować firmę AUTOTRAPER na targach organizowanych poprzez Centrum Filmowe ATV Film. Mam nadzieję , że w przyszłości będę miała możliwość wzięcia udziału w tego typu imprezach, pozdrawiam, Agnieszka.

Justyna - 402di

W dniach 18-27 kwietnia 2008 miałam przyjemność pracować poprzez Centrum Filmowe dla Firmy AUTOTRAPER jako hostessa na targach motoryzacyjnych w centrum Manufaktury.Od pierwszego dnia organizacja pracy była wyśmienita , miałam okazję zapoznać się z przemiłymi osobami pracującymi na rzecz firmy AUTOTRAPER, którzy okazali mi wiele sympatii.Mam nadzieję na dalszą współpracę , pozdrawiam, Justyna.

Galeria Twarzy

Informujemy wszystkich uczestników Galerii Twarzy® o obowiązkowym zamieszczeniu adresu e-mail w formularzu zgłoszeniowym. Gdy Państwo nie posiadacie takiej informacji, utrudnia nam to wysyłanie powiadomień w postaci briefingów castingowych i zleceń, jednocześnie przyczynia się to do opóźnień realizacji projektów, w których mogliby Państwo wziąć udział. Dotyczy to również aktualizacji numerów telefonów, gdyż zdarza się często, że nie możemy nawiązać kontaktu, a co za tym idzie - współpracy. Prosimy więc o niezwłoczne uzupełnienie tych danych. Aktualne adresy e-mail i numery telefonów prosimy wysyłać na: galeria@atvfilm.pl Po otrzymaniu takich informacji uda nam się zweryfikować aktualne dane w katalogu Galerii Twarzy® i będziemy mogli powiadomić Państwa o każdym nowym projekcie castingowym i zleceniu.

Iwona D.

Chciałam podzielić ze wszystkimi moimi spostrzeżeniami odnośnie usług, wykonywanych przez podmioty gospodarcze. Proszę sobie wyobrazić, że po ostatnim uczesaniu włosów u fryzjera właściciel zakładu zażądał ode mnie 70 PLN, co wydało mi się bzdurą i zbyt wielkim kosztem, a zbyt małym nakładem jego pracy - raptem 50 minut. Wyszłam stamtąd oburzona i udałam się na fintness z koleżanką. Tam potraktowano mnie jeszcze gorzej za możliwość korzystania z urządzeń i po dwóch godzinach wyłudzono od nas po 50 PLN. O 16.00 byłam umówiona na solarium i u kosmetyczki, ponieważ chciałam przygotować się do sesji zdjęciowej u fotografa. Tutaj podobnie oszukano mnie i kazano zapłacić 60 PLN. Czułam wielki niesmak, że za wszystko muszę płacić, więc miałam nadzieję, że może fotograf wykona tę sesję rzetelnie, tzn. za darmo. I wyobraźcie sobie Państwo, że za wykonanie 60 fotografii w studio wraz z przekazaniem mi praw autorskich zażyczył sobie 190 PLN. Czy w tym chorym kraju, gdy się nie ma znajomości, za wszystko trzeba płacić? Skąd ja mam na to wziąć pieniądze? Przecież nie pracuję, a o pracę, jak wszyscy wiedzą jest bardzo trudno. Jestem zrozpaczona. Chyba wyjadę do Irlandii lub Wielkiej Brytanii. Słyszałam, że tam jest lepiej i wszystkich na wszystko stać. Iwona D.

Mistrzowskie Cięcie

Wynagrodzenie za udział w pokazie, darmowy fryzjer-stylista i nowy image. A to wszystko w ciągu zaledwie kilku godzin. Nie jedna dziewczyna chciałaby mieć tyle szczęścia. Miały je nasze modelki z Holly Model Look, które 7 maja w łódzkim klubie Cabaret uczestniczyły w pokazie szkoleniowym firmy Matrix z koncernu L'Oreala.

Piotr - 1190hu

Reklama EUROBANK W dniu 14.05.2008 byłem na planie nowej reklamy Eurobanku. Przygotowania do zdjęć rozpoczęły się o godzinie 7.00. w Warszawie. Szybki make-up, garderoba i na plan. Rola, którą mi przydzielono była prosta jednak całe przygotowania pochłonę bardzo dużo czasu. Reżyserem był Jerzy Bogajewicz. Postać związana z takimi produkcjami jak EDGES OF THE LORD czy THREE OF HEARTS a ostatnio z Niania, Camera Cafe, Kasia i Tomek. Na planie można było spotkać również Tomasza Kota (SKAZANY NA BLUESA, TESTOSTERON, NIANIA) oraz Monikę Mrozowską (RODZINA ZASTĘPCZA). Organizacja dnia zdjęciowego była bardzo dobra, jednak ze względu na dużą ilość osób biorących udział w reklamie poszczególne ujęcia były bardzo rozciągnięte w czasie. Na szczęście catering był bardzo dobrze zorganizowany. Śniadanie, obiad, przekąski… Wszystko to pomagało wypełnić czas wolny. Uważam, że całe przedsięwzięcie zostało bardzo profesjonalnie przygotowane. Było to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie, z niecierpliwością czekam na efekt końcowy. Piotr

Kajetan - 2512fx

Na planie była miła i sympatyczna atmosfera. Dziecku podobało się bardzo. Na początku duża trema, potem już w miarę upływu czasu syn oswoił się. Reżyser był dla Kajetana miły, uprzejmy, co się dziecku spodobało i zapytany po zdjęciach czy chciałby jeszcze raz uczestniczyć w nagraniu oświadczył z radością że tak. Mama Kajetana

Paulina - 135jaaa

Pieniądze jakie dostanę za epizod z teledysku zespołu BIG CYC nie są duże, ale zostałam o tym uprzedzona i bardzo się cieszę, że mimo wszystko zgodziłam się na udział w tym przedsięwzięciu!!!Miałam okazję poznać wspaniałych ludzi z pasją, którzy bardzo ciepło mnie przyjeli. I to właściwie wszystko bo nie mam żadnych krytycznych uwag, dlatego gdybym miała zagrac ten epizod jeszcze raz to nie zawahałabym się ani chwilii z chęcią spędziłabym kolejny dzień w tak cudownym towarzystwie. pozdrawiam, Paulina

Aneta

Współpracę z agencją ATV rozpoczęłam na początku 2008 i jestem zadowolona, wysyłają mnie na castingi i naprawdę polecają moją osobę, często mam propozycję grania w epizodach. Dzięki agencji ATV pracowałam na planie u Szymona Majewskiego, to naprawdę była przyjemność i bardzo lubię brać w tym udział. Epizod Syrenki był dla mnie pierwszym zleceniem i zagrałam w pierwszym odcinku nowej serii!!. Potem zagrałam lekarkę i agencja dba o to żebym miała kolejne zlecenia. W niedzielę 04.05. brałam udział w kręceniu wideoklipu do piosenki Lecę w dół zespołu Big Cyc. Gram w nim angielską pielęgniarkę, która bada emigranta w windzie. Miałam zrobiony profesjonalny, świetny makijaż, ekstra strój, fajną ekipę i zabawa była przednia. ATV płaci, czekam na pieniądze ok. miesiąca, ale tak jest w umowie i czasami są obsunięcia, ale płaca. Ludzie, nikt Was nie zaangażuje po jednym castingu, swoje trzeba odstać i być cierpliwym. Trzymam za Was wszystkich kciuki i do zobaczenia na planie. Buźka. Aneta.

Mama Julki - 405paf

Przygoda mojej córki siedmioletniej Julii - z ATV Film rozpoczęła się w lutym tego roku- w zasadzie całkiem przypadkowo. Minęły zaledwie trzy miesiące a Julka nagrała już swoją pierwszą reklamę telewizyjną! Oczywiście na początku nie obyło się bez stresu (ale tylko z mojej strony!) - jak się później okazało - całkowicie niepotrzebnego. Od pierwszego dnia naszego pobytu w Warszawie, gdzie nagrywana była reklama, Julia wspaniale się bawiła! A ja byłam pod wrażeniem nie tylko świetnej organizacji (w Warszawie miałyśmy zapewniony transport, noclegi w bardzo przytulnym hotelu, super catering podczas nagrań) ale również fantastycznej atmosfery jaka panowała na planie. Tą niecodzienną przygodę mogłyśmy przeżyć dzięki współpracy z agencją ATV Film z Łodzi. Gorące podziękowania za profesjonalizm i zaangażowanie dla bardzo miłej, sympatycznej, opiekuńczej Pani Izy- kierownika działu marketingu.

