Bajkowa sceneria, niesamowite makijaże i błysk fleszy - tak w jednym zdaniu można by ująć to, co działo się podczas sesji zdjęciowej w Teatrze Powrzechnym.

Dn.24.10.2006r o godz.9.00 przed Teatrem Powszechnym, zebrały się fotomodelki centrum filmowego ATV FILM. Wielce podekscytowane tym, co ma się wydarzyć, zostały wprowadzone przez producenta Norberta Novaka do garderoby teatru. Wizażystka Małgorzata Jakubowska, wybrała każdej z dziewczyn strój, który w połączeniu z niecodziennym makijażem, miał zamienić dziewczyny w królowe, rusałki oraz hrabiny.

Wszyscy razem udali się do pomieszczenia, w którym Małgosia dokonała metamorfozy każdej z modelek. Uczestniczki nie mogły uwierzyć, jak z sekundy na sekundę zmieniają się ich twarze i wizerunki. Pierwsza na scenę wyszła hrabina, która pozowała z wielką ekspresją. Za nią w ślad poszły: królowa, nimfa wodna, brazylijska tancerka oraz postacie niczym z komedii "Dell\' art". Wydawało się, że dusze dziewczyn uleciały, a kostiumy przejęły ich ciała. Obserwując je z boku miało się wrażenie, że odbywa się właśnie podróż do przeszłości. Same fotomodelki były również oczarowane tą sesją.

- Kiedy byłam dzieckiem mama powiedziała mi, że elfy są tylko w bajkach. Dziś wiem, że to nieprawda. W całym zgiełku codzienności są niepowtarzalne chwile, które pozwalają wejść do świata baśni - takie wrażenia towarzyszyły jednej z fotomodelek, zaraz po sesji.