Mama Bartosza - 343hi - opinia z planu Danone

Było świetnie, doskonale, chcę znów - to słowa zachwyconego, szczęśliwego i troszkę zmęczonego, sześcioletniego Bartosza po nagraniu reklamy Danone "Suprise". Od siebie pozostaje mi tylko dodać, że na planie panowała bardzo przyjazna, ciepła atmosfera i troska o dobre samopoczucie maluchów. Reżyser i kierownik planu cierpliwi, z poczuciem humoru i "zdrowym" podejściem do dzieci, otwarci na sugestie dotyczące ich aktywności i potrzeb. Wszystko przebiegało sprawnie, a Bartosz potraktował nagranie jako atrakcyją zabawę i jeszcze dziś wspomina reklamowego tatę. Pozdrawiam. Mama Bartosza

Marta -Galeria Kazimierz

Szanowni Państwo, Z dniem 30 kwietnia kończę swoją pracę w Galerii Kazimierz. Chciałam wszystkim Państwu bardzo serdecznie podziękować za ostatnie 2 lata współpracy. Mam nadzieję iż jeszcze kiedyś będą okazje do współpracy. Pozdrawiam serdecznie Marta Koordynator ds. Marketingu GTC Galeria Kazimierz Sp. z o.o. www.galeriakazimierz.pl

Rodzice Adriana - 137jad

Witamy, po wygraniu przez Adriana konkursu sms-owego w miesiącu marcu zostaliśmy zaproszeni do Łodzi do ATV - Galeria Twarzy po odbiór nagrody i dyplomu. Zostaliśmy w studiu bardzo serdecznie przywitani i przyjęci. Adrian był pod ogromnym wrażeniem odbierając dyplom i wspaniałą nagrodę. Atmosfera jaka towarzyszyła rozdaniu nagród była wspaniała - co potwierdzają uśmiechnięte minki dzieci na zdjęciach uwiecznionych przez fotografa. Bardzo dziękujemy. Rodzice Adriana.

Piotr - 1190hu

Młodzi w Łodzi Młodzi w Łodzi to kampania promująca miasto Łódź jako dobre miejsce do życia i pracy. Nie trzeba wyjeżdżać w poszukiwaniu szczęścia skoro mamy je u siebie. Jako młody student i przedsiębiorca nie wyobrażam sobie mieszkania w innym miejscu niż w Łodzi. Uwielbiam obserwować jak rozwija się moje miasto, cieszę się z każdej inwestycji, imprezy i wydarzenia kulturalnego. Na casting do kampanii Młodzi w Łodzi zaprosiła mnie firma ATV Film, gdyby nie ich profesjonalizm na pewno nie mógłbym brać udziału w promocji mojego miasta. Cała historia zaczęła się we wrześniu ubiegłego roku, kiedy zostałem zaproszony do współpracy przez ich hostessę w jednym z łódzkich centrów handlowych! Decyzja, którą wtedy podjąłem bardzo zmieniła moje życie. Od tamtej pory bardzo dobre relacje między mną a centrum filmowym ATV Film owocują właśnie takimi castingami jak do kampanii MŁODZI W ŁODZI. Jako rodowitego Łodzianina bardzo ucieszył mnie fakt, iż zostałem wybrany do wyżej wymienionej kampanii. Nie dość, że pomagam w promocji miasta to jeszcze czeka mnie wspaniała przygoda! Na casting poszedłem we wtorek 26 marca, byłem zdenerwowany, postanowiłem jednak, że całą tą sytuację potraktuje jak dobrą zabawę. Wszystko trwało bardzo krótko, nim się zorientowałem było po już po wszystkim… Pozostało mi tylko czekać… W piątek po południu straciłem już nadzieje. Na pewno wybrali kogoś innego pomyślałem. Zabrałem się, więc do pracy. Około godziny 20.30 zadzwonił telefon. Kto może telefonować do mnie o tej porze, na 100% jakiś kolega chce mnie wyciągnąć na imprezę. Na ekranie wyświetlił się napis NUMER PRYWATNY Odebrałem, ku mojemu zdziwieniu był to był to Pan Jaroszek, producent… Poinformował mnie, że razem z siedmioma innymi osobami zostałem wybrany Zdjęcia rozpoczęły się 31 marca tego roku i trwały do 2 kwietnia. Pierwszego dnia miałem zdjęcia sam w biurze firmy AMG NET. Sesja trwała od godziny 18 do 23.30. Na początku byłem troszkę skrępowany, kręciło się dookoła mnie bardzo dużo osób, producenci, fotograf, stylistka, osoby odpowiedzialne za światło, make-up, makeing-off, catering Wielkie zamieszanie żeby zrobić mi dwa zdjęcia Po godzinie przyzwyczaiłem się do sytuacji i muszę przyznać, że mi się podobało. Następnego dnia były zdjęcia w studio, tu miałem okazje poznać pozostałe wybrane osoby. Zdjęcia trwały znacznie krócej, było mi troszkę szkoda, bo cała ekipa była bardzo sympatyczna… Środa, ostatni dzień zdjęć, zdjęcia reporterskie. Mieliśmy wybrać swoje ulubione miejsca w Łodzi. Wybrałem Łódź Kaliską (mój ulubiony pub na ulicy Piotrkowskiej), Filharmonie i Manufakture. Po szybkich zdjęciach przyszedł czas żeby pożegnać się z ekipą zdjęciową. 4 kwietnia w sali konferencyjnej Biura Rozwoju Przedsiębiorczości i Miejsc Pracy odbyło się spotkanie organizacyjno-zapoznawcze, na którym przedstawiono nam założenia programu Młodzi w Łodzi oraz przekazano informacje na temat działań planowanych w ramach kampanii promocyjnej programu. Moje wrażenia z planu zdjęciowego są bardzo pozytywne, było to bardzo ciekawe doświadczenie, a to jeszcze nie koniec…

Waldemar F. - 0b

Wielkie podziękowania dla Firmy ATV Film dzięki której wystąpiłem w programie "GRASZ CZY NIE GRASZ" i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu wygrałem "DUŻĄ WALIZKĘ",w której znajdowała się wycieczka na Dominikanę dla dwóch osób i zestaw ekskluzywnych neseserów. Mój pobyt na Dominikanie był uwięczony wspaniałymi przygodami i niezapomnianymi wrażeniami. To dzięki ATV Film zrealizowałem swoje marzenia , które na codzień nie byłyby dla mnie dostępne. Proponuję więc wszystkim wierzyć w swoje szczęście, które jest tak na prawdę bardzo blisko.Zaznaczam jednocześnie, że to nie była jedyna przygoda z ATV Film, ponieważ uczestniczyłem jeszcze w nagraniach kilku reklam, min. PLUS GSM, POLMOS LUBLIN, ŻYWIEC.

Agnieszka

Dzień, w którym odezwie się oszałamiający głos Pani Anny W z ATV Film, będzie początkiem rewelacyjnych, kolejnych dni. Nie spodziewałam się telefonu od nikogo tamtego dnia. Spokojnie siedziałam przed komputerem i serfowałam po necie, zastanawiając się, która z recenzji wyszukanych przeze mnie filmów jest na tyle dobra, żeby skusić się na jej przetestowanie. Z tego filmowego transu wybudził mnie niski, ciepły głos, który odezwał się w słuchawce, oznajmiając, że ATV Film organizuje casting na prezenterów programu muzycznego i jestem do niego zaproszona. Przyznam, że byłam trochę oszołomiona po tej wiadomości i od razu zaczęłam zastanawiać się, czy aby przypadkiem nie jest to jakaś podpucha, za którą na wstępie bedzie trzeba słono zapłacić. Niestety miałam nieprzyjemność spotkania się z takimi firmami, jednakże w tym przypadku byłam mile zaskoczona. Głosem ze słuchawki okazała się przesympatyczna kobieta- Pani Anna , z którą umówiłam sie jeszcze w tym samym tygodniu na spotkanie. Przyjechałam do Wrocławia zastanawiając się, czy dam radę, jak to będzie wyglądać i czy przypadkiem nie zapomniałam swojego radiowego fachu, w którym potrzebny jest słowotok. Tymi obawami podzieliłam się z Anią, a ona tak zadziwiająco spokojnie i dobrze je rozwiała, że nagle cała atmosfera stała się luźna i zanim się spostrzegłam było po wszystkim. Kamera nie była taka straszna, w pewnym momencie nawet o niej zapomniałam, a słowotok, o który się bałam- nagle się pojawił. Na ten casting warto było pójsć- jestem tego pewna. Wyjątkowa kobieta z ATV Film okazała się nie tylko profesjonalistką w swoim fachu, ale także przesympatyczną osobą, z którą można porozmawiać o wszystkim i...ująć w cugle swoje obawy. Pozdrawiam i zapraszam wszystkich, którzy jeszcze wahają się z wysłaniem swojego zgłoszenia. Moge napisać- Naprawde warto! Po co? Jestem tego pewna i stracą tylko Ci, którzy nie dali sobie szansy:-D Agnieszka

Konkurs

Marcin - 510sa

W ubiegły czwartek (10 kwietnia) miałem okazję zadebiutować na planie - reklama BZ WBK pt.: "Leo". Postaram się pokrótce opisać rzeczy, na które zwróciłem uwagę. Zdjęcia odbywały się wcześnie rano (7:30). Pomimo tej pory, gdy dotarłem na miejsce, plan był już niemalże gotowy. Od razu zostałem namierzony przez osobę z ekipy. Wiedziałem gdzie iść i co robić. Duży plus za organizację. Szybka charakteryzacja i na plan. Zdjęcia zaczęły się z niewielkim opóźnieniem, jednak biorąc pod uwagę konieczność adaptacji przestrzeni na potrzeby kilkudziesięciu osób, można powiedzieć, że było niemal punktualnie. Kolejny plus. Oprócz tego muszę pochwalić także całą ekipę - reżyserów, operatorów itd. Reżyser świetnie sobie radził z opanowaniem sytuacji na planie - krótkie i jasno wyrażone oczekiwania wobec aktorów, cenne wskazówki i do tego kultura. Pełen profesjonalizm. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie i zdjęcia skończyliśmy szybciej, niż można było przypuszczać. Poszanowanie aktorów i czasu - to kolejny pozytyw. I jeszcze słówko o cateringu - super. To moja pierwsza reklama w barwach ATV. Mam nadzieję, że to dobry wstęp do dalszej, owocnej współpracy. Marcin

Podziękowania za współpracę przy realizacji 9- edycji festiwalu ewentualnych talentów aktorskich

Dorota - Jaaa170

Jestem taką sobie o!dziewczyną.Lubię się czasem postroić, aż szeleścić od biżuterii i innych dodatków, pomalować paznokcie i zrobić makijaż. Innym razem stawiam na wygodę, wybieram luźne ciuchy i nie przeszkadza mi zepsuta fryzura. Jak chyba każda nastolatka uwielbiam chodzić na zakupy, do kina czy kawiarni.Mimo to nie uważam siebie jednak za zwykłą dziewczynę. Szarość , monotonność to nie dla mnie. Lubię się wyróżniać sporód tłumu. Uważam , że przeciętność to najgorsze co może być. To mniej więcej jak czwórka w szkole. Nikt się nią zbytnio nie przejmje ani nie zachwyca. Słucham wszystkiego po trochu. Nie ma takiego styl muzycznego któr bm mogła wielbić cały czas. Żaden nie jest tak doskonał. Poza tym kryteria zmieniają mi się cały czas. Interesuje się wieloma rzeczami, głównie: plastyką i tańcem nowoczesnym oraz hip-hopem. Tańczyłam od maleńkości. Profesjonalnie jednak zajęłam się tym niedawno. Umiejętności plastyczne rozwijam na dodatkowych zajęciach. Biorę udział w wielu konkursach. Moją ulubioną technika sa prace wykonywane suchymi pastelami. W wolnym czasie kiedy siedzę w domu dość często włączam komputer, otwieram Worda i zaczynam po prostu pisać. Piszę opowiadania jedno lub więcej odcinkowe Oprócz tego każdego dnia staram się znaleźć miejsce na wysiłek fizyczny. Wszysko jedno jaki;basen, rowerek, jogging, zwykłe ćwiczenia typu brzuszki. Mój plan dnia jest naprawdę napięty. Ostatnio doszłam do wniosku, że mimo tych wszystkich zajęć czegoś mi brakuje. Nie wiedziałam do końca czego. Zastanawiałam się gdzie jeszcze mogę tego szukać. Może już nie będę musiala. Może znadę to własnie w agencji filmowej albo GALERII TWARZY

Robert - 595fz

Wygrałem konkurs sms na twarz miesiąca lutego.Spotkanie w Centrum Filmowym ATV odbyło się w gronie wspaniałych, przesympatycznych Pań i fotografów oraz miłych rodziców innych dzieci. Atmosfera wręcz rodzinna.

153pab - Martyna

Wiele emocji towarzyszyło głosowaniu na twarz miesiąca lutego. Bardzo zadowoleni byliśmy, że to właśnie nasza córka zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. Profesjonalne podejście pracowników ATV sprawiło iż czuliśmy się docenieni na wręczeniu nagród, dziękujemy za miłe spotkanie i dobre ciasteczka. Rodzice Martynki.

Natalia - hc087

Po przejechaniu 250km z dużym niepokojem przekroczyliśmy próg galerii ATV, gdzie zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci. Już po kilku minutach poczuliśmy bardzo serdeczną, ciepłą i rodzinną atmosferę. Natalia była bardzo zadowolona z prezentów. Myślimy, że jeszcze raz postaramy się , żeby wygrała konkurs galerii miesiąca i żebyśmy mogli tu wrócić. Rodzice Natali.

Małgorzata - karta aktora

Na planie crunchipsów było fantastycznie. Ekipa, jak i obsługa były dla nas (było nas 3 nauczycielki) bardzo miła i sympatyczna. Samo kręcenie reklamówki przebiegało bardzo szybko i sprawnie, czuć było, że wszyscy wiedzą, co maja robić. Reżyser opisał wszystkim swoją wizję reklamy i przydzielił każdemu określone zadania. Wszystko "poszło" szybko i sprawnie. Mama nadzieję, że nie był to ostatni raz, kiedy mogłam współpracować z tak dobrą i profesjonalną ekipą. Pozdrawiam Małgosia Ps. Catering był super

Monika

Dziękuję gorąco Centrum Filmowemu ATV Film za tak wspaniałą nagrodę.Nigdy bym się nie spodziewała, że to właśnie ja wygram tą kamerę, gdyż do tej pory jeszcze nie udało mi się nic wygrać. Cieszę się tym bardziej iż juz niedługo wyjeżdżam zagranicę i z pewnością będę miała okazję skorzystać z tej piękenj nagrody i uwiecznić dzięki niej przepiękne zakątki.Jeszcze raz dziękuję Centrum Filmowemu ATV Film.

Aneta - syrena ( kariery)

Jestem bardzo zadowolona,że brałam udział w nagraniu programu Szymon Majewski Show. Po drugiej strony kamery pracują profesjonaliści, którzy tworzą świetną ekipę, miłą atmosferę, która powoduje, iż nie odczuwa się stresu przed nagraniem. Przygotowania trwają bardzo długo ale cały dzień można obserwować prace od tzw. "kuchni": próba światła, próba dźwięku, poznaje się gwiazdy odcinka, można z nimi porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie. Jest to dla mnie ciekawe doświadczenie i chciałabym mieć możliwość ponownego udziału w nagraniu kolejnych odcinków.

Katarzyna - (kariery)

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z agencją ATV Film - piszę w związku z ostatnim zleceniem dla Szymon Majewski Show. Zaopiekowano się mną w sposób należyty (przede wszystkim transport w obie strony), wszystkie informacje podane na czas i bez niedomówień, a do tego miła atmosfera. Liczę, że nasza współpraca będzie się rozwijać i obfitować w liczne, ciekawe propozycje. Pozdrawiam serdecznie Kasia.

Domeny.pl

Szanowni Państwo, Pragniemy poinformować, że w lutym firma Domeny.pl pobiła rekord w ilości rejestracji domen. W styczniu 2008, w porównaniu ze styczniem 2007, odnotowaliśmy 400-procentowy wzrost rejestracji domen, a wzrost pomiędzy styczniem a lutym 2008 sięgnął kolejnych 35%. To także Państwa zasługa. Dziękujemy. Jesteśmy wdzięczni za udzielone zaufanie oraz za wszelkie uwagi i opinie o naszej ofercie. To dzięki Państwa propozycjom poprawiliśmy m.in. wybór usług (w promocji lub bez) w "Koszyku zamówień". Pragniemy także, już po raz drugi, zachęcić Państwa do wspierania fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" w ramach akcji "Przekaż 1% podatku". Wśród nas są ciągle ludzie oczekujący pomocy, dlatego zachęcamy do udziału w tym przedsięwzięciu: http://domeny.pl/page/pl/article153.html Domeny.pl wspiera także młode talenty, o czym informujemy od kilku dni na stronie: http://domeny.pl/page/pl/article154.html Pozdrawiamy Zespół Domeny.pl sp. z o.o.

I Festiwal znanych i nowych marek w tonacji wielkanocnej

Martyna (kariery)

ATV Film jest profesjonalna firmą, która doskonale potrafi mnie promować. Jako zawodowa aktorka współpracuję z kilkoma firmami, zajmującymi się castingami i obsadą i muszę przyznać, że od ATV otrzymałam najwięcej propozycji pracy. Dziewczyny są bardzo mile, koleżeńskie. Zawsze ktoś z ekipy jest ze mną na planie. Dbają o to, abym miała zorganizowany dojazd na zdjęcia. Podoba mi się również to, że zawsze plan zdjęciowy jest dokumentowany.

Ewa

Zostałam zaproszona na cating do reklamy "Bite". Brał w nim udział mój syn Jakub Gałęzowski. Był to jego pierwszy casting i pierwsze trafne podejście . Został wybrany spośród wielu chłopców , których twarze były mi znajome z reklam telewizyjnych. Tym bardziej było to dla nas miłe zaskoczenie. 2 lutego byliśmy na planie zdjęciowym. Wszystko szło bardzo sprawnie. Zdjęcia trwały krócej niż zakładano, a Jakub świetnie się bawił. Polecam współpracę z ATV Film.

Oliwia - pab041

Nazywam się Oliwka , mam 4 latka, jestem w Galerii Twarzy od miesiąca stycznia. Miałam zaszczyt wziąść udział w konkursie sms-owym w miesiącu styczniu. I wyobrażcie sobie , że wygrałam. Uważam , że jestem najładniejszą dziewczynką w tej kategorii wiekowej. Dziś przyjechałam po nagrodę i się bardzo cieszę. Głosujcie na mnie nastepnym razem - pozdrawiam, Oliwka.

Maciej - 2063hu

Jesteśmy rodzicami 5-cio letniego Macieja. Po castingu w CF ATV nie sądziliśmy , że organizowany konkurs sms-owy na twarz miesiąca będzie tak ekscytujący i powodujący niesamowite wrażenia z rywalizacji z rówieśnikami naszego syna. Nie sądziliśmy,że rywalizacja będzie tak zacięta do samego końca. Najśmieśniejsze, że mały Maciek nie zdawał sobie sprawy z powagi konkursu. Jednak udało się zwyciężyć i dostąpić zaszczytu odebrania pięknego dyplomu i wspaniałej nagrody. W imieniu naszym i syna dziękujemy CF ATV za miłą i ciepłą atmosferę towarzyszącą finałowi konkursu. P.S. Kawa była wyśmienita.

Martynka - 1975hu

Witam, miałam okazję zostać Twarzą Miesiąca Grudnia. Jestem z tego powodu zadowolona, bo zawsze chciałam gdzieś zaistnieć. W tym dniu wraz z rodzicami miałam przyjemność poznać właściciela ATV Film Pana Artura Jerzego Dworczyka. Odnieśliśmy ważenie, że jest to bardzo miły i sympatyczny człowiek. Podczas wręczania nagród między laureatami, a pracownikami ATV Film panowała przyjazna atmosfera. Niestety, do tej pory nie miałam okazji wziąć udziału w żadnym castingu, ale mam nadzieję, że taka szansa się pojawi. Liczę na współpracę z ATV Film. Pozdrawiam, Martynka

Katarzyna - córka Weronika - 1278hu

Rozdanie nagród - styczeń 2008rok Było bardzo sympatycznie, wszystko przebiegło bardzo sprawnie, dzieciom najbardziej podobały się błyski fleszy - atmosfera wspaniała do ujęcia uśmiechu dziecka na zdjęciach - wspaniała pamiątka i wspomnienie na przyszłość.

Podziękowania za współpracę - Plus Camerimage

Zaproszenie na pokazy i kontraktacje kolekcji renomowanych marek odzieży i dodatków

Organizator TELEKAMER

Szanowni Państwo, Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa firmę ATV Film na konferencję prasową z udziałem Melanie Griffith, Gwiazdy Zagranicznej ceremonii Telekamer Tele Tygodnia 2008. Konferencja odbędzie się 4 lutego 2008 roku o godzinie 12.00 w Hotelu Sofitel Victoria Warsaw, ul. Królewska 11. Melanie Griffith, tegoroczna Gwiazda Zagraniczna Telekamer Tele Tygodnia jest znakomitą aktorką, pięciokrotnie nominowaną do nagród Złotego Globu i raz do Oscarów. Występowała u boku takich gwiazd, jak Bruce Willis, Paul Newman, Demi Moore, Nick Nolte, czy Jeremy Irons (specjalna Telekamera Tele Tygodnia 2002) i Daryl Hannah (specjalna Telekamera Tele Tygodnia 2005) Organizator TELEKAMER PRIMUM Public Relations, Widok Business Centre ul. Widok 8, 00-023 Warszawa

Rema Days

Gwiazdor

Gratulacje! Strona ATV Film - galeria twarzy (http://www.galeriatwarzy.pl) została dodana do Katalogu Stron Gwiazdor. Ilość przyznanych gwiazd: 2 Wpis znajduje się w kategorii http://www.gwiazdor.pl/k197-3-0.html UWAGA! Fakt dodania do Katalogu Gwiazdor uprawnia do umieszczenia na witrynie odznaczenia "to jest dobra strona!" Życzymy dalszych sukcesów, Zespół katalogu Gwiazdor

Tomasz - K10 (kariery)

To były wspaniałe chwile, 6:00 rano- Ania i Kasia zabrały mnie na wycieczkę po Wrocławiu, mgiełka, wilgotne zaspane ulice - poprowadziły nas "prosto" na plan Sex Fm. Co do planu to: bardzo szybka praca i dość sprawnie prowadzona. Jestem wzruszony kiedy wracam pamięcią do tamtych chwil. W drodze do Łodzi Kasia opowiadała piękne historie o koniach ale teraz jest w Kenii wiec można ją podpytać o wielbłądy. Pozdrawiam całe ATV, hej :)

Targi Rema Days

Rekomendacja - RTC Świeradowska Sp. z o.o.

M M - karta kariery

Praca według ustalonego gry planu. Super kontakt z ludźmi z agencji. Trójka z agencji cały czas na planie-to miło. Odwózka i dowózka.Na planie się nie ociągają. Bezstresowość, jeśli istnieje takie określenie :-) pozdrawiam, M M

RTC - rekomendacja

Logina - bbf583

W dniu 28 stycznia 2008r miałam przyjemność rozmawiać z panem dyrektorem Arturem Dworczykiem z Centrum Filmowego w Łodzi. Odniosłam pozytywne wrażenie oraz odczułam przyjazną atmosferę. Wiele wątpliwości zostało rozwiązanych po odbytej rozmowie z panią Renatą - szefową działu marketingu. Jestem pewna , że dokonałam dobrego wyboru wstępując do "Galerii Twarzy".

RONDO-rekomendacja

Galeria - rekomendacja

Ewelina - 111gb

w branżach reklamowych , castingowych nigdy nie jest do końca kolorowo , doświadczyłam ostatnio dosyć nie milej sytuacji ze strony firmy "atvfilm" skorzystam z proponowanej mi sesji zdjęciowej dla firmy odzieżowej... sesja trwała parę godzin , chodź minęła w miłym towarzystwie i świetnej współpracy z fotografem:) Po sesji miałam się zgłosić do firmy podpisać umowę i odebrać wcześniej ustalone wynagrodzenie za sesje ...długi czas nie dostawałam żadnych znaków od firmy co nie mniej wydało mi się dziwne ...dostałam umowę poczta , na której była znacznie mniejsza suma niż ustalona przed sesja, nie odpowiedziałam na korespondencje. Po czym wyszukałam w Internecie zamieszczone moje zdjęcia , zamieszczone nie prawnie bez mojej zgody. Postanowiłam jak najszybciej skontaktować się z firma. Cała sprawa zakończyła się pomyślnie , Pan Artur Dworczyk w natychmiastowym czasie , rozwiązał problem , którym powodem były małe niedopatrzenia ...przede wszystkim usłyszałam słowa przeprosin co miało największe znaczenie .Na spotkaniu doszliśmy do porozumienia , gdzie obie strony były zadowolone .Nigdy nic nie jest doskonałe , nawet w firmach na wielka skale , zawsze wystąpią małe nie dopatrzenia , które powinny być rozwiązane przez główna osobę w firmie ...atvfilm tak tez postąpili . Osobieście nie mam zastrzeżeń do firmy i dotychczasowo jestem zadowolona ze współpracy. Ewelina.

Mateusz( reklama Etopiryny i Mlekovity)

Wspomnienia z planu filmowego. Mam 5 lat i wspaniałe wspomnienia z planów zdjęciowych filmów reklamowych. Na jednym z nich byłem chłopcem, który prosi panią Goździkową o pomoc, dla mamy, której "pękła " głowa, na drugim piłem "litry" pysznego mleka. Praca na planie była dla mnie czymś nowym, bałem się, że będę miał "nową " mamę, trochę byłem tym przerażony i nie rozumiałem co się dzieje wokół mnie, ale na miejscu czekała na mnie cudowna ekipa, pełna ciepła, zrozumienia i cierpliwości. Nie miałem wątpliwości: od razu nazwałem wszystkich panów "wujkami", a najlepszymi byli dla mnie : reżyser i kierownicy planów. Po kilkunastu godzinach pracy przykro mi było się rozstawać z ekipą, wspominam do dziś wszystkich. A jak widzę siebie w telewizji to na nowo odżywają wszystkie wspomnienia. Za co bardzo dziękuję.

Marek , dot. Agaty - GZ374

Szanowni Państwo. Z wielką przyjemnością uczestniczyłem w odbiorze nagrody dla córki Agaty za udział w konkursie SMS-owym. Panująca atmosfera przychylności , sympatii i ciepłe przyjęcia w Państwa studiu wywarły na nas ogromne wrażenie. Pozdrawiam. Marek J

Przemysław

Jest w Polsce kilka miast, gdzie powstaje sporo filmów, widowisk telewizyjnych i innych projektów medialnych - Warszawa, Wrocław, Kraków, oczywiście Łódź ze względu na chociażby Filmówkę przy ul. Targowej. Żeby produkcja przedsięwzięcia przebiegła sprawnie, potrzebne jest ulokowane w miarę blisko tzw. zaplecze, z którego producent może skorzystać nie tracąc przy tym zbyt wiele czasu. Poza firmami wynajmującymi sprzęt filmowy i specjalistów do jego obsługi, firmami marketingowymi, transportowymi, cateringowymi itd. niezbędne są agencje aktorskie i agencje statystów. Z Galerią Twarzy ATV współpracowałem wielokrotnie przy organizacji castingów, korzystając z bogatej bazy ludzi w różnym typie i różnym wieku, jaką ta firma posiada. Pozdrawiam Przemysław - student wydziału produkcji Łódzkiej Szkoły Filmowej

Zbyszek - 0040fe

Witam serdecznie wszystkich. Mam podpisana umowę z ATV od tego roku. Byłem zapraszany na wiele castingów, jak do tej pory nie udało mi się zakwalifikować "wyżej" ale myślę, że to kwestia czasu. Castingi, to fajna zabawa, na jednym z nich musiałem nauczyć się nawet krótkiej kwestii po węgiersku. Pozdrawiam całą ekipę ATV a w szczególności Panią Izę i Barbarę z oddziału w Warszawie, które dzwonią i zapraszają do udziału w programach czy reklamach, a z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2008 życzę wszystkim spełnienia marzeń, zadowolenia w życiu osobistym i zawodowym (a sobie podpisania pierwszego kontraktu). Pozdrawiam Zbyszek.

Aleksandra

Justyna

Cieszę się, żę mogłam uczestniczyć w gali Złote Orły. Była to naprawdę świetna impreza medialna, którą prowadziła pani Katarzyna Dowbor. Po wręczeniu nagród odbył się wspaniale przygotowany bankiet. Do tego wszystkiego stroje hostess, w tym mój, zachwycały gości. Oby więcej takich imprez! Pozdrawiam serdecznie. Justyna

Tosia

Witam serdecznie, Moje wrażenia po rozpoczęciu festiwalu Camerimage są jak najbardziej pozytywne. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Każdy znał swoje miejsce i starał sie jak najlepiej wykonać powierzone mu zadanie. Każdy gość mógł zjeść, napić się i odpocząć w wygodnych fotelach. A goście specjalni mieli zapewnione bardzo miłe przywitanie oraz zapewnione miejsce w pokoju Vipów.Podsumowując, według mnie wszystko przebiegło bez większych zastrzeżeń. Pozdrawiam, Tosia

Martyna

JAKO AKTORKA WSPÓŁPRACUJĘ Z KILKOMA AGENCJAMI I MUSZĘ PRZYZNAĆ, ŻE ATV FILM ZAJMUJE WSRÓD NICH CZOŁOWĄ POZYCJĘ. DZIEWCZYNY SĄ BARDZO MIŁE, KOMPETENTNE I DOBRZE REPEZENTUJĄ MOJE INTERESY. Martyna

Sylwia

Chciałabym wyrazić swoją opinię na temat tegorocznego festiwalu Camerimage. Co mi się podobało...pomimo problemów z naszymi kreacjami :) wszystko dopięte było na ostatni guzik.Hostessy ubrane były jednakowo, skromnie i gustownie. Miła atmosfera, fajni ludzie, dobra organizacja. Jeden z Vipów (Niemiec) powiedział mi, że z roku na rok fastiwal jest coraz lepszy, a hostessy coraz to piękniejsze :D Jestem szczęśliwa, że dzięki Wam mogłam spędzić mile czas wśród takich sław jak R. Polański czy G. Torbicka. Pozdrawiam Sylwia Adamiak.

Justyna

To dla mnie wielkie wyróżnienie, że mogłam być obecna na Camerimage. Niesamowitym przeżyciem było spotkanie znanych reżyserow i aktorów oraz możliwość porozmawiania z nimi na żywo. Film, aktorstwo jest moją pasją. Przez chwile mogłam -wejść- w ten cudowny świat wielkiego kina. Oprawa całej ceremonii, jej organizacja, dekoracje zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Praca na festiwalu Camerimage byla przyjemnością a wspomnienia na długo zostaną w moim sercu. Justyna

Maria - 1082gh

Projekt METAMORFOZY zorganizowany przez CENTRUM FILMOWE ATV FILM i STUDIO STAR do którego zostałam zaproszona na sesję zdjęciową , przyniósł mi niezwykle budujące doświadczenie tym cenniejsze, że pojawiło się nieoczekiwanie w melancholinym - jesienno - listopadowym sezonie. W dyskretnie oświetlonym pastelowym salonie panowała atmosfera życzliwości, troski o dobre samopoczucie modelek, oraz profesjonalnej pracy uśmiechniętych ludzi. Fryzura, świetnie dobrane stroje , stosowny makijaż sprawiły, że metamorfoza stała się moim udziałem w wymiarze faktu Poznaję intuicyjnie - jak sięokazało trafnie, zgodnie z oczekiwaniem pani fotograf, zaistniałam jako ja sprzed ćwierćwiecza. Ten projekt jest sztuką, a ja cieszę się że razem z jego autorami współtworzę jej określoną przestrzeń. I za to dziękuję. Maria

Hania

Dziekuje za mozliwoscc przezycia niezapomnianych doswiadczen jakie byly moim udzialem dzieki Waszej Firmie.Pomogly mi one odnalezc siebie i dodaly mi checi do dalszej wspolpracy z Panstwem.Doswiadczenia moje to pozytywne emocje poznawcze, zarowno rynku reklamowego jak i profesjonalnego podejscia do pracy w reklamie.Jestem pod wrazeniem wspolpracy z Panstwem i jestem gotowa na dalsza jej kontynuacje z Firma.Mam nadzieje,ze przyniesie ona Nam obupulne zyski.

kod klienta - gb29

Jestem dosć często zapraszany na różne castingi. Często długo się czeka w kolejce, ale nie raz naprawdę warto... Same castingi bywają ciekawe.

Alicja

Witam Z agecją współpracuję od niedawna (sierpień 2007) w tym czasie brałam udział w programie (Szymona Majewskiego) oraz castingach. Współpraca z agencją przebiega w miłej i przyjemnej atmosferze, a chonorarja wyplacane w terminie. Myślę że nasza współpraca w dalszym ciągu będzie owocna ku obopulnemu zadowoleniu. Pozdawiam Alicja

Tomasz

Po podpisaniu umowy myślałem sobie raz się żyje i nie martwiłem się bardzo kasą jaką zainwestowałem w portfolio, (wszyscy znajomi mówili , że na stówę zostałem "nabity w butelkę " i pieniądze przepadną.) Jakiś czas później dostałem pierwsze zlecenie, statystowałem w jednym z programów u Szymona Majewskiego , dość często jestem zapraszany na castingi .

Ewa - sta0006

Witam! Chciałam podzielić się wiadomościami na temat agencji ATV Film. Otóż zaufałam im i zdecydowałam się na współpracę jako statysta i nie żałuję swojej decyzji. Panie z agencji są bardzo miłe i sympatyczne.Brałam udział wnagraniach /polecam się na przyszłość/, za które otrzymałam wynagrodzenie. Ja tu nie wpadłam w pułapkę i nie miałam przykrychdoświadczeń z tą agencją. Zyczę powodzenia. Ewa

Jacek - 55hi

Witam serdecznie wszystkich Mam podpisana umowę z ATV od tego roku byłem zaproszony do udziału w programie Szymon Majewski Show. Bardzo sympatycznie jest na planie no i była okazja osobiście poznać Pana Szymona czy Pawła Małuszyńskie. Zdobyłem nowe doświadczenie poznałem dużo ludzi no i była okazja zobaczyć jak to się mówi od kuchni jak to wszystko wygląda bardzo miłe doświadczenie. Pozdrawiam wszystkich a w szczególności Panią Izę i Barbarę które dzwonią i zapraszają do udziału w programach czy reklamach pozdrawiam Jacek

Olga

Bralam udzial w nagraniu programu Szymon Majewski Show bardzo sympatyczne doswiadczenie. Poznalam prace na planie od "kuchni" co zawsze mnie interesowalo. Wspolspraca z ATV film byla przyjemnoscia I licze ze kiedys sie powtórzy. Pozdrawiam.

Magda

Casting do katalogu Holly Modell Look był dla mnie ciekawym i miłym przeżyciem i idąc na casting moim nadrzędnym nastawieniem było przeżyć właśnie coś fajnego i nietuzinkowego;) Zyczę firmie i oczywiscie modelkom wielu sukcesów w pracy:) Miło było Państwa poznać:)Pozdrawiam serdecznie. Magda

Władysława

W październiku wystąpiłam w reklamie Piwa Warka. Pierwszy raz widziałam jak się robi reklamę od strony kuchni, ile trzeba włożyć pracy aby ukazała się reklama. Jest to dla mnie nowe doświadczenie i bardzo mi się podobało. Dziękuję.

Marek - dział kariery

"Z wielką przyjemnością chciałbym napisać kilka słów o Agencji ATV FILM. Nasza współpraca ma zaledwie kilka miesięcy, ale od samego początku spotkałęm się z wielką życzliwością i dużą kompetencją ze strony osób tu pracujących (a te dwie cechy są dla mnie bardzo ważne). Dzięki ATV FILM wygrałem ostatnio epizod w filmie reklamowym Reiffeisen Bank. Polecam wszystkim Agencję ATV FILM, jest tego ze wszech miar warta. Życzę im szybkiego i dynamicznego rozwoju.

Ewelina

W październiku 2007r występowałam na planie reklamy piwa "Warka" jako statystka. Co do organizacji stwierdzam, że była dobra, jak również zaplecze socjalne, pomimo, że było bardzo dużo osób - wszystko przebiegło bez zakłóceń. Liczę na Państwa dalsze oferty.

Seweryn - gb372

Atmosfera na planie filmowym Reklama Piwa Warki była wporządku. Było dużo ludzi, ale było wszystko dobrze zorganizowane. Myślę , że wwszyscy byli zadowoleni.

Witol - 397gb

Przeżycia jakich doznałem w ostatnim Państwa przedsięwzięciu " Piwo Warka" były niesamowite o charakterze totalnie niepowtarzalnym. Liczę na Państwa dalsze oferty, gdyż jestem osobą dyspozycyjną i jak najbardziej zainteresowaną współpracą z Wami. Dziękuję. Witold.

Izabela F

Witam, dziękuję za możliwość udziału w reklamie "Piwa Warka" . To było niesamowite doznanie, zachwycała mnie atmosfera artyzmu i naspidowanego działania kierownika planu. To się udziela. Liczę na więcej takich przygód. Pozdrawiam całą prężną załogę Centrum Filmowego.

Wioletta

Jestem jedna z uczestniczek wyborów Holly Model Look,które odbyły sie dnia 26 10 2007 w Łodzi.Chciałabym się podzielić swoimi wrażeniami z tak wysokiej klasy imprezy,która odbyła się w "manufakturze"Wystrój ,oświetlenie i atmosfera panująca poczas wyborów wywarła na mnie duże wrażenie.Wszystkie kandydatki czyli moje rywalki wbrew pozorom wspierały sie nawzajem duchowo i moralnie.Atmosfera w garderobie była miła i przyjemna.Poznałam fantastyczne dziewczyny jak i inne ciekawe osobistości ze świata biznesu i medii.Chciałabym bardzo podziekować właścicielowi ATV Film panu Arturowi Dworczykowi za zaproszenie na ta impreze jak i za dobrą organizację w/w konkursu.Warto bylo wziaść udział w tych wyborach poniewaz oprocz nagrod najlepszym dziewczynom otworzyły się drzwi do świata mediów i kariery.Myśle że dla mnie tez zapaliło sie swiatełko w tunelu:-)

Jarosław - 693gh

Będąc na planie filmowym (reklama Warka - piwo) poznałem bardzo dużo ciekawych ludzi. Jestem bardzo zadowolony - dziękuję Wam za możliwość wystąpienia i pokazania się. Jarosław .

Tomasz - 1206hu

Chciałem wszystkim niedowiarkom przekazać iż zaraz po podpisaniu umowy z Centrum Filmowym ATV Film otrzymałem zlecenie " Promocja Firmy PLUS". Bardzo sympatyczna praca w miłej atmosferze. Dziękuję.

Natalia

Witam :) Chce bardzo podziekowac firmie Holly Model Look za organizowanie tak wspanialych wyborow na modelki i fotomodelki w klubie ELEKTROWNIA !! Uważam, ze impreza byla rewelacyjna :) Dziekuje slicznie wszytkim ktorzy przyczynyli sie do zorganizowania tych wyborow ,Pani Gosi za serce i trud jaki musiala w nas wlozyc by stworzyc nam dobry uklad ...Dziekuje WSZYSTKIM WSZYSTKIM... Panu Arturow,jujorom,oraz osoba ktore zgromadzily sie wczoraj by wspomoc nas :) Uwazam ze bylo świetnie i starsznie sie ciesze ,ze sprobowalam swoich sil:) Czekamy z finalistkami na telefon od Panstwa co dalej z nasza kariera w fotomodelingu :) serdecznie pozdrawiam-Wasza wice miss fotomodelek -NATALIA . P.S. DZIEKUJE ZA WSZYSTKO I ZA CIEZKA POMOC WLOZONA W PRACE BY NAM POMOC :)

Ania , 19 lat, Warszawa

spółpracuję z Waszą Agencją od roku i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z tej współpracy. Cieszę się, że się zdecydowałam i zaufałam, mimo, że miałam wątpliwości. Czytałam o Was negatywne opinie na różnych forach dyskusyjnych, ale moje wrażenia są zupełnie odmiennie. Zastanawiam się, kto pisze te komentarze? Byłam w profesjonalnych agencjach modelek i odsyłali mnie! Nie chcieli przyjąć! Trochę uwierzyłam, że można zapisać się do takiej agencji, mieć zrobioną sesję za darmo, ale rzeczywistość okazała się inna. To jest wręcz niewykonalne dostać się do takiej agencji. Podpisałam umowę z ATV i od razu zaczęło się coś dziać. Kilka razy pracowałam jako hostessa w Klubie Maska Michała Milowicza w Warszawie, zagrałam w epizodach w programie Szymon Majewski Show. Poza tym ciągle, ciągle jestem wysyłana na castingi do reklam. Dużo zmieniło się w moim życiu, poznałam fantastycznych ludzi. Mam wrażenie, że już spełniło się moje marzenie, a przecież to dopiero początek mojej drogi.

Mira - 61ho

Jestem tu rzec by można od wczoraj, a już dostałam pierwsze zlecenie - statystowanie w reklamie Warki. Fajne doświadczenie i naprawdę ciekawe zajęcie . 12-godzinna dyspozycyjność ale dobre wspomnienia. Jeśli chodzi o firmę atv film to przekraczając jej progi po raz 1-szy poczułam przyjazną atmosferę i kompetencje pracowników,a właściwie bardzo miłych pań no i oczywiście komplement na zachętę od Szefa. Dziękuję za to i proszę o więcej .

Alicja

Witam ! Dziękuję bardzo za zaproszenie mnie na casting do reklamy piwa Warka ,który odbył się 16 10 07.Udział w reklamie był dla mnie świetną zabawą i okazją do zobaczenia jak powstaje film reklamowy.Na planie panowała miła i kulturalna atmosfera,podziwiam filmowców za ich pasje z jaką pracowali i cierpliwość do Nas statystów.Mam nadzieje że moja przygoda nie będzie jedynie epizodem.liczę na dalszą współpracę z atv Pozdrawiam p.A.Dworczyka i jego profesjonalny zespół. !

Aleksandra -1074hu

Witam! Jestem bardzo zadowolona,ze zostałam zaproszona przez Waszą firmę na zdjęcia do Galerii Twarzy.Panie z którymi miałam przyjemność spotkać sie przy okazji robienia zdjęć i podpisywania umowy były bardzo miłe a atmosfera która panuje w atv jest bardzo przyjazna i czuje sie tam po prostu świetnie.Ogromnym zaskoczeniem było dla mnie że jestem rozpoznawana przez pracujące tam panie jest to bardzo miłe,ze ktoś mnie pamięta a nie jestem jedynie numerem.Jest jeszcze jedna osoba zasługująca na szczególną uwagę to Pan Artur Dworczyk miałam przyjemność spotkać sie z szefem firmy kilkakrotnie i za każdym razem było to bardzo miłe. Centrum Filmowe ATV Film® jest po prosu przyjazna ,życzę Panu Dworczykowi i całej załodze jeszcze większego rozkwitu i dużo, dużo zleceń.pozdrawiam serdecznie

Eliza 45xxx Łódź

Jestem bardzo zadowolona z sesji z Panem Januszem do konkursy "ach, te łodzianki"! Sesja przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze, bez stresu i bez narzuconego stroju! Pokazałam to co chciałam a nie to co musiałam, także serdecznie polecam!

Barbara B, - 129gb

Witam, poznałam wspaniałego człowieka - właściciela Firmy ATV - Artura Jerzego Dworczyka ,którego odbieram jako człowieka o wielkim sercu,pokazuje on dużo ciepła nie tylko wsółpracownikom ale również ludziom przychodzącym na castingi ,jest on romantyczny , stwarza poczucie bezpieczeństwa (dało się to odczuć w bezpośrednim kontakcie). W firmie ATV Film poczułam się osobą dowartościowaną, piękną , kochaną a zaznaczam iż jestem kobietą atrakcyjną , otwartą, komunikatywną .Chcę przekazać moją opinię tym wszystkim którzy nie mieli okazji poznać osobiście szefa tej firmy ponieważ niejednokrotnie zdarzylo mi się w plotkach słyszeć różne opinie o nim a dziśiaj już wiem, iż ten człowiek otworzył moją duszę i poznał moją głębie artystyczną jak nikt dotąd. Pisząc ten wspis na stronę komentuj otrzymałam właśnie pierwsze zlecenie od działu marketingu do wzięcia udziału w reklamie w dniu jutrzejszym,z czego jestem bardzo zadowolona. Pragnę podkreślić również , iż przy podpisaniu umowy z Centrum Filmowym była bardzo miła atmosfera w siedzibie firmy. Profesjonalizm Firmy umożliwił mi realizować swoje marzenia. Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć portfolio- których otrzymałam 60 - charakter zdjęć jest bardzo różny, mogłam swobodnie pokazać swoje wdzięki przed obiektywem. Dla potwierdzenia swojej wiarygodności nie robi to dla mnie rzadnego problemu zostawienie mojego kodu klienta oraz numeru telefonu. Na zakończenie chciałabym podziękować losowi i Centrum Filmowemu ATV Film oraz mojemu przeznaczeniu , które dało mi w wieku średnim zrealizować moje skryte, ciche marzenia. Kocham Was wszystkich.

Błażej - 316gh

Hej! Jestem ojcem Błażeja, nr w ATV 316gh. Błażej ma 8 lat. W ATV znaleźliśmy się dość przypadkowo bo trafiliśmy na casting organizowany w hipermarkecie. W wyniku castingu została zaproponowana współpraca z Centrum Filmowym ATV Film na reprezentowanie syna.Umowę podpisaliśmy 8 lipca 2007r. Przyznaję, że oczekiwanie na telefon dłużyło mi się w nieskończoność, ale w końcu ... już w sierpniu dostaliśmy informację o castingu do reklamy Banku. Poszliśmy. Błażej wygrał ten casting. Dziś reklama leci w TVN a Błażej kłania się Państwu w niej serdecznie. Przygoda na planie zdjęciowym była niezapomnianym przeżyciem zarówno dla mojego syna jak i dla mnie - szczęśliwego ojca. Pozdrawiam, Maciek.

Ewelina B

Pragnę jeszcze raz pięknie podziękować za zaproszenie mnie na wczorajszą imprezę do klubu Maska. Było to dla mnie dużym przeżyciem i było bardzo potrzebne w związku z nawiązaniem współpracy z Pana firmą ! Mogłam poznać Pana oraz współpracowników, (którzy wczoraj z energią działali w przygotowaniach pokazu) z czego się bardzo cieszę, a Państwo także poznali mnie lepiej ! Co prawda, mam wykonane przez Panią Agatkę zdjęcia portfolio w związku z nawiązaniem współpracy, to jednak nie to samo co poznać człowieka na żywo. Przeżyłam kolorowy zawrót głowy ale było warto ! :))) Bardzo mi się to podobało ! Bardzo dziękuję ! Podróż do domu upłynęła także w miłej atmosferze, tak więc wspomnienia z tego wydarzenia są piękne, a może staną się podstawą do budowania nowych w naszej współpracy :))) Serdecznie pozdrawiam z Bielska-Białej.

lider zespołu Alone mgr sztuki Jacek S. www.alone.com.pl

Lodzki zespol rockowy - Alone podjal wspolprace z Centrum Filmowym ATV w celu znalezienia modelki/aktorki do teledysku. Zostal zorganizowany dla nas casting w celu wybrania najlepszej kandydatki do tej roli. Wybralismy Pania Joasie G. o numerze katalogowym 142gb ( www.galeriatwarzy.pl). Wspolpraca przebiegla bardzo pomyslnie bez zadnych problemow, a przede wszystkim w przemilej atmosferze. Dzieki firmie ATV zaoszczedzilismy sporo czasu na szukanie odpowiedniej osoby do klipu za co bardzo dziekujemy! Joasia spisala sie wysmienicie w nowym, jak dla niej, swiecie muzycznego artyzmu i sztuki. Byla niesamowicie elastyczna i otwarta na wszelkiego rodzaju pomysly, niekoniecznie wygodne do realizacji. Mamy nadzieje, ze w jakis sposob mozemy przyczynic sie do wypromowania tej mlodej osoby, bo drzemie w niej potencjal, obok ktorego nie sposob przejsc obojetnie.

Justyna

Umowę z firmą Atv pospisałam,dosyć niedawno.Przynajmniej raz w tygodniu dostaje telefon z ofertami pracy.Stały miły kontakt z dziewczynami z firmy.Miałam okazję uczestniczyć w bankietach,oraz na planie "Szymon Majewski Show".Miła atmosfera,świetna przygoda.Mam nadzieję,że dalsza współpraca będzie się nam układać tak samo świetnie jak dotychczas.

Hubert - FE74

Witam! Współpracę z Firmą ATV Film rozpocząłem w marcu 2007 roku. Przez przeszło pół roku dostałem wiele zaproszeń na castingi, jak również do programu ,,Szymon Majewski Show,,. Wcześniej współpracowałem z kilkoma agencjami reklamowymi, jednak ograniczała się ona do zrobienia kilku zdjęć i wysłania na jeden casting w roku albo w ogóle. Relacje z Firmą ATV Film wyglądają zupełnie inaczej. Przemiłe Panie z ATV dzwonią do mnie niemal co tydzień, nie tylko dlatego że akurat pasuję do jakiejś roli, ale przede wszystkim dlatego że Firma interesuje się swoimi klientami. Zdarzało się, że dostawałem nawet kilka zaproszeń dziennie! Szczególnie mile wspominam pracę na planie u Szymona Majewskiego, u którego dostałem swoją pierwszą w życiu rolę! Miałem też przyjemność pracować m.in. z Pawłem Małaszyńskim, zobaczyć jak wygląda praca na planie, poznać wielu ciekawych ludzi. Podczas nagrań byłem w stałym kontakcie, telefonicznym jak i osobistym, z pracownikami Firmy, którzy nadzorowali przebieg nagrań tak, żeby dopilnować zobowiązań zgodnych z umową dla wszystkich stron. O Firmie ATV Film mogę wyrażać się w samych superlatywach.

446hj - Mateusz

Dziekujemy za miłe spotkanie ,myślę ze napewno jeszcze nie raz bedziemy gościć w waszym studio,z pozdrowieniami Mateusz z rodziną. Konkurs na twarz miesiąca jest fajną zabawą i nagrody super.

Elżbieta - 258di

Czekałam od stycznia, bo w styczniu właśnie podpisałam umowę z ATV. Teraz mogę siebie oglądać na ekranie. Reklama Rutinoskorbin taka krótka, a praca nad nią to były dwa dni wyczerpującej pracy. Ale warto było. Poznałam pracę tylu ludzi , niektórych bardzo ciężką niektórych moim zdaniem nudną. Pierwszy dzień chaotyczny- może za dużo osób, drugi dzień - super, bardziej konkretniej, coś się działo. Teraz już wiem jak się tworzy reklamy a przyznam , że zupełnie inaczej sobie to wyobrażałam. Dziękuje.

Jarosław - 693gh

Podpisałem umowę z Centrum Filmowym ATV Film. Jestem bardzo zadowolony z tego faktu, ponieważ mam możliwość współpracy i kontaktu z ludźmi. Wszyscy ludzie z ATV są serdeczni, mili, kulturalni,aż chce się żyć. Moja osoba jest super traktowana i brana pod uwagę, jeśli chodzi o współpracę. To wielka przyjemność przebywać w towarzystwie ludzi z ATV Film, są zawsze uśmiechnięci, radośni oraz myślą o ludziach chcących coś zrobić w życiu, pokazać się , zaistnieć.Super,super,super. Wielkie dzięki. Jarek.

Danuta - 272gh

W dniu 7 i 8 sierpnia 2007r brałam udział w reklamie " Rutinoscorbin" jako statystka. Atmosfera była bardzo miła . Poznałam dużo nowych osób, z którymi utrzymuję kontakt. Poznałam pracę reżyserów i ekipy filmowej i przyznam że ich spokój, opanowanie i profesjonalizm zrobiły na mnie wrażenie.Spędziłam na planie prawie dwa dni, które z przyjemnością wspominam.Dziękuję.

Oskar - 455ga

Witam Na początku bardzo chciałabym podziekować wraz z mężem i synkiem Oskarkiem za prześliczne nagrody jakie otrzymał Oskar w wygranym konkursie. Na taką ilość sms mógł syn liczyć od rodziców, dziadków, chrzestnych,znajomych ,wujków i cioci. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Państwa firmą. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za tak wspaniałe nagrody. Czekamy na zdjęcia które były robione na rozdaniu nagród.

Ewelina z Bielska-Białej

Mój kod klienta to: gb 344 .serdecznie pozdrawiam Panią Sylwię, Agatkę i Panią Małgosię :))) . Ja i rodzice bardzo dziękujemy za wczorajsze miłe i ciepłe przyjęcie. Współpraca z Państwem sprawiła nam dużo przyjemność :)))) Licząc na dalszą milą współpracę . Ewelina

Teresa - kod 27gb

Fantastyczny, wyśmienity zespół ATV - zaczęło się od castingu, który przeszłam pozytywnie , szczerze mówiąc dobrze bawiliśmy się wszyscy. Gdy przekracza się barierę dźwięku (czyli 50-tkę) można znależć w sobie coś o czym się do tej pory nie zauważało. Zauważył to zespół ATV i dzielnie to wykorzystał. Na początku wrzesnia rozpoczełam zleceniem Rutinoskorbin - od teraz go biorę i mam nadzieję że wystarczy mi sił do innych reklam z ATV i zakończę ją reklamą CoregaTabs wspólnie z aktorką , która obecnie ją gra.

ANIA R

JESTEM BYŁĄ UCZESTNICZKĄ I PROWADZĄCĄ ;;;; programów call tv ; półtora roku prowadziłam programy na tvn, tvn 7,tvn gra;;;; na casting zostałam wysłana przez agencje atv film, postanowiłam skorzystać z tej okazji i pojawiłam się na castingu; zostałam wyłoniona z tego etapu castingu i poleciałam kilka dni później do Budapesztu ponieważ tam znajdują się studia nagraniowe, na miejscu otrzymałam hotel ogólnie bardzo dobre warunki, również przeszłam przez szkolenie dzięki któremu mogłam rozpocząć prowadzenie programów na żywo;;; ludzie z którymi pracowałam to profesjonaliści i dobrzy współpracownicy, pobyt za granica i praca jako prezenterka programów call tv wspominam bardzo milo to także bardzo dobre doświadczenie

Justyna - 34gb

Dzięki atv film dostałam się do castingu programu Grasz czy nie Grasz dzięki któremu znalazłam się w telewizji i poznałam nowych ciekawych ludzi i nowe kontakty. Byłam w tym programie trzy edycje od samego początku do samego końca i była to jedna z najlepszych przygód. ATV zabrało mnie również na pokazy mody camerimage 2006i 2007, pokazy mody na urodziny Dublin Pabu, teledysk zespołu AntiDread Zabawka. Dziękuję. 34gb

Kamila 329ma

Jak ukazałam się na stronie internetowej Galeria twarzy wzięłam udziel w konkursie sms-owym. Smsy wysyłali na mnie mieszkańcy mojej miejscowości, rodzina, znajomi rodziny a wygrałam dzięki sąsiadowi Arkowi , który bardzo sprawnie wysłał po 10smsow w ostatniej godzinie. Bardzo podobał mi się pobyt w Łodzi ATV Film. Bardzo jestem zadowolona z nagród. Przyjęto mnie serdecznie za otrzymane nagrody dziękuje.

Klaudia W.

Wyjazd na Festiwal Gwiazd 2007 Wyjazd oceniam za bardzo udany, dzięki niemu miałam okazje poznać wielu znanych aktorów, reżyserów, pisarzy i innych. Wielkim plusem wyjazdu była możliwość przebywania w towarzystwie gwiazd, mogłam poznać ich zachowanie na co dzień a nie tylko grę aktorską przed ekranami kin czy telewizorów, mogłam z nimi porozmawiać, zrobić zdjęcie, dostać autograf, zobaczyć jak się bawią na takim wspaniałym wydarzeniu jakim jest ten festiwal. Bankiety, które odbywały się w trakcie festiwalu były bardzo udane, miła, przyjazna atmosfera, ciągle pojawiali się nowi aktorzy, nie można było się nudzić, byliśmy ciągle w biegu. na okrągło się coś działo. Bardzo dobrze wspominam ten wyjazd, była to wspaniała przygoda i pamiątka na całe życie i mam nadzieję, że uda mi się jeszcze raz wybrać się na podobną imprezę. Chciałabym podziękować Panu Arturowi Dworczykowi, który zabrał nas na ten Festiwal i mogłam zobaczyć jak wygląda życie gwiazd.

Justyna C. - fn2561

W sierpniu w ubiegłe wakacje poszłam na casting i zostałam wybrana. Od tamtej pory nikt się do mnie nie odezwał i nie wiem czy przedłużać umowę na następny rok ponieważ ta nie długo mi się kończy, sama sesja zdjęciowa była dużym przeżyciem dla mnie i bardzo miło ja wspominam . Miałabym pytanie ile kosztuje przedłużenie umowy i na jakich zasadach to się odbywa i czy wogóle warto. Ogólnie galeria twarzy jest solidną firma i jeżeli ktoś zostanie wybrany na castingu polecałabym podpisanie z nimi umowy same zdjęcia są warte bardzo dużo i nie chodzi mi tu o pieniądze jest to duża pamiątka po którą często sięgam. Bardzo podoba mi się wasza nowa strona. Pozdrawiam Justyna ;)